Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, baaaaardzo chcę się z Wami spotkać. Niestety nie potrafię dzisiaj określić, jak będę się jutro czuła. Nadal męczy mnie gorączka i bolą mnie oskrzela... Nieśmiało chciałabym Was prosić o przełożenie spotkania na za tydzień. Jednak jeśli uznacie, że jutro to baaaardzo się postaram być.

 

Jestem wściekła ogólnie. Tak cieszyłam się na to spotkanie i los jak zwykle zgotował mi kłody pod nogi. Ja tak mam zawsze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notesik, tak... jest piątek, po 16tej... już nikogo nigdzie nie zastanę...

 

A przed komputerem siedzę tak naubierana, że ledwo sie ruszam :lol:

 

Spokojnie, na pewno będę zdrowa za tydzień. No bo ile można chorować????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec, żeby wszystkim stało się zadość, zróbmy tak: to spotkanie się odbędzie, bo jak będziemy przesuwać, to nic z tego w końcu nie wyjdzie.

I teraz zrobimy tak: te osoby, które nie przybędą na to spotkanie, wyznaczą termin nastepnęgo. Co wy na to?

Samotniczko niefajnie, że nie przyjdziesz. Może jednak coś wykombinujesz, co?? Postaraj się! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni, bardzo Ci dziękuję, ale chyba zbyt dużo zamieszania z mojego powodu powstało. Ja dzisiaj nie przyjadę. Źle się czuję fizycznie, o problemach mojego faceta w stosunku do spotkania nie wspomnę. Byłabym w podłym nastroju. Przepraszam za problem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi, żaden problem ;) Nie bierz tego do siebie, juz Ci zresztą mówiłam. Trzymaj się. Tulę

 

Sorrow, kuruj się chłopie i żebyś się pojawił za tydzień. Możesz być później, jakoś się znajdziemy. Na Samotniczkę też liczę mimo wszystko. Słyszysz, Samotniczko? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni naprawdę, mimo szczerych chęci trudno powiedzieć czy dotrę na następne planowane spotkanie, a na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że jednak nie.

Szkoda, że dzisiaj nie wypaliło, bo teraz będzie coraz zimniej i zimniej, aż choróbsko dopadnie wszystkich (odpukać)...

 

bethi, Sorrow herbata malinowa, pierzyna, czosnek w dużych ilościach :mrgreen: i kurować się proszę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jestem już prawie zdrowa. Pan doktor mnie dziś ostukał, posłuchał sobie moich oskrzeli i nie miał zastrzeżeń. A jak Twoje zdrówko Sorrow :?:

He he, aż się nie mogę doczekać soboty :D Tylko czy może być godzina 16ta? Rozumie, że miejsce to samo. Tylko mam pytanie: czy pod Skarbkiem jest jakieś miejsce parkingowe?

 

No i podstawowe pytanie: ja będę na 100%. A Wy :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie coooooś łaaaaaaaaaapieeeeee buuuuuuuuu!!

Ale postaram sie być na 100%, bo też juz sie nastawiłam na to spotkanie :D

Na razie się kuruję. Będzie dobrze.

 

Bethi kochana, nie ma problemu, moze być 16.00

Ewiku słońce, jasne. Przyłaźcie.!

czyli sobota, godz. 16.00 pod skarbkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×