Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc


Sylwia_d

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc szukałam jakiegoś forum ,gdzie bede mogła z kims porozmawiac co mnie trapi.

Od jakiegos czasu jestem bardzo nerwowa , niespokojna wszystko mnie wytraca z równowagi. Jestem mama dwojki dzieci zona i pracuje w firmie gdzie moja kierowniczka duzo ode mnie wymagała . Prosila *nazwijmy to po imieniu kazala* abym zostawala dluzej w pracy nawet po 13 h pracowalam w dni co nie powinnam a takze po wypadku samochodowym wydzwaniala i prosila abym przyszla juz do pracy a maialam skrecony odcinek szyjny kregoslupa. Czesto slyszalam ze jak sie nie obudze to mnie zwolni bo jest duzo osob do pracy a poznie jprzepraszala nawet jak pracowalam to kilkanascie palet mialam na swojej glowie co niektore pudelka wazyly nawet 50 kg a ja sama i wszystko mam zrobic. Dla mnie mila a do innych gadala ze cos mnie boli ze zamiast 30 minut a siedze sobie po ponad godzinki ze nic nie wart a ja sie poswiecalam dla nie jbo sie jej balam do pracy chodzilam chora z bolami brzucha potrafilam nawet nie jesc do godziny 13 -14 a prace zaczynalam o 6 czasami 5 i nie pozwala nam isc na przerwe bo najpierw praca inni sie nie musieli pytac. A w domu przerzucam prace nerwy zlosc krzyki nie umiem sobie juz ze soba poradzic nic mnie nie cieszy ;( mam dosc takiego zycia jest bez sensu.... Pomozcie nie wiem co mam robic obecnie jestem na l4 chorobowym z powodu mojego kregoslupa bo mi wysiadl w pracy juz nie dalam rady ale jak mam tam wrocic to mi sie chce plakac i mam msyli czy ja zawsze tam cala dojade dojezdzam 30 km ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,spróbuj coś zmienić,porozmawiaj z kierowniczką,powiedz jej,co czujesz,nie duś tego

wszystkiego w sobie,inaczej będziesz się męczyć coraz bardziej a ucierpi na tym i twoje

zdrowie i twoi najbliżsi.

Wiem,że nie jest to dzisiaj takie proste,ale może zacznij rozglądać się za lżejszą pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Gdzie pracujesz, jeśli można spytać?

 

a ja sie poswiecalam dla nie jbo sie jej balam

Chyba lepiej będzie jak pogodzisz się z tym, że ta kobieta nigdy nie będzie z ciebie zadowolona.

 

Jeśli myślę o polskich kierownikach w zagranicznych marketach to nasuwa mi się analogia z żydowskimi kapo w niemieckich obozach śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrz się w sprzęt detektywistyczny, jak coś do Ciebie wysyła to archiwizuj żeby móc pozwać do sądu tą kurwę. Ja też miałem nad sobą taką dziwkę - kurdupel z krzywym ryjem, jeszcze robiła dziwne tiki jakby porażenie mózgowe :D Ja jestem w korzystnej sytuacji życiowo i może dlatego zbyt nonszalancko do tego podszedłem ale po tym jak w obecności całego zespołu zganiła mnie jak śmiecia postanowiłem że więcej moja noga tam nie postanie! Ta sytuacja wydarzyła się rano i co lepsze - dwie godziny później sama mnie odesłała do domu i to w trakcie spisywania kolejnego pudła :D Jaką wtedy poczułem ulgę to ja nawet nie.. Jej lista skrzywień:

- wydaje polecenia a gdy są realizowane jest zła że robię to co mi kazała (wpisz wszystko do jednej kolumny -> ale dlaczego wpisujesz wszystko do jednej kolumny?)

- ma wahania nastrojów, potrafi najpierw wydrzeć się na człowieka z byle powodu a za chwilę być wręcz opiekuńcza gdy się czegoś nie wie O_o przerażało mnie to trochę

- ma obsesje polityczną. Pewnego dnia świeżo po ostatnich wyborach kolega pytał się wszystkich na luzie na kogo głosowali, odpowiedziałem mu że na Dudka a ona ze swojego biurka cyt. "no to nie wiem czy się z Kuwerty dogadamy" i wcale nie brzmiało to jak żart. Klasykiem na zawsze pozostanie "ale ci ludzie muszą być zmanipulowani że nie ufają Komorowskiemu" xDD I ona powiedziała to całkowicie serio X.X

- pewnego dnia wprost mi powiedziała że celowo dostaję na stażu takie zadania żebym nie wiedział co z nimi robić i się jej pytał, brak słów

- przy kilku osobach z zespołu powiedziała wprost że dostała posadę kierownika po znajomości :D

- pewnego dnia siedzi sobie w pokoju z blacharą (nie muszę tłumaczyć prawda?) i jak zwykle narzekają na swoich facetów (to jej ulubiony temat obok agitowania za Bulem) i w pewnej chwili wypala (na opowieść blaszki o flircie z Inną) "ja to nie wiem co.. chyba bym swojego zamordowała i upozorowała wypadek żeby się ustawić za odszkodowanie hihihi" Baba jest pod trzydziestkę a pierdoli jak dziecko przed dojrzewaniem.

Barachło nazywa się Karolina Topa i mieszka w pruszczu gdańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zastanów sie , czy naprawdę warto poświęcać sie dla jakiegoś babsztyla . Masz dwoje dzieci , które potrzebują Cię uśmiechniętej i zdrowej . Na Twoim miejscu poważnie zastanowiłabym sie nad zmiana pracy , gdyż żadna nie jest warta tego , by poświęcać swoje zdrowie i rodzine . Pamiętaj - dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Pracuje w sklepie Real jako pracownik tekstylia moje obowiazki to dbanie o wizerunek sklepu pilnowanie aby towar z gazetki zawsze byl wystawiony dobrze opisany i ceny dobrze widoczne (plakaty) , wystawianie systematycznie towaru , przebudowa sklepu, montaz nowych regałow sklepowych , porzadek na magazynie , segregacja towaru, odbior towaru opisanie go a takze robienie odrzutow. Jesli chodzi o magazyn np mam ostatia sytuacje jak bylam w pracy to palet ubran i butow lacznie dni na segregacje i ustawienie regalam asortymentu i kazdy towar damski na swojej palecie i jeszcze npo tu spodnie tu bluzki itp itd powiem wam ze jak pisalam zdarza sie pudlo ze sama nie moge podniesc a musze to zrobic maz chce zebym minimu rok tam robila brakuje mi 3miesiecy jestem na l4 od 138 dni na problemy z kregoslupem i glowa czesto w pracy przez wypadek plakalam na kregoslup przez to jak dzwigam a z glowa tez nie za dobrze bo tez boli czasami opakowanie tabletek na tydzie nto malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×