Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

szrama, Jak można być za narodem którego 95% popiera imperialistyczne aspiracje jego wodza, a teraz obejrzyj sobie dokument jak sie żyje aktualnie w dombasie czy donieckui. i nie /cenzura/ mi że te konflikty to wina zachodu. i te ich naloty dywanowe na osiedla syryjskie zeby zintensywfikować kryzys migracyjny i skłocić kraje UE stfu, te ich putinowskie kłamstwa w zywe oczy, ze to nie oni dokonali inwazji na ukraine, ze tam nie gina złolnieze ruskie? pluje na kacapów. Nawt nie chce myslec co by sie działo gdyby zamiast USA na czele tego swiata stała Rosja z Putinem na czele! a putin to w ogole mi nie imponuje dla mnie to czub pierwsza woda, jak mozna go uwazac za najbardziej wpływowego wodza na swiecie te niektóre gazety durne do kwadratu, a USA to moga oni jedyne buty pucować, nawt nie maja podejscia, i dobrze! jestem wylewny bo mnie boli!

Neon widzę z tych co to bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę ;) Co do USA - sekretarz stanu Victoria Nuland wspomniała w jednym z wywiadów, że na szerzenie demokracji na Ukrainie (majdany itd.) Stany Zjednoczone wydały 5 mld $. Jak mawia Braun: "tak tam wsparli demokracje, że aż konstrukcja nie wytrzymała" :P ISIS to też skutek dzialań USA - obalenie Saddama Husajna w Iraku i dozbrajanie (po czym zostawienie ich samym sobie) przeciwników Assada w Syrii. A Krym od zawsze był rosyjski (nie wspominając o idiotycznej polityce Kijowa względem półwyspu, referendum itd.) :P

 

Reasumując: Precz z imperializmem, tak jak rosyjskim, tak i amerykańsko-żydowskim :P "Nie idźmy na tą wojnę" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, jak Polska wygra z Niemcami, to wstawisz swoje rozbierane foty? :D, ...Ani nie wygra, ani nie wstawisz, ale pomarzyć zawsze można :F

elo daje też rasowym "przegrywom", czy tylko tym książętom z bajki ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy Ukraine 2-0 ten wynik mnie satysfakcjonuje. Gdyby Niemce zremisowali a nie daj boże przegrali z Banderowcami, to spieli by sie na mecz z nami i złoili nam dupsko.

 

szrama, Twoje preferencje seksualne chyba nikogo tu nie interesuja.

Też się cieszę że wygrali na pewno lepsze to dla Polski niż remis. Ale widać że Niemcy są niepewni w defensywie gdyby nie Neuer i Boateng mogliby z 2 bramki stracić ale też spokojnie strzelić z 4. Ukraina na pewno jest lepszą drużyną od Irlandii Północnej która wg mnie na razie jest najsłabszą drużyną na turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, jak Polska wygra z Niemcami, to wstawisz swoje rozbierane foty? :D, ...Ani nie wygra, ani nie wstawisz, ale pomarzyć zawsze można :F

elo daje też rasowym "przegrywom", czy tylko tym książętom z bajki ? :D

Może nie będzie się logowała do meczu z Niemcami i nie zauważy bzdur które napisałem? :D

 

 

http://fangol.pl/view/165755/oblesne-zachowanie-loewa :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienkie jak na razie te mistrzostwa. Pada mało bramek, na 11 jak dotychczas rozegranych spotkań aż 9 zakończyło się wynikiem "underowym" (tzn. padło w nich poniżej 2,5 bramki, kto się kiedyś bawił w bukmacherkę, ten wie o co kaman). Ale z drugiej strony to dopiero pierwsza seria, a każdy zespół chce odnotować korzystny rezultat w pierwszym meczu, żeby dobrze rozpocząć turniej. Być może od jutra częściej będą padały "overy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hU-j z takimi Mistrzostwami ,żeby ich telewizja państwowa nie puszczała na żywo .

Może powiesz jeszcze, że ten abonament płacisz ? :D

 

Btw. Co się pije, jak się nie pije ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powiesz jeszcze, że ten abonament płacisz ?

 

za te pierdolenie Szpaka abonament płacić ,,, niedoczekanie .

Mam Polsat i to nawet rozszerzony pakiet , ale jeszcze trzeba dopłacać - dokupywać ,żeby specjalne 2lub 3 programy z mistrzostw oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×