Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Trup666

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Trup666

 1. Trup666

  Wkurza mnie:

  Wszyscy. Strzelałbym jak gestapowiec do powstańców.
 2. Żałosne. Generalizujesz jak typowa karyna, która nazajutrz skończy z kolbą w ustach na pierwszej lepszej remizie.
 3. Muszę wypić browara bo nie wytrzymam zaraz.
 4. Trup666

  Skojarzenia

  Pierdolnięcie.
 5. Trup666

  kosz

  Całe forum jest martwe. I chuuj.
 6. Mam to samo. Pod kranem jestem z kilkadziesiąt razy dziennie. Dotknę się do czegoś, co uznam za brudne (choć wcale takie nie musi być) - lecę do umywalki. Co poradzić? Nie wiem. Sam jestem ciekaw.
 7. Generalnie ja po każdej terapii (byłem wówczas dzieciakiem) czułem się zdecydowanie gorzej i miałem ochotę przestać istnieć choć nigdy wcześniej aż takich problemów ze sobą nie miałem.
 8. Ale mnie głowa napierdala na kacu. A przecież od tego browca nie powinno tak być. Dolewają czegoś, zjebali markę.
 9. Nie mogłem edytować posta więc dopisuję w oddzielnym: Może zaakceptuj taki stan rzeczy. Gdy widzę 30 latków uważających się za chodzące skamieniałości (też niebawem dołączę do tego grona wiekowego) to ręce opadają. Poznaj jakąś małolatę, ponoć to odmładza faceta. PS 7 punktów (z 9, które wymieniłeś) pasują idealnie do mnie. Może zbyt bardzo zadręczasz się tym. Społeczeństwo przedstawia pewne stereotypy, schematy i koniecznie chciałbyś wpisać się w rolę "dojrzałego faceta" bo celem życiowym janusza z sąsiedztwa jest zapierdalać w fabryce do końca życia i nie chcesz być inny. Jeb to.
 10. O cholera, sorry stary, myślałem, że jesteś nastolatkiem ze sporo starszą mentalnością tymczasem jest odwrotnie, nie wiem jak ja czytałem wczoraj Twojego posta ale 5 piw chyba zrobiło swoje. Jesteśmy w różnej sytuacji więc nie podpowiem Ci nic konkretnego. Ale odpowiadając na pytanie: nie leczono, z wiekiem i zmianą nastawienia samo mi przeszło.
 11. Trup666

  Spotkania w realu....

  Warszawa, zgłaszam się.
 12. Gdy nie piję alkoholu doskwiera mi straszny głód i chęć jedzenia czegoś dobrego przez większość czasu. Co może mi pomóc (poza abstynencją) na taki stan rzecz? Słyszałem, że chrom jest spoko.
 13. Przechodziłem przez coś takiego. Również oceniano mój wiek na 30+. Z wiekiem prawdopodobnie to minie.
 14. Wiele. Ale niestety większość (może poza jedną czy dwoma) okazała się prawdziwa. Aczkolwiek z samej hipochondrii wyleczyłem się (niefarmakologicznie).
 15. Trup666

  Kobiety w fantasty

  Dobre dla gimbów. Prawdziwe perełki wymagają nieco więcej wkładu intelektualnego w słowa kluczowe.
 16. *Chyba. Szkoda, że nie da edytować się własnych postów.
 17. Gdyba byłoby gorzej, gdyby ktoś nie miał takiego lęku lub nawet lubił rzygać.
 18. Trup666

  Wiersze?

  Ja właśnie mam odwrotnie. Emocje lubię w sobie tłumić i nie znoszę pochwał.
 19. Trup666

  Nachalność w kontaktach

  Mam identycznie. Niestety, ale ludzie zazwyczaj nie doceniają czegoś takiego, wręcz przeciwnie, odrzuca ich taka postawa przez co sporo osób potrzebujących swoistej "bratniej duszy" cierpi. Osobiście nauczyłem się mieć wyjebane i traktować ludzi przedmiotowo (nie wszystkich!).
 20. Nie ma złotego środka, by włosy "stały się grubsze". Jedz biotynę, kolagen, ewentualnie sprejuj się jakimiś chemikaliami na ich porost. A przede wszystkim priorytetowe jest wyleczenie chorób typu AZS, ŁZS, łuszczyca itp.
×