Skocz do zawartości
Nerwica.com

OKRES jej sie spoznia!! Pomocy!!


gargamelek

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zwariuje normalnie i ona tez.

czy ona moze byc w ciazy? spoznia jej sie okres 2 dzien. przec caly czas brala tabletki anty codziennie o tej samej porze. Ostatnio byla chora i brala cos w saszetkach na grype. nie mam pojecia czy to cos dziala na te tabsy, ale jestem zdenerwowany teraz ja przez to ze ona panikuje ze jest w ciazy. Co o tym dziewczyny myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj pampersy tatulku.

bardzo smieszne, wiesz co? szkoda, ze Cie matka nie wyskrobala :!: zrobila by przynajmniej cos dla ludzkosci

Skarbie,ja ostatnia tabletke mialam we wtorek..

dzis jest sobota..

hm... u mnie jest piatek ;)

A jakie bierze? cilest,yasmin,diane ?wiesz?

Nie brala lekow z dziurawcem?

yasmin i nie brala nic z dziurawcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... u mnie jest piatek

jaahahah :lol: faakt..piatekk..

 

yasmin i nie brala nic z dziurawcem

ja tez yasmin :smile:

wiec na pewno w ciazy nie ejst,zaufaj mi,ja juz nie raz panikowalam niepotrzebnie.

Po to bierze te tabletki aby bylo lajcik. i jest,nie pekaj :smile:

mi moze sie spoznia dlatego,ze bralam 2opakowania pod rzad(zapomnialam dwa razy tabletki :lol: )

jak widzisz,mama nie jestem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gargamelek

ale rozmawiajmy kulturalnie,to porzadne forum

i nigdy nei mow ludziom takich przykrych rzeczy bo moga bolec,szczegolnie ze na tym forum ludzie sa bardzo wrazliwi i napewno beda mili dla Ciebie jesli Ty bedziesz dla nich.

Kup test,ale plytkowy.Bron Boze firmy 'romed' -raz mi pozytyw wyszedl:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup test,ale plytkowy.Bron Boze firmy 'romed' -raz mi pozytyw wyszedl:/

wlasnie planuje to ale w niedziele albo poniedzialek, bo nie ma sensu robic tego jesli sie spoznia kilkadziesiat godzin szczegolnie, ze pare dni temu miala infekcje i chorowala.

tyle, ze ona tak sie stresuje, ze to na mnie czasem przechodzi i trace racjonalne myslenie, a nie mam z kim racjonalnie na ten temat pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miala infekcje i chorowala.

 

 

to normalne...przez tabletki mam dwa razy w miesiacu mneij wiecej:/

 

ze ona tak sie stresuje

-przez to sie spoznia :smile: przeciez palci za to zeby sie nie stresowac!

 

i trace racjonalne myslenie,

chcesz wpasc w nerwice jak my tu wszyscy ? :-|

 

a nie mam z kim racjonalnie na ten temat pogadac.

 

masz :smile:

a ma jakies skutki uboczne od yasmin?jakies plusy brania?jak mozesz to napisz mi na pw,porownam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gargamelek

ale rozmawiajmy kulturalnie,to porzadne forum

i nigdy nei mow ludziom takich przykrych rzeczy bo moga bolec,szczegolnie ze na tym forum ludzie sa bardzo wrazliwi i napewno beda mili dla Ciebie jesli Ty bedziesz dla nich.

Kup test,ale plytkowy.Bron Boze firmy 'romed' -raz mi pozytyw wyszedl:/

 

Ja się nie zgadzam z tą argumentacją o wrażliwości. Jak ktoś jest chamski to powinien dostać porządnego kopa, żeby mu się myślenie przestawiło. Nie bolą mnie wypowiedzi prostaków, albo je olewam albo jak robi się syf to takie elementy likwiduje z mojego otoczenia. Na forum powinno być to samo jak ktoś przegnie "wypad z gry". Jak ktoś nie wie co to kultura zawsze może wejść na forum o niej i się dowiedzieć. Nikogo nie trzeba uczyć co jest ładne, a co brzydkie, argumentując że "nerwowcy" są wrażliwy. Jesteśmy wrażliwi to fakt ale jeśli chodzi o mnie to też potrafię dać popalić komuś kto jest chamem.I taka też refleksja , że spotkania z prostakami w realu wiele uczą, tylko dzięki takim ludziom można mieć twardą "du...". .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się taka stronka internetowa dla zdesperowanych i jakaś metoda obliczania prawdopodobieństwa na bazie długości cyklu, czasu odbycia stosunku, przyjmowanych leków i.t.d. Logarytmem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gargamelek prowokacja?

 

Za te teksty:

bardzo smieszne, wiesz co? szkoda, ze Cie matka nie wyskrobala

 

o jaaa... odezwala sie dorosla madrala jesli nie masz nic do powiedzenia albo masz zamiar dawac dobre rady to zamknij ladnie jape i nie odzywaj sie

 

Dostajesz karniaka. Jeszcze jeden tego typu komentarz i papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×