Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salirka, sory że tak walnę offtopem (potem sam go posprzątam i nagrodzę się banem na 24 h) i skieruję tor debaty na temat zupełnie nie związany z tematyką forum - psychologię.

 

Jak tam Twoje działania odnośnie terapii? Szukałaś czegoś?

 

Co tak poważnie :shock: Nie chodzę na terapię od 2 miesięcy bo nie potrafię rozmawiać szczerze.

 

Komu potrzebny psycholog Salirce czy Złej Sali :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nawet z dobroci serduszka zaprowadziliśmy go pod ten prysznic :mrgreen: .

 

Co tak poważnie :shock:

 

salirka, nie wiem. Tak mnie naszło.

 

Komu potrzebny psycholog Salirce czy Złej Sali :roll::P

 

Trudno coś wyroczyć przez internety, ale moim zdaniem przydałby się chyba taki majster co by pomógł Ci połączyć je obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak myślę, że mnie ktoś źle odbiera, to się zaczynam dobrze bawić

 

mnie najbardziej smieszy jak ktos zaczyna projektowac na mnie swoje niedostatki mentalne i intelektualne

 

co najciekawsze - zwykle nie wyprowadzam go z bledu bo lubie patrzec jak sie gubi we wlasnym zascianku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, mysle iiwaa ze ty za dużo pracowac nad tym nie musisz... chociaż nie uważam cie za złego człowieka, to mylse ze masz konkretnie nierówno pod sufitem i nadajesz jak ulał na to forum..

 

To zalezy co przez to rozumiesz. Nie jestem chora (psychicznie, bo fizycznie OD DZISIAJ niestety jestem), a czy mam nierówno pod sufitem - pewnie tak :D generalnie jestem zmienna, raz do rany przyloz, raz strasznie wredna, wiec pewnie mam nierówno pod sufitem. Jak zreszta wiele osób.

 

 

Salirka, rzecz w tym ze ja jej nic nie zrobiłam, żeby mnie na tak nazywać. Jezeli uczyla sie z NIEAKTUALNEGO skryptu, to niezaliczenie bylo jej wina. Ostatecznie zaliczyla ćwiczenia, nie zaliczyła egzaminu - ale to juz nie ja te prace sprawdzalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, takiej akcji jeszcze nie miałem, ale raz zdarzyło się, że kierowca zgarnął z jednego z miasteczek w Niemczech kompletnie nawalonego kolesia. To by jeszcze jakoś przeszło gdyby nie fakt, że waliło od niego jakby się z tydzień nie mył. Ujechaliśmy może ze 30 km i się po prostu wysiedzieć w wozie nie dało. Zjechaliśmy na stację, wyprowadziliśmy kolesia z busa i dostał ultimatum: albo leci pod prysznic i się przebiera w czyste ciuchy, albo zostaje na stacji.

 

Przypomniał mi sie student, który wyraźnie nie umyl zębów i przylazł na konsultacje.

Ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zły naleśnik tak postępować z Salirką :-|

 

Ja wole Zla Sali ;)

 

W ogóle widziałam, ze jakiś partyzant tutaj po nocach bezcześcił Mickiewicza. Naleśniku, nie przewidujesz za to jakiejś sankcji? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa czyli mam kontynuować transformację? :mrgreen:

 

naleśnik wchodzić z Sali na wojenną ścieżkę to zły pomysł...bardzo zły :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

iiwaa tęsknisz za partyzantem, ja też :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle widziałam, ze jakiś partyzant tutaj po nocach bezcześcił Mickiewicza. Naleśniku, nie przewidujesz za to jakiejś sankcji?

 

Niestety słabo znam Mickiewicza. O ile mnie pamięć nie myli to tylko jego "W pustyni i w puszczy" czytałem. Nie podobało mi się dlatego sankcji nie będzie.

 

salirka, już taki ze mnie zimny drań :pirate:

 

WolfMan, bry wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×