Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

bonsai zdziwiłbyś się ile ten oszołom zdobyłby głosów. Wsiedliby na swoją paranoję w związku z katastrofą smoleńską, zdobyli trochę głosów i na podstawie tego już nigdy nie zamknęliby japy odnośnie zamachu, bo przecież tyle ludzi tą teorię popiera! A oni mają na to dowody skrzętnie wymyślone przez samozwańczych ekspertów. Byle dla motłochu, który na nich głosuje kupy się to trzymało, reszta jest nieistotna. Ale w Polszy niestety spory jest odsetek ludzi, u których paranoiczno - spiskowe myślenie stanowi główną myśl przewodnią życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jedna taka posłanka z kurwikami w oczach była ;) .

 

Noo, a prezes tysiąclecia tworzył z nią nawet jedność swego czasu. Cóż to była za koalicja! Codziennie widziałem odbudowę moralną IV RP, a może nawet i V!

 

W ogóle, to ona chyba teraz chce jakoś wrócić do polityki, wydaje mi się, że coś było o niej mówione w telewizji (tej jedynej, którą oglądam, czyli tvn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie propagandy.

Wczoraj trafiłem na tvp 1 na jakiś program, gdzie dyskutowano na temat planowanego wprowadzenia cen minimalnych na alkohol.

Głośna sprawa.

Pomijając bełkot jaki miał tam miejsce ( ochrona obywateli przed alkoholizmem) szczytem wszystkiego było ogłoszenie wyników sondy wśród telewidzów.

Otóż 67 % respopndentów było za wprowadzeniem drastycznych podwyżek :D:D

To już szczyt propagandy.

Rozbrajają mnie opinie debili typu

"ja nie piję i jeżeli chodzi o mnie to butelka wódki może i kosztować 100 zł.

Czyli jak ja nie mam samochodu to litr benzyny może kosztować 50 zł? Jak nie jem mięsa to kg schabu może kosztować 150 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie propagandy.

Wczoraj trafiłem na tvp 1 na jakiś program, gdzie dyskutowano na temat planowanego wprowadzenia cen minimalnych na alkohol.

Głośna sprawa.

Pomijając bełkot jaki miał tam miejsce ( ochrona obywateli przed alkoholizmem) szczytem wszystkiego było ogłoszenie wyników sondy wśród telewidzów.

Otóż 67 % respopndentów było za wprowadzeniem drastycznych podwyżek :D:D

To już szczyt propagandy.

Rozbrajają mnie opinie debili typu

"ja nie piję i jeżeli chodzi o mnie to butelka wódki może i kosztować 100 zł.

Czyli jak ja nie mam samochodu to litr benzyny może kosztować 50 zł? Jak nie jem mięsa to kg schabu może kosztować 150 zł?

Tez widziałem ten program, ale nie uważam że koniecznie wynik sondy był jakąś manipulacją. Przecież miarodajność takiej sondy sms-owej jest bardzo niska, ci co lubią se wypić nie oglądają w tym czasie tv, albo nie chcę im się wysyłać sms-ów, a przeciwnikom jak najbardziej ale nie oznacza to że celowo sfałszowano jej wyniki. Nie doszukujmy się wszędzie kłamstw i fałszerstw a szukajmy lepiej logicznych wytłumaczeń.

 

Też jestem przeciwnikiem podwyższania cel na alkohol bo wiadomo że realne spożycie nie spadnie za to wzrośnie szara strefa. Co prawda alko w porównaniu do 15 lat wstecz niewiele zdrożał a pensje przeciętnie wzrosły co najmniej 2-krotnie ale to nie powód by podwyższać ceny, w Holandii za godz pracy za minimum można se kupić z 20 piw a jakoś cały naród tam w alkoholizmie nie jest pogrążony za to był np u nas za końca komuny gdzie 1/2 litra wódki kosztował więcej niż dniówka robotnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie Duda robił jak zostanie prezydentem.Pewnie nie będzie otwierał żadnych nowych dróg.

Co do alkoholu,to jestem abstynentem.A spójrzmy co się dzieje w Polsce.Aż 70 % przemocy domowej,przez alkohol.

Aż 1/3 przestępstw po alkoholu.

Polacy upijają się by sponiewierało.By zabić biedę i smutek.

 

 

Co do pojedynku na klaty, to czekam na fotki Kupmitrumnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin Mikke mówił że na alko nie powinno być żadnej akcyzy i wtedy byłaby w cenie taniej oranżady, ale to mogłoby w polskich warunkach jednak zaszkodzić bo z 1/4 narodu by nie trzeźwiała. w XiX wieku okowita była tak tania że na wsiach nie miał kto w polu robić bo chłopi wiecznie nietrzeźwi byli a w karczmach za 1 grosz można było pić do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pojedynku na klaty, to czekam na fotki Kupmitrumnę.

 

Na nie to każdy czeka, ale ponoć sprawa jest przegrana, bo w jej głowie wyłącznie jeden gość siedzi. I tylko on może patrzeć czy coś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×