Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam...


Quba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zebrałem się żeby coś napisać, a wypadałoby, żeby pierwszym postem było przywitanie...

 

Trochę o mnie: pracuję jako programista, mieszkam teraz w W-wie a pochodzę z Gdańska, dokąd często jeżdżę.. Część trójmiejskiej ekipy mnie kojarzy a i trochę Warszawiaków miałem okazję spotkać gdy tu wpadła Candy14.

 

Jestem skrajnie zaburzonym debilem, moje życie nie ma żadnego sensu, nie mam siły i nie ogarniam go, czyli tak w zasadzie to powinienem się rozwalić..

 

To tyle, witajcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli programista jest debilem, to ja, humanista, musze należeć do kategorii debilizmu wychodzące poza jakiekolwiek pojmowanie.

Do kategorii debilizmu wychodzące poza jakiekolwiek pojmowanie to ja właśnie również należę.. Natomiast nie rozumiem, dlaczego miałoby to mieć cokolwiek wspólnego z humanistyką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem skrajnie zaburzonym debilem, moje życie nie ma żadnego sensu, nie mam siły i nie ogarniam go, czyli tak w zasadzie to powinienem się rozwalić..

Nie sluchajcie go. To najmadrzejszy facet jakiego znam..az sie zdziwilam bo do tej pory tak myslalam o Carlosie. Na dokladke da sie lubic pomimo swego defetyzmu ( nastepona wspolna cecha z Carlosem) Panowie musicie sie poznac w koncu :D

 

Quba uwielbiam Twoje wywody i to jak prosty temat potrafisz przeksztalcic w fascynujaca wielowatkowa podroz :105: serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×