Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Azjatów możemy brać. Murzyny i brudasy powinni siedzieć w swoich lepiankach
Arabowie to też często Azjaci, podobnie jak Pakistańczycy czy Afgańczycy są Azjatami. Zresztą nie rasa jest najważniejsza a kultura i religia gdy za bardzo odbiega od europejskiej tych ludzi nie ma co tu przyjmować i trzymać a islam zdelegalizować jak faszyzm jako sprzeczny z prawami człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przeciw. Piszę tutaj oficjalnie, że jeżeli przyjmą tych brudasów do naszego kraju z tej puli, którą merkel przygotowała to osobiście będę ich tępił na wszelakie sposoby. Tak samo jak tępiono mnie za granicą. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak, jestem rasistą. Kiedyś nie byłem, kiedyś myślałem, że to całe multikulti to szczytny cel, wzbogacenie kulturowe, brak wojen itp. Jednak to czego doświadczyłem i co zobaczyłem w Anglii sprawiło, że całkowicie zmieniłem swoje zdanie. Jeżeli mutlikulti to tylko Azjatów możemy brać. Murzyny i brudasy powinni siedzieć w swoich lepiankach bo to nawet nie ludzie, a zwierzęta. Może to mocne słowa ale poparłbym nawet inicjatywę masowej likwidacji brudasów z tej planety, po prostu wszystkich odstrzelić. Walnąć tam jakąś bombę atomową czy cokolwiek.

Wypowiedź prawidłowo koreluje z avatarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przeciw. Piszę tutaj oficjalnie, że jeżeli przyjmą tych brudasów do naszego kraju z tej puli, którą merkel przygotowała to osobiście będę ich tępił na wszelakie sposoby. Tak samo jak tępiono mnie za granicą. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak, jestem rasistą. Kiedyś nie byłem, kiedyś myślałem, że to całe multikulti to szczytny cel, wzbogacenie kulturowe, brak wojen itp. Jednak to czego doświadczyłem i co zobaczyłem w Anglii sprawiło, że całkowicie zmieniłem swoje zdanie. Jeżeli mutlikulti to tylko Azjatów możemy brać. Murzyny i brudasy powinni siedzieć w swoich lepiankach bo to nawet nie ludzie, a zwierzęta. Może to mocne słowa ale poparłbym nawet inicjatywę masowej likwidacji brudasów z tej planety, po prostu wszystkich odstrzelić. Walnąć tam jakąś bombę atomową czy cokolwiek.

Wypowiedź prawidłowo koreluje z avatarem.

Jezus był tez tzw brudasem bo Semitą. :mrgreen: Przez właśnie takich ludzi jak true_survivor, krytycy islamu i migracji są uważani za rasistów i szowinistów choć da się całe multikulti i fascynację innością podważyć z innych pobudek niż narodowo- rasowych. Oczywiście dla dobra Europy czy Polski tacy ludzie jak true_survivor, są potrzebni bo oni aktywnie przeciwstawią się muzułmańskiej zarazie ale to dla mnie są tylko pożyteczni idioci którzy mentalnie niewiele różnią się od islamistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl/74576-sylwester-w-kolonii-imigranci-probowali-zgwalcic-kilkadziesiat-kobiet

 

…a ja się pytam- gdzie była milicja? Niedawno, również w kalifacie niemieckim odbywała się manifestacja antyislamska. Nikt nikogo nie gwałcił i nie napadał. Milicja jednak z wielką werwą używała armatek wodnych i środków przymusu bezpośredniego przeciwko protestującym. Oczywiście przeciwko „faszystom” „nazistom” i „skrajnym prawicowcom”

Najgorsze jest to, że czarnuchy unikają i unikną odpowiedzialności karnej. Z prostej przyczyny- nie da się ich w żaden sposób zidentyfikować z racji tego, iż mają bliźniaczo podobne, małpie ryje, oraz brak jakichkolwiek dokumentów czy też zakotwiczenia w systemie identyfikacyjnym.

Pragnę jeszcze przypomnieć dyskusję sprzed kilku lat.

anders-breivik-czyli-co-dalej-z-europ-t29801.html

 

Przeczytajcie sobie.

Ja i jeszcze kilka osób przestrzegaliśmy przed tym co się teraz dzieje na naszych oczach w tempie ekspresowym.

Poczytajcie sobie również posty lewaków, przepraszam – „kosmopolitan” typu Linka i Paradoksy. Taaak, pamiętam. Ja takie rzeczy pamiętam. Straszono mnie wówczas milicją za „szerzenie nienawiści na tle rasowym” Oczywiście w strategicznych momentach lewackie moderatorki usuwały swoje co bardziej kompromitujące wpisy pod płaszczykiem „kasowania off topu”

Linka-miłośniczko alibabów -zapewne bardzo żałujesz, że nie było cię w Sylwestra w Kolonii? Mogłabyś ubogacić kulturowo tych tysiąc wygłodniałych hien…

To co się teraz dzieje w Europie to w prostej linii efekt kreciej roboty poprawnych politycznie idiotów i idiotek, które latami podkopywały naszą kulturę i porządek prawny. To robota wszelakich „Linek”, „Paradoksów” i im podobnych krótkowzrocznych oszołomów.

Gdyby nie to ogłupiałe lewicową propagandą tałatajstwo to politycy, niemający poparcia wśród motłochu nie mogli by tak łatwo niszczyć naszej europejskiej kultury wraz z jej, przez całe wieki wypracowanym porządkiem prawnym.

I trzeba o tym pamiętać. Trzeba pamiętać o każdym zdrajcy i kolaborancie. O sąsiedzie, koledze z pracy, podwładnym, przełożonym, wujku, cioci, przyjacielowi z dawnych lat, ekspedientce w sklepie, nauczycielce ze szkoły. O każdym lewaku, który przyczynia się do przekształcenia naszych krajów w kloakę.

Pamiętajcie o tych ludziach kiedy czarnuchy zasztyletują wam syna lub zgwałcą i ukamienują córkę. I zapłaćcie im z nawiązką. To przez takich jak oni czarnuchy mogą bezkarnie przekształcać nasz kontynent w średniowieczny kalifat. I trzeba będzie nauczyć ich brania odpowiedzialności za swoje postawy. Najlepiej w lesie za miastem przed kompanią zwartych szeregów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, Zgadzam się z wieloma rzeczami które piszesz ale arabowie to rasa biała a nie czarnuchy. Przecież oni często z wyglądu niewiele różnią się od wielu Hiszpanów czy Włochów. Wśród tzw uchodźców jest wielu Albańczyków, Macedończyków i innych ludzi z Bałkanów i jakoś nikt ich nie odróżnia.

Polecam ten tekst zwłaszcza końcówkę gdzie piszą że głównym problemem tzw elit jest islamofilia a nie islamofobia. Znacznie powszechniejsza niż islamofobia jest islamofilia, kiedy lewicowcy traktują muzułmanów jak dzieci, których nie należy denerwować.

 

Ci islamofile wyrządzają wielką szkodę zarówno demokracjom zachodnim, jak samemu islamowi.

 

Chcą, by Amerykanie i Europejczycy poświęcili część własnej wolności jako pokutę za na ogół wyimaginowane grzechy przeciwko muzułmanom w epoce kolonialnej i imperialistycznej. Zachęcają też muzułmanów na Zachodzie, by nauczyli się pozować jako ofiary i żądać nagród za bycie ofiarą, jak to jest modne obecnie w Europie i Ameryce. Dla świata muzułmańskiego ogólnie przesłaniem islamofilii jest to, że muzułmanie nie potrzebują żadnej krytyki, chociaż ich wiara zamieniła się w wiele sprzecznych ze sobą ideologii, poświęconych przemocy i terrorowi.

http://euroislam.pl/stany-zjednoczone-i-islam-co-sie-tu-dzieje/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przeciw. Piszę tutaj oficjalnie, że jeżeli przyjmą tych brudasów do naszego kraju z tej puli, którą merkel przygotowała to osobiście będę ich tępił na wszelakie sposoby. Tak samo jak tępiono mnie za granicą. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak, jestem rasistą. Kiedyś nie byłem, kiedyś myślałem, że to całe multikulti to szczytny cel, wzbogacenie kulturowe, brak wojen itp. Jednak to czego doświadczyłem i co zobaczyłem w Anglii sprawiło, że całkowicie zmieniłem swoje zdanie. Jeżeli mutlikulti to tylko Azjatów możemy brać. Murzyny i brudasy powinni siedzieć w swoich lepiankach bo to nawet nie ludzie, a zwierzęta. Może to mocne słowa ale poparłbym nawet inicjatywę masowej likwidacji brudasów z tej planety, po prostu wszystkich odstrzelić. Walnąć tam jakąś bombę atomową czy cokolwiek.

Wypowiedź prawidłowo koreluje z avatarem.

 

 

A ja sie dziwie, ze taki ktos sie nie boi prokuratora. Przeciez wystarczy, ze ktos zrobi printscreena i wysle e-mailem te wypowiedz na strone dowolnej komendy policji (co zajmie ok 3 minuty) i juz klient ma postepowanie,z ktorego w zaden sposob sie nie wywinie, bo spelniono wszystkie przeslanki przestepstwa.

 

http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,19428128,olga-k-ukarana-za-mowe-nienawisci-brudasy-do-gazu-z-nimi.html#BoxLokKrajLink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, Ty mnie nie strasz prokuratorem. Każdy światły człowiek wie, że cała prokuratura jest do wymiany, m.in. z powodu takich wyroków. Poczytaj sobie co brudasy wypisują na zagranicznych stronach. Czekamy, aż PIS zajmie się tą kwestią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy frau Merkel ktoś pociągnie do odpowiedzialności za to że setki niemieckich kobiet było molestowanych i okradanych podczas sylwestra i nowego roku przez bandy arabów prawdopodobnie uchodźców którzy przybyli na zaproszenie Makreli. Niemcy się domagają od Polski wytłumaczenia z rzekomego łamania demokracji niech lepiej zajmą się swoimi problemami i łamaniem prawa przez uchodźców a także politycznie poprawnych idiotów którzy ukrywają prawdziwe oblicze islamskiej inwazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy mieszkałem w Anglii to przez arabów byłem notorycznie obrażany, wyśmiewany, a nawet zdarzyło się, że opluwany. Z tego co zauważyłem to panuje tam rasizm ale to biali są prześladowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy mieszkałem w Anglii to przez arabów byłem notorycznie obrażany, wyśmiewany, a nawet zdarzyło się, że opluwany. Z tego co zauważyłem to panuje tam rasizm ale to biali są prześladowani.
w Anglii jest stosunkowo mało Arabów, muzułamenie to zwykle Pakole, Hindusi, Bengale, Turcy choć pewnie różnie to wygląda w różnych miastach. Mnie tam nigdy nikt nie opluł, bardziej denerwujący jest to że oni żyją w większości na zasiłkach kosztem innych i jeszcze nie mają za grosz szacunku dla cywilizacji europejskiej która ich karmi a za to 30% popiera ISiS i innych terrorystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też porównywanie niechęci wobec muzułmanów z nazistowskim antysemityzmem to absurd choćby dlatego że niechęć wobec muzułmanów ma racjonalne przesłanki tj zamachy, nieintegrowanie się, zwiększenie przestępczości, nadmierne korzystanie z zasiłków a Żydzi nie robili nic złego wręcz odwrotnie często byli wielkimi naukowcami, biznesmenami, ludźmi kultury a nawet jak się nie integrowali to nie wymagali aby inni się do nich dostosowywali przez np likwidacje publicznego obchodzenia chrześcijańskich świąt, żywność halal itd. Współcześni europejczycy nie lubią męskich szowinistów źle traktujących i odmawiającym prawo kobietom, ludzi żyjących głównie z zasiłków, agresorów, osób jawnie kpiących z europejskich wartości typu wolność słowa, wyznania, równouprawnienie i dlatego nie lubią muzułmanów a nie dlatego że oni mają inny odcień skóry czy wiarę. Nie słyszałem o Chińczyko, Wietnamo czy Polakofobii mimo ze też sporo jest tych nacji na zachodzie Europy a to dlatego że poza jakimiś jednostkowymi przypadkami nie ma powodów by ona powstała. Rzekoma islamofobia to wg mnie opór przeciwko średniowiecznej mentalności i zwyczajom muzułmanów który jest całkowicie słuszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×