Skocz do zawartości
Nerwica.com

nietypowe ogłoszenie woj. lubelskie


potrzebujepomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem kobietą, nieśmiałą, ale poszukuję kobiety, która zechciałaby zaprzyjaźnić się z moim bratem, który również jest nieśmiały. Ja jestem samotnikiem z natury więc mi samotność nie przeszkadza ale nie mogę patrzeć jak moja rodzina cierpi. Bardzo proszę o kontakt kobiety, które również bardzo cierpią z braku przyjaciela. Jestem zrozpaczona, ponieważ sytuacja ciągnie się przez wiele lat, a my jesteśmy już po 30, dlatego postanowiłam być bardzo szczera chociaż wiem, że to ogłoszenie jest nietypowe ale mam wielką nadzieję, że chociaż jedna dobra dusza z moich okolic się znajdzie... Wszystkie osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na pw. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty za często wrzucasz swoje trzy grosze tam, gdzie nie masz pojęcia, o co chodzi.

 

To podobnie zresztą jak Ty.

A ty za często wrzucasz swoje trzy grosze tam, gdzie nie masz pojęcia, o co chodzi.

 

To podobnie zresztą jak Ty.

 

Hahaha to samo pomyślałam :P Chociaż jak dla mnie dotyczy to tylko jednego z was... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za "dobre rady" ale każdy ma prawo robić to co uważa za słuszne i ja tak robię więc jeżeli nie jesteście zainteresowani ogłoszeniem to nie piszcie o byle czym w moim wątku bo ja nie piszę w cudzych wątkach o sprawach niezwiązanych z tematami tych wątków więc tego samego oczekuję od innych użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Hahaha to samo pomyślałam :P Chociaż jak dla mnie dotyczy to tylko jednego z was... ;)

Dlatego postanowiłaś dołączyć do grona.

Jak dla mnie, wyłacznie Twój tekst jest nie na miejscu.

 

Odezwał się bezstronny, Ty rownież powinieneś dołączyć do tego grona , bo jakby nie patrzeć wtrącasz się w tą dyskusje i oceniasz kogoś postawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×