Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan,

 

Heja, kim Ty jesteś panie wieloraki i dlaczego wieloraki?

 

jestem wieloraki, ponieważ żadne z moich kont nie wyczerpuje tego kim jestem, dlatego odpowiedziawszy na to pytanie nazwą konta popełniłbym błąd 8)

 

Michellea,

 

hahaha dzięki tobie, jak se powiedziała:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea,

 

nie no tak zastanowiwszy się troche to faktycznie dzięki tobie.

dałaś inspiracje można powiedzieć :]

 

wgl to jestem niezły zamiast się wyspać po nieprzespanej nocy to ja 2godzinki tylko ;)

po prostu szkoda mi życia na sen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, takie teledyski wkladaja kobietom do głowy bajki o miłości w dubaju, później wyjedzie tam jedna z drugą i może mieć poważne problemy bo panuje tam prawo szariatu. ostatnio jakaś brytyjka zdaje się w Kuwejcie (tam też prawo szariatu) została zgwałcona, sprawców zwolniono a ją do więzienia za seks pozamałżeński.

 

 

[videoyoutube=RMteHO3nRd8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan,

no zazwyczaj to nie, ale wczoraj musiałem się troche rozruszać żeby nie zasnąć na nocce :yeah:

 

SrebrnaSowa,

ano można można :]

 

teraz te teledyski oprócz bab pokazują też lifestyle, im cudowniejszy tym lepiej.

każdy ma swoją definicje cudowności, raperzy pokazują spimpowane fury, dziunie pokazują miłość w Dubaju tak to już jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakim lifestylem popisuje sie moja ulubiona wokalistka?

 

no jak widać na załączonym obrazku to takim bardziej artystycznym ale również z domieszką orientu.

 

można jej to wybaczyć za ten obłędny wokal ;)

[videoyoutube=rQ7tMWOCQlM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

SrebrnaSowa,

ano można można :]

 

teraz te teledyski oprócz bab pokazują też lifestyle, im cudowniejszy tym lepiej.

każdy ma swoją definicje cudowności, raperzy pokazują spimpowane fury, dziunie pokazują miłość w Dubaju tak to już jest :bezradny:

 

 

Zgłaszam sprzeciw! W raperowej grupce, jest teraz spora podziałka. Ostatnio wsłuchuję się w Quebonafide ( odnalazłam się świetnie tutaj -

) który ma jakieś ( nie jeden ) problemy ze zdrowiem psychicznym ( chyba CHAD - bo zaśpiewał w jednej ze swojej piosenek o sobie " typ maniakalno depresyjny " ) ale za to ma dobre kawałki i nie lansuje jakichś fur ! Tak samo jak Trzeci Wymiar , Hans Solo czy 52 Dębiec .

 

A co do nutki którą podałeś , strasznie mi się podoba , zawsze podgłaśniam radio jak leci , ale ze względu raczej na podkład - jej wokal jakoś mnie nie powala, na pewno nie tak jak te jej oczyyyyyyskaaaa :105::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, podejrzewam, ze ten gentleman z aparatem ci sie najbardziej spodobał. czy nie marzysz o takim eleganciku z artystyczną duszą, który bedzie cie zabierał w podróże i pokazywał nieznane strony różnych miejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Cie zaskocze, ale spodobał to mi się tylko jego aparat . Garnitur wydaje się tak drogi że aż bez wyrazu , a twarz ma .... hmmm... sztuczną ? Wygląda jakby nie miał swojego zdania i jakby znaczenie esencji jego istnienia nadawała druga osoba.

Także niet . Nie spodobał mi się ten gość .

A co do faceta i podróży , nigdzie by mnie nie zabierał, bo ze mną miałby 7 światów :twisted::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa,

Wygląda jakby nie miał swojego zdania i jakby znaczenie esencji jego istnienia nadawała druga osoba.

 

a to bardzo ciekawe spostrzeżenie bo faktycznie przez cały teledysk szukał czegoś daleko na zewnątrz siebie czego mógłby się uchwycić aparatem. dopiero teraz zwróciłem na to uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa,
Wygląda jakby nie miał swojego zdania i jakby znaczenie esencji jego istnienia nadawała druga osoba.

 

a to bardzo ciekawe spostrzeżenie bo faktycznie przez cały teledysk szukał czegoś daleko na zewnątrz siebie czego mógłby się uchwycić aparatem. dopiero teraz zwróciłem na to uwagę :D

 

dopiero ? Przecież nie po 5 latach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella,

 

przypomnij sobie jak na nudnym wykladzie na studiach glowa ci spadala w dol i budzilas sie w tym momencie spadania glowy za chwile to samo i znowu i znowu... to sa wlasnie dziecioly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, co to jest "mała randka"? Ja poproszę definicję

 

Za bardzo przywiazujesz znaczenie "mala". Chodzilo mi raczej o to, ze odkad wyszlam za maz nie myslalam o wspolnych wyjsciach w ten sposob.

 

Co do teledysku to bardziej niz ten facet przykluwa moja uwage orginalna uroda wokalistki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×