Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narkotyki


Karolina_cocaina

Rekomendowane odpowiedzi

w piwnicy na pustyni

--- mają w piwnicy pustynię i tam grzeją bezpiecznie dupę przy blasku sztucznego słońca ,,, a potem wychodza na wierzch jak te robaki obślizgłe i nocą co by innych pouczać jak to szkodzą wątrobie sztuczne konserwanty i depresanty i w dupę jeża Panie Boczek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więcej ludzi brałoby narkotyki to temat wyszedłby na powierzchnię. Teraz w mediach to prawie takie zło jak gry komputerowe.

Czasem jednak mieć odrobinę zaufania do ustalonego prawa. Ileś osób przez to przechodziło i stąd takie jak nie inne prawo.

 

Władza jest od porządku publicznego. Więc stara się, żeby nikt nie robił zbyt dużej draki. Narkotyki, np. LSD maja pewne właściwości, które powodują u osoby przekonanie, np. o boskości. No ale w Polsce wiadomo, że Bóg jest tylko jeden.

 

Byłem w psychiatryku właśnie z powodu "boskiego objawienia". Ale było mi to potrzebne. Nie mam żalu, choć może powianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie z toba popisze (facebook - Stanisław Winiarski , Nieporet) . Cpam lub pije od 24lat. Obecnie (po terapii) jestem uwolniony od nalogu alkoholowego (nawet moge wypic czasem piwo czy wino- i mnie nie ciagnie by sie nawalic- po prostu ten stan mi sie nie podoba juz! Nie tykam tez wódki). Obecnie: feta, hexen, Acatar (przerobiany na metkatynon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×