Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

No to gramy z Portugalią która w regulaminowym czasie nie wygrała jeszcze żadnego meczu na Euro. Ogólnie drabinka w której jest Polska jest wyjątkowo słaba, Belgia może Węgry, Walia, któraś z tych drużyn zagra w półfinale a po drugiej stronie Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy nie moze strzelac bo go tak obstawiaja ze prawie do tyłka mu wlaza, Błaszyczkowski ok, Fabianski ekstra ok, Milik za nerwowy, Grosicki super podania, mam nadzieje ze tego lalusia Szczesnego na bramke nie dadza. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jakimś cudem przejdziemy Portugalię która wg mnie gra słabo, liczy głownie na indywidualności to z Belgią już raczej większych szans nie mamy, bo wczorajszy mecz Belgów to największa dominacja na tym turnieju i gdyby nie Kiraly i brak skuteczności mógł być wynik z 8: 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie Belgii specjalnie nie obawiam (to byli jednak tylko Wegrzy), Portugalii juz owszem, bo duza jest szansa na to, ze jakos zespol Belgii zatrzymamy, mimo ze maja kreatywnych pilkarzy, tak w Portugalii tam jeden wariat jest taki, ktory jak bedzie miec dzien swoj to nie zatrzymamy go. Srednio taki jeden mecz na trzy ma, ale moze akurat wypadnie taki sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islandia prowadzi z Anglią 2-1 :shock:

 

[videoyoutube=Mhk59DZt15Y][/videoyoutube]

 

"This will never end cause I want more

More give me more give me more

This will never end cause I want more

More give me more give me more"

 

Wikingowie, do boju ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to może być koniec przygody z euro.

Na dobrą sprawę Portugalia nie wygrała jeszcze meczu w tym turnieju, trzy remisy w grupie i remis w 1/8 z Chorwatami (w podstawowym czasie)

 

Nie da się tego tak ciągnąć dalej, albo przegrają sromotnie w 90 minut, albo w końcu pierwszy raz wygrają. Nie sprawdzałem w statystykach, ale remisami do finału jeszcze nikt nie dojechał, to sprzeczne z logiką i zdrowym rozsądkiem :D

 

Mógłby Pazdan odesłać Ronaldo do domu, memy następnego dnia byłyby zajebiste :D Będzie o to ciężko, nie czarujmy się, zadecyduje (jak zwykle) szczęście, nie jesteśmy faworytem i dobrze, no to do Czwartku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania przegrała :( kibicowałem jej ze względu na braci z Atletico. Ogólnie też lubię Hiszpanię. Włochy też lubię ;D Pięknie Wikingi ;D, Odyn jest z Was Dumny! ładnie Angole jadą do domu he he. Solidna ekipa z Islandii, chodzą jak Żołnierze na froncie ;D Mogą tutaj pokusić się o podium. Co do Polaków, to czeka niewątpliwie trudne zdanie, ale myślę że to My będziemy się cieszyć z wygranej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×