Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.01.2019 o 11:44, Lilith napisał:

@silence_sadnessForum nie jest martwe. Dużo się tu dzieje, ale niekoniecznie w wątkach, które są luźne. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i jeśli komuś to nie odpowiada, to może odejść ;) Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Jest dużo nowych Użytkowników, którzy zgłaszają się z problemami i niekoniecznie chcą, żeby w założonych przez Nich wątkach rozwijał się off-top. O to w tym Forum chodzi. A wątki off- topowe...hmm...to tylko dodatek.

Gdzie Ci nowi użytkownicy? Parę nowych tematów i kilka odpowiedzi bywalców to jest ta aktywność forum? 

A jeśli chodzi o aluzję odejścia, dziękuję, nie mam zamiaru jak na razie usuwać konta. 

Tyle co tu jest widoczne to kółeczko wzajemnej adoracji wśród waszych kolorów. Wśród normalnych użytkowników to już nawet nie ma wolności wypowiedzi. 

 

Bardzo przykre jest to, że wszystko się popsuło. Nie dziwię się, że tyle użytkowników pousuwało konta, bo dobra atmosfera tego forum już przeminęła. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2019 o 11:53, exodus! napisał:

Witam!

no masakra, daj spokój, co to się teraz dzieje, przychodzi taki ktoś po nieobecności, a tu taka masakra, no masakra normalnie i weź tu coś zrób! :mrgreen: 

no dokładnie, no masakra! :mrgreen:

no to kawa 1x!

a co z wami, też masakra?

"przychodzi taki ktoś po nieobecności"  - nie życzę sobie obrażania mnie i nie mierz mnie swoją miarą.

Wypowiedź godna poziomu moderatora. Brawo! 

W rzeczywistości też taki "mądry" jesteś? Czy tylko tutaj potrafisz grać takiego cwaniaka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, exodus! napisał:

tylko tutaj i do kolejnego cwaniaka! :D

a dziękuję za uznanie, postaram się być jeszcze gorszy! a tak poważnie, to kim ty tu jesteś? Bo to co ja tu widzę, to nagle pomyliły się role i czas!

Nie lubię cwaniaków internetowych. ;) Tym bardziej takich co w rzeczywistości to ... 

Nie jestem marionetką i nie muszę odgrywać ról. ;) 

Tak już się wczułeś w swój kolorek, że nie pamiętasz jak to jest być zwykłym użytkownikiem? 

Wykorzystasz swój kolorek i mnie ukarzesz? :D  T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exodus! napisał:

a ja jestem i dobrze mi z tym, może we wcześniejszych latach to było dopuszczalne i tolerowane, to teraz przestało! taki kozak jak ty to tutaj jest wielu, bo odważny przez sieć!

tak, myślę, że dyskwalifikacja z konkursu to będzie odpowiednia kara dla ciebie, bo to chyba dla ciebie dość ważne, dalsza szydera zakończy się blokadą! Chcesz się jeszcze ze mną pobawić? :mrgreen:

Ha Ha! To usuwaj mnie z wirtualnego konkursu. Ojej już się popłakałam. Taka konkurencja, że przez kolejny rok będę to przeżywać. :( 

Kozakiem sieciowym to ty jesteś, bo pomiatasz innymi użytkownikami i uchodzi ci to płazem. Tyko tyle ci pozostało. Ale cóż tak działa kółeczko wzajemnej adoracji. Walka z wiatrakami. ;)

Żal mi ciebie po prostu, ty możesz obrażać innych  i karmisz się tym, bo wiesz, że za to konsekwencji nie poniesiesz. Wiecznie nie będziesz miał tego kolorka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wrony, potrzebuję pomocy przy fb, nie umiem ewidentnie korzystać z tego szajsu, albo mnie straszy.

 

Wysłałem kilka dni temu wiadomość do znajomego, od razu "kółeczko" pokazało na niebiesko, czyli dostarczono, ale nie odczytano. (trzecie od góry)

pz5xpo.jpg

 

Wczoraj na skrzynkę pocztową przyszło powiadomienie, że ten ktoś mi odpisał. Myślę sobie ok, odczytam wiadomość wieczorem.

Wchodzę wieczorem na fb, a tam pusto :classic_blink::classic_blink: Mało tego, kółeczko widnieje dalej na niebiesko, a więc moja wiadomość nie została odczytana. 

Pytanie za 100 punktów - jakim cudem dostałem maila że ktoś mi odpisał na wiadomość, a nawet jej nie przeczytał. Kurła przecież to kompletny bezsens. 

Uznałem, że może w międzyczasie osoba wysyłająca skasowała wiadomość i dlatego jest pusto, ale wtedy kółeczko widniałoby jako miniatura jego zdjęcia, a tymczasem wiadomość dalej wisi jako dostarczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrony posnęłyście. Poradziłem sobie z ^^powyższym. Okazuje się, że fb wysyła niektóre powiadomienia z +24 godzinnym opóźnieniem. I powiadomienie nie dotyczyło odpowiedzi na moją wiadomość, a wysłaniu do mnie jego poprzedniej wiadomości, którą dawno odczytałem :mrgreen:

Nie ma kto zadać tego pytania, to piszę w zastępstwie

Cześć Wam ;)

Co słychać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Duża Mi,  na_leśnik, będę posiłkował się dwoma zdjęciami -> click 

Słychać topniejący śnieg i szum wody, która pod nim spływa, wchłania się do gruntu :D

Dziwią mnie nagłówki na portalach, na wp, na głównej wisi coś takiego: 

Cytat

To będzie meteorologiczna bomba, spadnie 25 cm śniegu

U nas jest powyżej 225 cm i nikt sensacji z tego nie robi :D Mogłoby np. w Warszawie ze 3 metry spaść,  to wtedy byłaby meteorologiczna bomba. 

Udanego dnia 🙏 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith a nastrój nie najgorszy. A jak z Twoim nastrojem?

Idę oddać pożyczony aparat słuchowy. Będę w najbliższym czasie jakiś aparat słuchowy kupował. Ten co teraz pożyczyłem kosztuje 4600 zł. Nie zła cena co? Ale będę miał dofinansowanie do niego w kwocie 1530 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi
27 minut temu, Lilith napisał:

U mnie zapowiadają odwilż:mrgreen:

U mnie zima wyjechała na weekend, ale wróciła w niedzielę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dwie informacje na temat śniegu. W Rosji malowali śnieg na biało -> https://menway.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-maluja-snieg-na-bialo-zeby-ukryc-brud,nId,2741590 Nie wiem czy to prawda i nie obchodzi mnie to, jak był brudny nie widzę problemu, można pomalować :D 

 

To co mnie obchodzi to, mała górska miejscowość w beskidach, jakiś idiota po świętach uznał pochodzić boso po śniegu -> https://wiadomosci.ox.pl/nietypowa-akcja-w-gorach,55354

Goprowcy, policja i inne służby są nadwrażliwi i uznali go szukać. Bez sensu, już nawet po śniegu boso pochodzić se nie wolno? ;/  Jeśli ktoś lubi chodzić boso po śniegu, to po cholerę go szukać? Szanuję ratowników i inne służby, które w pocie czoła ratują turystów idiotów przyzwyczajonych do 8 cm śniegu, jadą w góry a tam 288 cm. A jakbyście kiedyś zauważyli ślady bosych stóp na śniegu to błagam, nie wzywajcie policji ani ratowników, ponieważ z tego co się orientuję, nie ma zakazu chodzenia boso po śniegu ;) 

 

 

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heledore jest jeszcze trzecia wersja malowania trawy na zielono, malowanie asfaltu na biało ->  https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/los-angeles-ma-biale-ulice-dlaczego-je-tak-maluja/18gb7wf :lol: Więcej wersji nie znam :D 

Ale mam pierdolca na punkcie kolorów, malowania nie koniecznie trawy, śniegu i asfaltu. 

Kocham kolory 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×