Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawda czy fałsz 80 kochanków


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Większość dziwek,to Ukrainki.Ja nie zamierzam się z nimi bratać.Ma być Polka i już.

 

Lewicowiec i nacjonalista w jednym?

Nawet w obrębie tej samej rasy - kaukaskiej?

Typowy Lewak - pieprzy jak i co mu wygodnie. Punktów widzenia tyle jak u osobowości wielorakiej.

 

Za dziwki się płaci.

 

Oj było od razu powiedzieć że nie masz kasy. Może jakąś zrzutkę ludzie tu zrobią co byś skrócił ten swój monotematyczny spam.

 

Ja bym chciał,poznać taką dziewczynę w realu.Mam nadzieję,że któraś z Polek okaże się lepsza i zaliczy 200 kochanków.

 

Po co takiej nierozprawiczony 40 letni fiut ze stulejką i grzybami pod napletkiem jak dookoła tylu jurnych, świeżych, czyściutkich i nie znerwicowanych kilkunastolatków do przyuczenia/ukształtowania?

 

A poza tym:

 

Też mi osiągnięcie, zaliczyła ku*wa 80 debili i to ma być powód do dumy? Ona i jej kochankowie do odstrzału - razem 81 osób.

 

O ile swobodę seksualną czy tam nawet promiskuityzm popieram/nie mam nic przeciwko, tak robienie z tego statystyki to już przejaw debilizmu.

 

Heheheh ciekawe jak tort urodzinowy będzie wyglądał. Ciasto w kształcie pochwy z widokiem na wargi? A na niej 80 świeczek/lampek w kształcie penisa? I gaszenie każdej po kolei szybkim obciągiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i też popieram ,swobodę seksualną.Może,to wynika z braku wiary.I moich luźnych,ateistycznych obyczajów.
Popierasz, ale nie korzystasz :mrgreen: . Z wyników badań odnośnie ateistów i wierzących wynika że ci drudzy są bardziej rozwiązali, częściej zdradzają niż ateiści, także te analogie ateista- seksualnie wyzwolony i wierzący-jak seks to tylko po ślubie i bez zdrad są mocno naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×