Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

jak ci jeszcze raz tak przekreci to go zwyzywaj od ksenonow a potem sciemnij ze pomylilas ne z xe :D

 

elo, salirce nie chodzi o sailorki salirki neony kseony, poprostu miała szczęsliwy dzień z rodziną i chciała sie tym podzielić :mrgreen:

 

Michellea, zauważyłaś że dzisiaj nie było nowego odcina królowych życia? sie wkurzyłem, a teraz jakas powtórka leci :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ja akurat mam ochotę na jakąś mniej poważną dyskusję :bezradny:

 

neon, nie zauważyłam, bo ogólnie tego nie oglądam. Ten jeden raz oglądałam, bo przez przypadek to odkryłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, salirce nie chodzi o sailorki salirki neony kseony, poprostu miała szczęsliwy dzień z rodziną i chciała sie tym podzielić :mrgreen:

 

Daruj sobie prześmiewcze komentarze w tym stylu...

 

Michellea ja też miałam dopóki wreona nie poczytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps, niestety, ciekawy czy istnieje równowaga tzn. dzieki temu ze jest jakis 100 gosci bardzp szcześliwych to w wyniku tego jest też 100 bardzo nieszcześliwych. i czy mozna byłoby to zrównoważyc ze wszyscy byliby średnio szczęsliwi?

 

odrzucam taka teorie. jak mnie boli nog to dlatego ze uderzylem w szafke idac w nocy po ciemku do wc a nie dlatego ze ktos inny doznaje w tym czasie w nodze przyjemnosci np. dzieki masazowi.

slowem nie widze polaczenia przyczynowoskutkowego uzasadniajacego taka teorie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie o to cie pytałem,ale jak poruszasz już ten temat, to też za wiele nie widze. jednek obserwując psychikę ludzką, widać dokładnie że jeżeli ktoś ma ponad przeciętną zwyżke samopoczucia, to wysoce prawdopodobne ze przyjdzie po tym dół. Również w przyrodzie potrafie takie niuanse zaobserować np jeżeli natura zabiera w lato troeche ciepła, to zimą ubywa trochę zimna :bezradny: jakies podejrzenia mozna wiec miec

 

 

p.s salirka nie pisz do mnie pm, bo i tak nie przeczytam, następnym razem dwa razy pomyśli w jaki sposób chce sie ze mną lub mną bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s salirka nie pisz do mnie pm, bo i tak nie przeczytam, następnym razem dwa razy pomyśli w jaki sposób chce sie ze mną lub mną bawić.

 

Ja się Tobą nie bawię ani z Tobą :mrgreen: Jesteś w błędzie :lol:

Akceptuje żarty do pewnego momentu a ty wybitnie przeciągasz strunę i robisz to czysto złośliwe i po chamsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...ale jak ktoś wciąga moją rodzinę lub męża to się mi nóż w kieszeni otwiera. Akurat nie pozwolę sobie aby ktokolwiek ruszał osoby z mojego otoczenia. To dla mnie lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...ale jak ktoś wciąga moją rodzinę lub męża to się mi nóż w kieszeni otwiera. Akurat nie pozwolę sobie aby ktokolwiek ruszał osoby z mojego otoczenia. To dla mnie lekka przesada.

 

O, o, mam to samo.

W ogóle szanuję takie kobiety :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie o to cie pytałem,ale jak poruszasz już ten temat, to też za wiele nie widze. jednek obserwując psychikę ludzką, widać dokładnie że jeżeli ktoś ma ponad przeciętną zwyżke samopoczucia, to wysoce prawdopodobne ze przyjdzie po tym dół. Również w przyrodzie potrafie takie niuanse zaobserować np jeżeli natura zabiera w lato troeche ciepła, to zimą ubywa trochę zimna :bezradny: jakies podejrzenia mozna wiec miec.

 

Jeden człowiek, jedna ziemia to zamknięty ekosystem. 200 ludzi można rozpatrywac już tylko na zasadzie prawdopodobieństwa, jako nieskorelowane przypadki. 5 zachoruje na schizę, 40 na depresję, 80 umrze na raka, 80 na serce, a reszta coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...ale jak ktoś wciąga moją rodzinę lub męża to się mi nóż w kieszeni otwiera. Akurat nie pozwolę sobie aby ktokolwiek ruszał osoby z mojego otoczenia. To dla mnie lekka przesada.

Też tego nie cierpię.

 

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dziś ulepić bałwana ale się nie dało :mrgreen:

 

nie dziwota bo śnieg jest sypki na takim mrozie ;/

 

w sumie to nie o to cie pytałem

 

wiem, ze nie o to, ale twoje pytanie było z cyklu "czy bóg istnieje", otóż zdania są podzielone.

 

pytasz czy doświadczenie tworzy świat?

dominująca teza jest taka, że nie, że z niedoświadzającego świata w jakiś sposób w pewnym okresie historii wyłoniły się doświadczające organizmy.

 

ja osobiście to jednak nie do końca jestem przekonany do tego twierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×