Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak to jest z tym światem?


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, chodzi o to jak ktoś postrzega świat. Regina Brett napisała kiedyś mniej więcej takie słowa: "Od Ciebie zależy co w życiu weźmiesz pod lupę i czemu się będziesz przyglądać". Można oglądać godzinami wiadomości, a można tak, jak ja cieszyć się z małych chwil, rozmów i picia kawy z ulubionego kubka.

Poza tym, pytanie czy to o świat w istocie chodzi czy o ludzi na nim?

 

Pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ludzi jest.

To jeden z większych mitów. Ziemia spokojnie zniesie nawet kilkukrotne zwiększenie ludności oczywiście jeśli nie będą dewastować środowiska. W Europie brakuje kilku milionów pracowników, a co nam się proponuje islamskich emigrantów socjalnych którzy raczej nigdy pracować nie będą a będą jeszcze obciążeniem do utrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ludzi jest.
za dużo ludzi, za mało miłości

dobra rzadkiego nie starcza dla obecnych, a produkcja nowych istot trwa

Ludziom statystycznie nigdy nie żyło się tak dobrze jak dziś( materialnie) mimo że jest nas ileś razy więcej niż kilkaset lat temu. A im lepiej się będzie żyło tym mniej będzie się rodzić nowych istot. Problemem jest dziś głownie Afryka i część Azji gdzie rodzi się na potęgę przez to że pomoc medyczna i żywnościowa jest zbyt duża ( wiem to brzmi absurdalnie) a poziom życia i świadomości za niski aby ludzie rozsądnie się rozmnażali. Ludzie nie umrą z głodu ani nie umrą na jakąś przez wieki śmiertelną chorobę ale żyją tak biednie i nieświadomie że płodzenie dzieci jest główną rozrywką. Dlatego jestem przeciwnikiem pomagania najbiedniejszym, krajom gdyż to tylko rozmnoży problem, a cała ten boom demograficzny to skutek pomocy państw zachodnich, bo przecież dzieci się tam więcej nie rodzi a tylko mniej umiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×