Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Trup666

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 1. Dlaczego mój temat został przeniesiony do wątku zbiorczego? Moje pytanie jest bardzo ważne i nietypowe, istnieją nikłe szanse na to, by ktoś mi tu na nie odpowiedział. Dlatego oczekuję, że temat zostanie przywrócony. Śmieszne i niedorzeczne zasady panują na tym forum.
 2. Czy trazodon można stosować podczas jednoczesnego chorowania na nadkomorowe migotanie przedsionków i podejrzeń (prawdopodobnie łagodnego) zwłóknienia wątrobowego?
 3. Mogło być gorzej. Jakieś klimaty w stylu zoofilii, kazirodztwa. Pewnie masz kompleksy bo nie zaruchałeś nic wcześniej (a przynajmniej, jak tłumaczysz, "na poważnie") i dobijasz się straconym czasem, podczas gdy twoja panna waliła się jak królik z kim popadnie. W sumie słabo to wygląda od twojej strony - robisz bachora i chciałbyś odejść argumentując, że ktoś miał taką czy inną przeszłość - podczas, gdy sporo lasek wiedząc, że byłeś/jesteś/możesz być (znowu) ćpunem dałoby ci kosza na miejscu. Jeśli żyje ci się dobrze z ex-puszczalską żonką to po co chcesz robić niepotrzebny zamęt.
 4. Trup666

  Wkurza mnie:

  Wszyscy. Strzelałbym jak gestapowiec do powstańców.
 5. Żałosne. Generalizujesz jak typowa karyna, która nazajutrz skończy z kolbą w ustach na pierwszej lepszej remizie.
 6. Muszę wypić browara bo nie wytrzymam zaraz.
 7. Trup666

  Skojarzenia

  Pierdolnięcie.
 8. Trup666

  kosz

  Całe forum jest martwe. I chuuj.
 9. Mam to samo. Pod kranem jestem z kilkadziesiąt razy dziennie. Dotknę się do czegoś, co uznam za brudne (choć wcale takie nie musi być) - lecę do umywalki. Co poradzić? Nie wiem. Sam jestem ciekaw.
 10. Generalnie ja po każdej terapii (byłem wówczas dzieciakiem) czułem się zdecydowanie gorzej i miałem ochotę przestać istnieć choć nigdy wcześniej aż takich problemów ze sobą nie miałem.
 11. Ale mnie głowa napierdala na kacu. A przecież od tego browca nie powinno tak być. Dolewają czegoś, zjebali markę.
×