Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek z modliszką


Rekomendowane odpowiedzi

Zyje w zwiazku z osoba ktora jest wspaniala osoba lecz jednoczesnie wykorzystuje mnie i podswiadomie niszczy wszystko na czym mi zalezy.Jestesmy po terapi.Jej zachowanie zostalo juz doglebnie przeanalizowane.Wie ze tak robi.NIe przyjmuje swojej choroby do wiadomosci a ja z uwagi na sytlacje zyciowa (finanse, dzieci) nie moge jej zostawic.Ona robi z siebie ofiare choc to ona doprowadza notorycznie do sytlacji narazenia mojego zycia.Wczoraj chciala przejechac mnie samochodem ''bo nie spodobala sie jej ksiazka o ktorej mowilem'' . Czuje ze zyje w jakiejs totalnej grotesce z ktorej nie moge sie uwolnic i zeby nie robic jej wstydu (''palic za soba mostow'') nie mowie nikomu o tym poza terapelta (wczesniej bo troche czasu od terapi juz minelo)

 

Jestem wykonczony, nie mam juz sily ale ciekaw jestem jak to wa sytlacje widzi ktos z boku.

 

dziekuje za wszelkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, przecież napisał, że ona nie chce się leczyć. Może tylko odejść (chociaż twierdzi, że nie może co akurat jest dość głupie), albo się męczyć i wyprać jej mózg po prostu, bo sama postępowania swojego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ona ma powazny problem ale .. Ty tez, bo wlasciwie dlaczego chcesz ja chronic przed konsekwencjami jej czynow i jej, prawdopodobnie choroby? Nie widzisz, ze krzywdzisz siebie ? Oczywiscie sa jeszcze dzieci, ktore niczemu nie zawinily, ale nie wiem, co one widza, i czy zycie w towarzystwie takiej osoby, jak ja opisales, jest dla nich dobre.. nie wiem.

A z drugiej strony nigdy nie zrozumiem, dlaczego mezczyzni zawsze wybieraja zolzy itd, a jak jest kobieta, ktora okazuje, ze jej zalezy, chce pracowac, wnosic cos do zwiazkiu, to nigdy jej nie chca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×