Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

zaproponowałabym tydzień wcześniej, czyli 9 września

No to mamy problem, bo ja 9 nie dam rady! Nie będzie mnie! Więc.... Najwyżej spotkacie się beze mnie :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:43 pm ]

I niech mi ktoś powie że spotkanie w realu nie wypali...

Dzisiaj się udało i było SUPER!!!!

Więc może jednak 16 września ktoś się jeszcze skusi????

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:14 pm ]

Żyje tu ktos jeszcze w tym mieście?

Co z tym spotkaniem 16 września?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana :)

 

Ewik, ja bym się chętnie przyłączyła. Leczę się od dwóch miesięcy - chętnie posłucham weteranów. Poza tym miło będzie się spotkać z wami. Niedziela nie jest najgorsza, ale ja bym znów wolała sobotę. Czy da się coś w tym kierunku zrobic?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani Katowiczanie i cała reszta bandy z okolic, mam WIELKIĄ prośbe - PISZCIE CO Z TYM SPOTKANIEM 16 WRZEŚNIA? Jak narazie nikt nie może się zdecydować...

 

I taki mały PS - od 14-16 września w Parku Chorzowskim jest Biesiada Tyskie! Może to być problem dla ludzi którzy mają fobie społeczną, bo pewnie bedzie tam troszke ludu!

 

Więc piszcie co o tym sądzicie!

Pozdrawiam Ewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, o czym ja się tu dowiaduję... Ewik 22 spotakanie z Arnoldem się odbyło, a ja nic o tym nie wiedziałam? Poraz kolejny zostałam olana, widać, taki już mój marny los, wszyscy mnie olewają, do cholery...

A może to tajne spotkanie miało charakter ściśle prywatny??? Wtedy faktycznie przeszkadzałabym Wam ;)

 

Co do biesiady, to byłabym jak najbardziej za, choć w alkoholu, szczególnie piwku raczej nie gustuję, więc nie zdziwcie się, jeśli po pierwszym zacznę bredzić i majaczyć, za co z góry przepraszam ;) (jesli wogóle dojdzie do spotkania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, o czym ja się tu dowiaduję... Ewik 22 spotakanie z Arnoldem się odbyło, a ja nic o tym nie wiedziałam? Poraz kolejny zostałam olana, widać, taki już mój marny los, wszyscy mnie olewają,

Nikt cie nie olewa. Po prostu ni jak sie tu na forum dogadac z wszystkimi nie możena. Oficjalne spotkanie jest 16 września, o ile ktoś łaskawie się odezwie!!! A to spotkanie z Arnoldem było rzeczywiście dość prywatne, a to tylko z racji tego że nikt inny nie chciał przyjechać!!!!

 

Mam nadzieje, że jednak tobie samotniczko odpowiada termin 16 września..... Odpisz, w miare szybko, i zaproponuj godzine.

 

I nie denerwuj się tak, niekt cie nie olewa..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc!

 

mnie odpowiada biesiada, czemu nie. Co do terminu, jesli sobota odpada, nie ma problemu, ja się dostosuję.

 

Proponuję w takim razie 16 września o godz. 16.00 w parku (Samotniczko, będzie ok?), tylko podajcie jakis charakterystyczny punkt, żebyśmy sie za długo nie szukali :)

Zaproponowałam te godzinę, bo w poniedziałek ide do pracy na 8.00, więc nie będę mogła siedzieć do późna.

 

pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... myślałam, że na spotkaniu będą tylko osoby z forum :roll:

 

Ewik 22 a czy ten twój "osobisty ochroniarz" też ma nerwicę/depresję tudzież coś pokrewnego?

Zaraz się okaże, że każdy przyjdzie z kimś, oczywiście oprócz mnie, to trochę krępujace, jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... myślałam, że na spotkaniu będą tylko osoby z forum

 

Samotniczka ten mój osobisty ochroniarz to mój MĄŻ!!!! I jeśli to dla ciebie takie ważne, to w czasie naszej rozmowy wyśle go na piwo - ok? Ale tak, on tez jest zarejstrowany na forum!

 

Mam nadzieje, że cie uspokoiłam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi ty moja kochana. Jak będziesz jechała to pytaj wszystkich o wesołe miasteczko. Żyrafa stoi w tym samym Parku tylko troszke dalej. Jeśli potrzebujesz fachowej mapki i pokierowania napisz na PW a ja ci wszystko dokładnie wyjaśnie!

 

Student 20 - super że będziesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×