Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa czystościowe


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy masz te natręctwa dotyczące mycia rąk, brudu? Bierzesz na nie jakieś leki? Masz diagnozę zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych?

 

Od ponad dwóch lat mam podobne "natręctwa". Jak miałem pracę, to zwykle nie myłem w niej rąk, chyba że poszedłem do toalety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było..... Oj dawno. Silny nawrót, w terapii 5 lat i jestem nadal, próba odstawienia leków i klęska. OCD zdiagnozowane 10 lat temu. Moje ręce są tak suche że masakra. Chusteczki mokre mam non stop ze sobą. Chcę żyć normalnie. Powiedzcie proszę, czy jak wstawiacie w domu pranie, to po wstawieniu myjecie ręce? Czy jak jakies ubranie które macie prac dotknie waszego ubrania np. Skarpetek lub spodni to wyrzucacie to do prania? Albo jak dotknie golej stopy to musicie ją myć? Pytałam "normalnych" to nie myją rąk jak wstawią pranie, pomimo że dotykali Przecierz brudnych ubrań i bielizny. A jak z kąpielą? Jak umyje 4 litery to potem myje ręce i dopiero myje przód i potem znowu ręce zanim zacznę myć inne części ciała. Jak się spłukuje i dotykam intymnych części żeby dobrze wypłukać to znowu myje ręce. "normalni" myją całe ciało i nie muszą myć przy tym rąk.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×