Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica? Czy zupełnie cos innego? Bardzo proszę o pomoc!


emocjonalnychaosx3

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego,że mam 18lat, od dłuższego czasu borykam się z takimi problemami jak :

-ból głowy który ostatnio się nasila,kierujący sie w strone tyłu głowy

-światłowstręt,gdy patrzę w okno mimo ze nie ma słońca,muszę mrozyc oczy ponieważ zaczynaja mnie szczypac

-duszności,uczucie takie jakbym miała cos ciężkiego na płucach i muszę brać większe oddechy

-ciężko mi jest połykać ślinę, bo tak jakbym cos miała w gardle

-ból w płucach, raz jakby serce ,a raz z prawej strony ,czasem sa to mocne skurcze

-ból mięśni

-co dzień mam mdłości, szczególnie rano

-trzesa mi się ręce,a najbardziej jak cos muszę nieść,typu filiżankę z kawą

-czasem mam uczucie takie jakby cale ciało mi się trzęsło jak np.siedze czy stoję

-jestem nerwowa,czesto krzycze na kogoś a potem z płaczem przepraszam i mam wyrzuty sumienia, wszystko mnie denerwuje,żyje w ciągłych nerwach często nie wiem nawet na co

-mam zmiany skórne,czerwone przebarwienia na twarzy,trochę żółtych a ręce czasem wyglądają jak u nieboszczyka

-często uderzają mnie fale gorąca,jest mi zimno ale twarz jest bardzo ciepła i rumiana

-poce się pod pachami i dłonie

-zawsze mam zimne stopy

 

Co to może być? Nie mowie o tym nikomu ponieważ uważają ze to wszystko zmyslam tylko po to by nie iść do szkoły..

Nerwica czy może zupełnie cos innego?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza internetowa może być bardzo myląca więc nie sugeruj się tym tylko koniecznie skonsultuj z lekarzem, ale jak dla mnie to bardzo charakterystyczny zespół objawów boreliozy. Czy wykonywałaś już jakieś badania? Jakie?

Nie wykonywałam żadnych, po prostu czytam co ewentualnie mogłoby mi by być , jeśli coś w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×