Skocz do zawartości
Nerwica.com

zmiana płci+nerwica+buprenorfina


Abramuszkina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w 2010 roku przeszłam zmianę płci z mężczyzny na kobietę.Urodziłam się kobietą uwięzioną w ciele faceta  Przed operacją miałam kobiece dokumenty wyrobione. Operacja wyszła średnio , mogę uprawiać sex, ale wygląd krocza ma wiele do życzenia. Brałam już benzo relanium i zomiren bo życie takich ludzi nie jest łatwe. Nie miałam kasy chciałam poprawić operacje ,zrobić biust i parę plastyk. W 2013 roku zaczęłam się prostytuować pierwsze u kogoś. Brałam Alprox by nie bać się że klient się kapnie kim byłam.  Potem sama na siebie ale dalej benzo brałam. Byłam gruba więc zaczęłam brać tramadol i super antydepresyjnie  by schudnąć, wtedy pojechałam do szwajcarii odchudzona -tam zarobiłam dobrą kasę. Ale ne zdobyłam stałych klientów. Tramal zwiększałam poszłam do psychiatry i dostałam buprenorfinę Bunondol0,4. Potem przerwałam prostytucje zrobiłam piersi,odsysałam brzuch. Chciałabym poprawić wygląd krocza to możliwe tylko w tajlandii ale tam jest restrykcyjne prawo antynarkotyczne. Nie wiem czy dam radę rzucić bupre(( biorę 8 tab dzień. I clon też różnie od 4-8 dziennie. Z antydepresantów brałam zoloft,wenlaflaksyne, obecnie dulsewie- tylko tańsze odpowiedniki. Chciałabym zejść z clona i bupry ale mam skłonności do tycia i neuroleptyki roztuczyły by mnie. Doradzcie Ciągle wyrzucam sobie że za szybko zrobiłam operacje zamiast poczekać i nazbierać kasy, bo po tajlandii nie do odróżnienia wtedy była cena 11,400 w polsce i 50 000zł w tajlandi. Żałuje że szybko chciałam się pozbyć penisa mogłam poczekać 2-3 lata i mieć super a tak mam wagine z mankamentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałam naloksonu - mam wrażenie że leki nie działają wzięłam 5 bunondoli pod język +5 klonów a spać nie mogę. Usypia mnie aviomarin. Może dlatego że pije hektolitry coli light ale clon+ bunondol biorę od 0.4 2016. Psychiatrę mam w krakowie a recepty pisze mi rodzinny. Mam wrażenie że clon i inne benzo nie działają już na mnie. Chce zmienić leki, boje się roztycia bo mam skłonności ku nadwadze. W poniedziałek idę do rodzinnego -przy okazji zaczynam kurs fryzjerstwa. Mam jeszcze leki z terapii hormonalnej dożywotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×