Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja za Portugalią, choć są słabi, bo nie lubię multikulti i innego ścierwa. Tak więc, ani Niemcy, ani Francja nie była mi po drodze, choć to był jedyny ciekawy mecz od ćwierćfinału.

Lepiej jak grają w nogę niż zasilają gangi lub żyją z zasiłków, ja mimo ze sam jestem krytykiem multi kulti to jednak w sporcie nic do nich nie mam, to jeden z nielicznych przykładów ich dobrej integracji, szkoda że w innych dziedzinach nie mają takich sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja za Portugalią, choć są słabi, bo nie lubię multikulti i innego ścierwa. Tak więc, ani Niemcy, ani Francja nie była mi po drodze, choć to był jedyny ciekawy mecz od ćwierćfinału.

Lepiej jak grają w nogę niż zasilają gangi lub żyją z zasiłków, ja mimo ze sam jestem krytykiem multi kulti to jednak w sporcie nic do nich nie mam, to jeden z nielicznych przykładów ich dobrej integracji, szkoda że w innych dziedzinach nie mają takich sukcesów.

Pewnie, że lepiej, ale najlepiej jakby zostali u siebie ;) To moje zdanie, dlatego jak napisałam, ja jestem za Portugalią, a nie kibicuję, bo generalnie jak nie Polska to mi zwisa kto tam wygra, ale osobiście jak już patrzeć tylko na piłkę, to wolałabym Niemców w finale, bo jak dla mnie to byli lepsi od Francji. No ale jak to się mówi, szczęście podobno sprzyja lepszym, no i gospodarzom na takich imprezach.

Zobaczymy jak to dziś będzie wyglądało. Jak ktoś z was piłką się na co dzień interesuje to zapewne wie, że bywa ona przewrotna i wszystko może się zdarzyć. No, a sędziowie też są różni :mhm::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej, ale najlepiej jakby zostali u siebie
U siebie pewnie by takich sukcesów nie osiągnęli, zresztą w przypadku Francji i Portugalii to grają tam ci z dawnych kolonii choć zwykle urodzeni już w Europie i na pewno maja jakiś tam większy związek z krajem niż Syryjczycy czy inni z bliskiego wschodu z Niemcami i Szwecją. Co do Niemców to wg mnie oni mieli tzw największa kulturę gry na tych mistrzostwach, no ale zabrakło im szczęścia a przede wszystkim egzekutorów bo Muller na tym turnieju był cieniem samego siebie, nawet Lewandowski bez formy grał od niego lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, Niemcom brakuje sępa w ataku, bo reszta super. Kiedyś naście lat temu nie lubiłam stylu gry Niemców, a od kilku lat naprawdę dobrze się ich ogląda. Generalnie dla mnie mega słabe mistrzostwa :/
Niemcy od 2006 r a zwłaszcza po 2010 wg mnie grają najatrakcyjniejszy futbol na poziomie drużyn narodowych, oczywiście nie w każdym meczu im to wychodzi ale nawet wtedy widać ich klasę choć często brak wykończenia zwłaszcza po tym jak Klose skończył reprezentacyjną karierę a Muller jest bez formy. Francja bazuje na indywidualnych umiejętnościach Griezmanna i Payeta ale na pewno to nie tak silny kolektyw zwłaszcza w pomocy jak Niemcy. A czy mistrzostwa słabe, może i tak skoro tak słabo grająca drużyna jak Portugalia jest w finale, duży wpływ na to ma pewnie tez przemęczenie coraz bardziej eksploatowanych przez kluby piłkarzy, choć np gra Griezmanna zdaje się temu przeczyć ale to raczej wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie za czasów Klose Niemcy najfajniej się prezentowali tak całościowo, bo w zasadzie niczego im nie brakowało. Wiadomo, że każda drużyna ma gorsze mecze. Pamiętam jak kiedyś moja miejscowa drużyna leciała z ligi, wszystko przegrywali, kilka remisów ze słabeuszami i pod koniec sezonu pokonali lidera ;) Wszystko jest możliwe! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brechę z finału :D Utarło się trochę nosa tej mafii z Uefa :) Jak wiadomo Francja była faworyzowana. Brawo Portugalia! Trochę więcej szczęścia i to Polska byłaby Mistrzem Europy! Polska nie przegrała! Polska pięknie zagrała w tym turnieju i jest Zwycięzcą Euro2016! :great::brawo:

Za dwa lata Polska Mistrzem Świata! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz wygrany w regulaminowym czasie i mistrzostwo tego wcześniej nie było i pewnie nie będzie. Portugalia zagrała finał na swoim poziomie to bardziej Francja zawiodła ale ona bazowała na indywidualnościach w ataku a Payet i Griezmann nie mieli swojego dnia, tylko Sissoko się wyróżniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrociłam z wakacji i nie ogladałam meczu Portugalia Francja ale widziałam skrot beczacego Ronaldino. Nie wiem na co panny tak leca, w jego przypadku, tzn wiadomo na kase bo to taka płaczka i beksa ze tragedia. Gdyby nie kasa to by zadna nawet sie nie obejrzała. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo jest najprzystojniejszym, najbogatszym, najhojniejszym (pomoc dzieciom), najlepszym technicznie i najwrażliwszym (płakanie w finałach) piłkarzem świata.

Nie można być bardziej naj, ludzie mu zazdroszczą tego wszystkiego, dlatego jest nie do końca lubiany przez wszystkich, a może przyczynia się do tego ego wielkości mórz i oceanów razem wziętych? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 również wozi się z tym, że to wszystko ma. Dodaj :) Nie jestem jego fanem ani też wrogiem. Obiektywnie przyznam, że piłkarzem jest świetnym. Włożył w to ciężką pracę nie wątpliwie. Wkurza mnie u CR7 te wożenie co on to nie jest i wielu innych pewnie tak samo ;p Wkurzają mnie te jego dziewczęce zachowania hehe. Wolę Messiego, chociaż tak samo nie jestem jego wielkim fanem ;p Z zagranicznych piłkarzy jednym z moich fanów jest Rooney. Bardziej jednak cenię naszych piłkarzy: teraz jestem fanem Mariusza 'Stępel' Stępińskiego. Kilka lat temu był to Wojciech 'Grzybek' Grzyb ( już niestety nie gra ) Jeszcze dawniej to był Krzysztof 'Gucio' Warzycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kibicowałem dla Alessandro Del Piero, wiele lat, teraz na piłkarskiej emeryturze kopie z amatorami w Australii, człowiek klasa na boisku i poza nim. Narazie nie widze jego godnego następcy, może taki Alexis Sanchez też widać chłop swój i w piłke ziupie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kibicowałem dla Alessandro Del Piero

W podstawówce miałem koszulkę z jego nazwiskiem (juve) :D:D Pamiętam, że raz coś ostro zajebał dla Włochów, nie wiem czy chodziło o niestrzelony karny, czy sytuacje, ale było mi potem wstyd się w tej koszulce pokazywać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon zgadzam się! Alessandro Del Piero, byłem jego fanem :D Maldinii, tak samo. Zawsze byli Dumni z grania dla Reprezentacji. Zawsze grali w swoim Klubie :D Kiedyś chciałem grać dla Ruchu Chorzów i Polski :mrgreen: Nadal bym chciał, tylko tak sie złożyło, że się nie udało :twisted: Jedynie tam bym grał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×