Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Trup666

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 1. Dlaczego mój temat został przeniesiony do wątku zbiorczego? Moje pytanie jest bardzo ważne i nietypowe, istnieją nikłe szanse na to, by ktoś mi tu na nie odpowiedział. Dlatego oczekuję, że temat zostanie przywrócony. Śmieszne i niedorzeczne zasady panują na tym forum.
 2. Czy trazodon można stosować podczas jednoczesnego chorowania na nadkomorowe migotanie przedsionków i podejrzeń (prawdopodobnie łagodnego) zwłóknienia wątrobowego?
 3. Mogło być gorzej. Jakieś klimaty w stylu zoofilii, kazirodztwa. Pewnie masz kompleksy bo nie zaruchałeś nic wcześniej (a przynajmniej, jak tłumaczysz, "na poważnie") i dobijasz się straconym czasem, podczas gdy twoja panna waliła się jak królik z kim popadnie. W sumie słabo to wygląda od twojej strony - robisz bachora i chciałbyś odejść argumentując, że ktoś miał taką czy inną przeszłość - podczas, gdy sporo lasek wiedząc, że byłeś/jesteś/możesz być (znowu) ćpunem dałoby ci kosza na miejscu. Jeśli żyje ci się dobrze z ex-puszczalską żonką to po co chcesz robić niepotrzebny zamęt.
 4. Trup666

  Wkurza mnie:

  Wszyscy. Strzelałbym jak gestapowiec do powstańców.
 5. Żałosne. Generalizujesz jak typowa karyna, która nazajutrz skończy z kolbą w ustach na pierwszej lepszej remizie.
 6. Trup666

  Skojarzenia

  Pierdolnięcie.
 7. Trup666

  kosz

  Całe forum jest martwe. I chuuj.
 8. Mam to samo. Pod kranem jestem z kilkadziesiąt razy dziennie. Dotknę się do czegoś, co uznam za brudne (choć wcale takie nie musi być) - lecę do umywalki. Co poradzić? Nie wiem. Sam jestem ciekaw.
 9. Generalnie ja po każdej terapii (byłem wówczas dzieciakiem) czułem się zdecydowanie gorzej i miałem ochotę przestać istnieć choć nigdy wcześniej aż takich problemów ze sobą nie miałem.
 10. Ale mnie głowa napierdala na kacu. A przecież od tego browca nie powinno tak być. Dolewają czegoś, zjebali markę.
 11. Nie mogłem edytować posta więc dopisuję w oddzielnym: Może zaakceptuj taki stan rzeczy. Gdy widzę 30 latków uważających się za chodzące skamieniałości (też niebawem dołączę do tego grona wiekowego) to ręce opadają. Poznaj jakąś małolatę, ponoć to odmładza faceta. PS 7 punktów (z 9, które wymieniłeś) pasują idealnie do mnie. Może zbyt bardzo zadręczasz się tym. Społeczeństwo przedstawia pewne stereotypy, schematy i koniecznie chciałbyś wpisać się w rolę "dojrzałego faceta" bo celem życiowym janusza z sąsiedztwa jest zapierdalać w fabryce do końca życia i nie chcesz być inny. Jeb to.
×