Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nietypowa Sprawa


qwerty34

Rekomendowane odpowiedzi

Szejk Kamel prosił mojego stryja i jego pracowników o skany dokumentów i ZDJĘCIA do dokumentów, to było wiadome, że chcą wyrobić podróbki i robić przekręty na jego nazwisko.

 

qwerty34, ale serio, fejsbuk nie rozdaje tego skanu jakimś przypadkowym ludziom w Polsce. Nawet chyba tego nie przechowują tego zdjęcia. Popatrz, przeszłam przez tę procedurę i nic mi nie jest.

 

Tutaj problemem nie jest polityka fb, do której można mieć wiele zastrzeżeń, ale lęk. Człowiek raz się stresuje dokumentami, innym razem wymyśla sobie raka, zadręcza się wymyślonym problemem, a prawdziwe pozostają nieruszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka fakt mówili że po pomyślnej weryfikacji usuną wszelkie wysłane do nich dokumenty.Mam nadzieje że tak się tez stało.Fakt faktem Facebook to firma obracająca wielomilionowymi dochodami i mająca duży prestiż.Jednak boje się czy jakiś admin który nie otrzymał tych skanów ode mnie po prostu nie zapisał ich gdzieś sobie a później nie wykorzysta.Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, facebook to sam pisze, że zbiera wszystko:Gromadzimy treści i inne informacje, otrzymywane od Ciebie podczas korzystania z naszych Usług, np. dane podawane przy rejestracji konta na Facebooku, tworzeniu treści i ich udostępnianiu oraz przy wymianie wiadomości i innego rodzaju komunikatów z innymi osobami. Mogą to być informacje zawarte w dostarczanych przez Ciebie treściach lub ich dotyczące, np. informacje o miejscu wykonania zdjęcia lub dacie utworzenia pliku. Gromadzimy też informacje na temat sposobów korzystania przez Ciebie z Usług, np. rodzaju treści, które przeglądasz i z którymi wchodzisz w interakcję, a także częstotliwości i czasu trwania różnych Twoich działań.

https://pl-pl.facebook.com/about/privacy/update#what-kinds-of-information-do-we-collect

 

i potem to udostępnia choćby firmom do facebooka należącym:https://pl-pl.facebook.com/help/111814505650678

Jest ktoś w stanie kontrolować, zweryfikować co się potem z tymi danymi dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka fakt mówili że po pomyślnej weryfikacji usuną wszelkie wysłane do nich dokumenty.Mam nadzieje że tak się tez stało.Fakt faktem Facebook to firma obracająca wielomilionowymi dochodami i mająca duży prestiż.Jednak boje się czy jakiś admin który nie otrzymał tych skanów ode mnie po prostu nie zapisał ich gdzieś sobie a później nie wykorzysta.Mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Spoko, nic się nie stanie. Równie dobrze może zrobić to ktokolwiek kto miał Twój skan dowodu. Albo cokolwiek ktokolwiek. Piorun też Cię może strzelić na ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×