Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi jest


lecimytutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mlodym czlowiekiem, studiuje pracuje. od jakiegos czasu moje zycie sie wali i nic mi nie wychodzi. dobra do sedna z moim problemem, boje sie ludzi, boje sie wychodzic z domu najchetniej siedzialbym w czterech scianach, wyjscie do sklepu potrafie planowac caly dzien, kontakty z innymi to katorga najchetniej bym uciekl jak najszybciej nie zamieniajac zadnego slowa, w niektorych momentach jestem agresywny dla niektorych to pewnie irracjonalne, w domu mam wiecznie do wszystkich pretensje tylko nie do siebie, od 2 lat siedze ciagle w domu wychodze tylko w ostatecznosci tj do pracy i na uczelnie czasami do sklepu, stracilem wszystkich bliskich znajomych przez moj stan i sytuacje ktore z tego wynikly. probowalem czytac na ten temat i probowalem wszystkiego - mam troche z dda troche z nerwicy troche z depresji nawet zastanawialem sie na schizofrenia, ale nie mam zadnych omamow i mam kontakt z rzeczywistoscia, nie wiem co mam robic umawialem sie juz do psychologa al konczylo sie na jednej wizycie czy moglby mi ktos powiedziec co mi jest. dodam ze najwiecej z mojego zachowania podchodzi pod DDA, ale mam tez inne ktore nie wliczaja sie do tego.dzisiaj caly dzien planowalem wyjsc z rodzina do sklepu, a na koniec jakis humorek mi sie wlaczyl i nigdzie nie poszlismy bo lek byls silniejszy odemnie. kiedy mowie rodzinie ze jestem jakis chory psychicznie to bagatelizuja i mowia zebym wzial sie w garsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj sie do psychiatry (nie potrzebujesz skierowania, ale czesto trzeba poczekac z miesiac na wizyte), dostaniesz od niego pewnie jakis SSRI i benzo doraznie. Popros tez od razu o skierowanie do psychoterapeuty i rozpocznij terapie.

 

We wlasnym zakresie popracuj nad pewnoscia siebie i samoocena (w necie jest sporo materialow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×