Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

co was tak wzielo na filozofie :>

 

Bo nie wszyscy postrzegają relacje damsko-męskie w kategorii klubów swingersow, zabawy i chwilowej uciechy cielesnej i niektórzy sie martwią o to, co czuje ich partner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co was tak wzielo na filozofie :>

 

Bo to jest offtop i można pisać co się chce....jeżeli komuś nie podoba się np to co ja piszę może mnie dać do ignora.

 

no niby tak ale wiesz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa myślę, że może a dlaczego nie? Każdy człowiek w swoim życiu doświadcza różnych strat ale uczy też żyć na nowo. Ja myślę, że moja koleżanka jest teraz szczęśliwa...życzę jej tego. Choć kiedyś wydawało jej się, że świat się skończył. Ona była w ciąży kiedy umarł.

 

z tym ze strata stracie nierowna... Każdy z nas kogoś chowa, ale co innego pochować 80-letnia mamę, a co innego pochować 20-letnia żonę. Ze śmiercią teściowej mąż sie bardzo szybko pogodzil... Nie dlatego, ze nie kochal matki, ale dlatego, ze sie tego spodziewal i ze postrzegal to jako cos normalnego i nieuchronnego.

Ja się czuje troche bezsilna... Nie wiem nigdy co mam powiedziec, co zrobić. A nauczyłam sie być nastawiona na działanie.

Ona nie była w ciąży - cale szczęście, bo pewnie byloby mu trudniej. Zreszta nie starali sie o dziecko, ona byla dopiero na studiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa nic nie zrobisz...po prostu bądź, to wystarczy. Te dni przychodzą i odchodzą. Trudno się pogodzić ze stratą osoby w tak młodym wieku. Ja chyba wciąż się nie pogodziłam choć minęło wiele lat i nie była to tak bliska osoba jak mąż ale wciąż wyczuwam ciężar pewnych dat. To chyba naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielorakijakie kontrowersyjne tematy tu poruszam??? Sorry ale wycieczki czy też konsultacje nie zamierzam uprawiać! To jakaś forma ubezwłasnowolnienia czy jak??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, nie nie nic z tych rzeczy, żadne ubezwłasnowolnienia.

chodziło mi o to, że zapowiadasz, że ludzie bedą dawali cie na ignora, więc domyślam sie, ze chcesz pisać kontrowersyjne tematy to ja moge coś podpowiedzieć zawsze, np. jak twoje kontrowersyjne tematy beda odebrane, wtedy moze mniej ludzi da ci ignora :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto sytuacja, lodówka (a raczej to co zarejestrowała) świadkiem na rozprawie.

http://di.com.pl/lodowka-podlaczona-do-internetu-swiadkiem-podczas-rozprawy-56217

Osobiście nie widziałem nigdy takiej lodówki na żywo, jestem zacofany technologicznie :D Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby każdy sprzęt domowy był podłączony do internetu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby Salirka poruszala tu tematy bardziej kontrowersyjne niż wypadanie odbytu po stosunkach analnych (obrzydliwe).

Jezeli Ci sie nie podoba to, ze ktos rozmawia o tym, ze sie martwi i nie chce żeby najblizsza osoba cierpiała, to możesz tego wcale nie czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, nie chodziło mnie o ten temat, ani o żaden inny, odnosze się do przyszłości...

Salirka zapowiedziała, że będzie pisać kontrowersyjne tematy, jako doświadczony w forumowych kontrowersjach zaproponowałem wsparcie jeja, czy to coś złego. oczywiście nic na siłe i nie bede sie ze swoim wsparciem narzucał :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielorakinic nie zapowiadam...odniosłam się do przeszłości. Mam wrażenie, że niektórym tu nie pasuje co piszę...więc niech nie czyta. Nie zamierzam już z pewnymi osobami się komunikować w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, a w takim razie źle zrozumiałem, myślałem, że do przyszłości się odniosłaś.

ot nieporozumienie :P

 

a komu nie pasuje co piszesz? napisz coś więcej na ten temat jak możesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, daj spokój salirka kto jak kto ale ty akurat jesteś - jak to mówią w amerykańskich koledżach - popularna czyli lubiana.

 

JA, mnie dużo osób nie lubi, to fakt, ale ciebie???? eeee ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michellka wszystko pod kontrolą ;)

 

ty a przeglądałem przed chwila smartwache i już mam reklame smartwatchów na forum :P

a więc tak Iiwaa te reklamy są spersonalizowane bo ostatnio pytałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea Zła Sali robi się coraz bardziej zła... :P

 

Lodówka podłączona do internetu świadkiem przestępstwa...świat staje na głowie. Swoją drogą lodówka licząca moje kalorie bardzo by mi się zdała z automatyczną blokadą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×