Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość

Pod Trzeźwym Aniołem

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeoZak napisał:

No tak, Tramadol is king

No patrzcie Go , jaki zgryżliwy , uszczypliwy osobnik .

Jak nie tak mnie , to z drugiej strony ,,, idż Pan . Aleś mi teraz dosrał ? Normalnie zaraz lecę do Apteki po Tramodol is King i sie narkotyzuję , a Ty masz mnie na sumieniu , boś mi chęci narobił  ,,,, tetryku zgryżliwy jeden, dziadu stary :classic_biggrin:🏌️‍♀️🚑 > siedzisz tylko na Forum i szukasz komu by dopiec :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

No patrzcie Go , jaki zgryżliwy , uszczypliwy osobnik .

Jak nie tak mnie , to z drugiej strony ,,, idż Pan . Aleś mi teraz dosrał ? Normalnie zaraz lecę do Apteki po Tramodol is King i sie narkotyzuję , a Ty masz mnie na sumieniu , boś mi chęci narobił  ,,,, tetryku zgryżliwy jeden, dziadu stary :classic_biggrin:🏌️‍♀️🚑 > siedzisz tylko na Forum i szukasz komu by dopiec :great:

Tramadol is king, nie ma co dyskutować 🙂Jak możesz z apteki wyrwać T na piękne oczy, to chylę czoła. 

Edytowane przez LeoZak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, LeoZak napisał:

Jak możesz z apteki wyrwać T na piękne oczy, to chylę czoła. 

własnie ,że "może " mogę i to jest ta pierdo-lona, najgorsza diabelska pokusa ,że w chwilach kiedy mnie ściśnie mam od kogo i za 10 nimut mogę te małe białe " kurwiszonki " mieć w żołądku . Z trawą zanim bym sobie załatwił to 10 razy mi sie odechce , za duzo czasu , kombinacji i srania ,czekania ,,, a tu pstryk i ,,, wpaaadka . 

Jednak się trzymam i nie zamierzam . 40 miesięcy bez Kinga to mój rekord abstynencji przy łatwym zdobyciu gówna aptecznego .Dziś;) 71 dzień absty . Jestem obecnie na fali oddalającej mnie od prochów śmiertelność  niosących.

Pozdro.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

własnie ,że "może " mogę i to jest ta pierdo-lona, najgorsza diabelska pokusa ,że w chwilach kiedy mnie ściśnie mam od kogo i za 10 nimut mogę te małe białe " kurwiszonki " mieć w żołądku . Z trawą zanim bym sobie załatwił to 10 razy mi sie odechce , za duzo czasu , kombinacji i srania ,czekania ,,, a tu pstryk i ,,, wpaaadka . 

Jednak się trzymam i nie zamierzam . 40 miesięcy bez Kinga to mój rekord abstynencji przy łatwym zdobyciu gówna aptecznego .Dziś;) 71 dzień absty . Jestem obecnie na fali oddalającej mnie od prochów śmiertelność  niosących.

Pozdro.  

To szacun chlopie, jak masz tyle sily w sobie! Tramadol to diabel jest okrutny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tramadol nie wciągnął w ogóle, ale kodeina już owszem. Paskudne podstępne diabelstwo, które powolutku wysysa z człowieka duszę. Jak ja się cieszę, że jestem czysty i nie muszę biegać do apteki po kolejną "dawkę".

Zdaję sobie sprawę, że tu jest tak samo jak z alkoholizmem, i jak alkoholik zostaje na całe życie alkoholikiem, tak narkoman na całe życie pozostaje narkomanem. Mimo wszystko cieszę się z każdej chwili wolności i czystości, i już widzę powoli zachodzące pozytywne zmiany w organizmie. Wierzę, że z tego da się wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.09.2018 o 00:04, Elme napisał:

Wierzę, że z tego da się wyjść.

---a pewnie ,że tak ,,,i to jak najbardziej . Najlepiej znajdż sobie grupe AN i trzeżwiej razem z Tymi , którym sie udało i udaje każdego dnia wytrwać w trzeżwości 

W dniu 13.09.2018 o 00:04, Elme napisał:

Mnie tramadol nie wciągnął w ogóle, ale kodeina już owszem.

-a u mnie znowu na odwrót było >po kodzie miałem lęki i złe samopoczucie , a po tym Kingu T. jakby mnie kto do odrzutowca kosmicznego wsadził z widokami na nowe planety  (-: /

W sumie różnica pomiędzy tramalem , a alkoholem , czy kodą jest mniej więcej taka ,,, że 

,,, TEN SAM HUJ TYLE ,ŻE W INNYM OPAKOWANIU" 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem. Co, że wszystko jest świństwem to prawda, ale jednak różnice są. Dla mnie Tramadol sztuczny był, i nie ma się w sumie co dziwić, bo grzebie nawet przy serotoninie, za to kodeinia jest otrzymywana z morfiny, więc jakoś naturalniej działa. Nie wiem jak po Kodeinie można mieć lęki 🙂 Ale jak widać, co człowiek, to inne działanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi