Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie chodzić na spacery


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek1996

Lubię. Co prawda mam dosyć tego zadupia mojego, oglądanie tych samych miejsc, ogólnie nie ma tu zbyt wielu atrakcji niestety, ale przynajmniej raz w tygodniu muszę się wybrać na taki spacer samemu lub gdy chcę szybszy, zamieniający się w momentami bieganie to biorę psa. Pomagają mi doładować baterie, oczyścić mózg, uspokoić się gdy miałem gorszy tydzień itp. :smile:

 

Z tego co można się dowiedzieć w internecie to spacery mają sporo plusów, także warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do sklepu i z powrotem. Jak mam wolny czas na uczelni to krążę po podwórku o ile jest ciepło, a to kupię paczkę chrupków i zjem obserwując jezioro albo wypiję jakiś napój.

Ostatnio nawet przeszedłem się do Biedronki kupić klawiaturę mechaniczną Hykkera, bez kitu, jedna z lepszych rzeczy które zrobiłem w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jak mam melancholię to lubię łazić bez celu, zachwycać się światem, mieć filozoficzne przemyślenia, albo słuchać muzyki. Lubię wtedy podróżować. Czuję się wtedy zainspirowana.

 

Ale ogólnie nie lubię łazić bez celu, bo szybko chodzę i lubię gadać, więc jak sama gdzieś idę to byle szybko byle dotrzeć na miejsce i gadać.

Już bardziej wolę rower. Wiatr we włosach. Pęd dwóch kół. Szaleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×