Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dober! ;)

W końcu ten dzień się kończy.

Jestem podziębiony, zmęczony, ale już na szczęście nie głodny.

Póki co zawieszam działalność siłowniową.

Jutro nie ma na firmie nikogo do dowodzenia zamówieniami na firmie i znów próbują mi to na głowę zrzucić. 

Niedoczekanie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith po prostu zignoruję polecenie. 

Biorę sobie zamówienia dla siebie, chłopakom tylko powiem co jest do zrobienia i tyle. Sami to sobie podzielą między siebie a w razie pytań do biura.

Wkurwia mnie ta firma już. Jak tak dalej to będzie wyglądać to się stąd zawinę i trzeba będzie szukać gdzie indziej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith witaj niedzielnie 🙂 Jestem na nogach już od ok 8 rano...myślałam, że pośpię dłużej ale ciągła praca przez 2 tygodnie daje znać i wczas wstaję 😕

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith sama nie wiem jak przetrwałam z ludźmi tyle czasu bez odpoczynku praktycznie. Nastrój nawet mi nie siadł z tego powodu...tylko jestem zmęczona a jak u Ciebie bo nie czytałam nic od 2 tygodni?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilithto dobrze, że lepiej u Ciebie 🙂 Wracam do starego systemu pracy...2 dni po 10h a później  2 dni wolnego więc będzie czas na odpoczynek. Widzę, że na forum powstały nowe działy...czyli forum się rozwija 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilithteż jestem zadowolona z mojego sytemu pracy...człowiek nie chodzi przemęczony i ma czas na inne sprawy. Zapewne zapoznam się bliżej z nowymi działam gdy będę miała więcej czasu wolnego...może coś skrobne nawet :D Cieszy mnie, że forum zmierza we właściwym kierunku...a zmiany wprowadzaj sukcesywnie niech się dzieje ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak samopoczuciowo to 7/10. 

Jakby nie ten cholerny deszcz to bym się gdzieś wybrał. A tak to książka, forum, generalnie chill przed burzą-sezonem, który powoli się rozkręcać zaczyna.

Karnawał się zaczyna w Holandii, będzie publiczne chlanie, parady, imprezy. Holendrów na firmie tylko sztuk jeden, tylko Polacy mają przyjść. Nie ma to jak "równość" po niderlandzku...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do psychiatry. Lekarz pyta: co pana do mnie sprowadza? A facet na to: wszyscy mi mówią, że jestem niezrównoważony i chory psychicznie. Doktor pyta: a z jakiegoż to powodu? Ponieważ lubię naleśniki - odpowiada gość. Niech pan wraca do domu i niczym się nie przejmuje, jest mnóstwo osób które lubią naleśniki i nie jest to oznaka żadnego skrzywienia psychicznego. ja sam również zresztą uwielbiam naleśniki - mówi lekarz. A na to ucieszony pacjent: poważnie?? Lubi pan doktor naleśniki?? W takim razie zapraszam do mnie, mam trzy szafy i dwie komody pełne naleśników:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith hej, znowu pijesz kawą codziennie? Ze spaniem już lepiej?

Ja dzisiaj trochę nie spałem ale nie jestem tak bardzo zmasakrowany jak po całej nie przespanej nocy. Trochę ćwiczę codziennie pompek i takich elementów jogi, rozciągających i lepiej się przez to czuję.

Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×