Skocz do zawartości
Nerwica.com

Okularnicy.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dołączam do okularników. Noszę na co dzień plusy (jestem dalekowidz) i do czytania, komputera też plusy, ale więcej dioptrii.

Czas, bym już wymieniła oprawki na nowsze i szkła również, bo wytarłam antyrefleksy częstym myciem. Nie znoszę zaciapanych szkieł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soczewki imo są bardzo wygodną opcja dla osób aktywnych możesz biegać skakać pływać nie parują po wejściu do autobusu zimą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, kochany..napisalam okolo 40stki :D

 

RunForrest, masz racje ..duzo zalezy jaka ma sie wade. ... ja po zdjeciu okularow zabijam se na pierwszej przeszkodzie :D wiec opcja soczewek np na basnie jest dla mnie bezcenna

Candy to ja jestem właśnie koło 40,lat 38.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w przypadku okularów największym problemem jest ich zaparowywanie w przypadku dużej różnicy temp. ( np. zimą po wejściu z mrozu do sklepu nie ma szans nic zobaczyć przez jakieś 3 min, a przecieranie chusteczką niewiele daje ). Na szczęście są już specjalne preparaty w spraju, które zapobiegają temu zjawisku ;) Trzeba tylko pamiętać, żeby co jakiś czas spryskać!

 

mark123, a Ty masz w ogóle wadę wzroku, czy piszesz bardziej hipotetycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, teraz sa juz tak sprytne soczewki ktore przepuszczaja powietrze i oddychaja nie mowiac o tym ze wystarczy nimi dotknac oka zeby sie przyssaly. Ja kupuje jednodniowe w zestawie 30 sztuk na kazde oko bo poprzednie miesieczne zasuszylam zapominajac dolewac plyn. Teraz po prostu wywalam po paru godzinach noszenia. Sprobuj :)

To ciekawe, ale 200 zł miesięcznie... troszkę dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez okularów albo soczewek to ja do domu nie trafię ;)

 

Psychoanalepsja_SS jeśli chcesz spróbować z soczewkami, to polecam Biofinity. Można kupić wysyłkowo. Nie trzeba ich wyjmować co noc, można w nich spać i nie są porażająco drogie. Ale i tak najpierw trzeba z tym do okulisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×