Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieustanne uczucie bycia pijanym


sinister

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 2 miesięcy mam problem. Czuje się jakbym opadł z sił. Szybko się męczę, mam napady senności i nieustanne uczucie jakbym był pijany. Nie palę, nie piję ( okazjonalnie kilka razy w roku ) nie biorę narkotyków. Nerwicę stwierdzono u mnie w kwietniu tego roku, kiedy to miałem wszystkie książkowe objawy. Ostatnio jak zacząłem się tak źle czuć też porobiłem ekg, morfologię, usg jamy brzusznej, markery nowotwoerowe posiew kału na candidę i helicobacter, wyniki wzorowe. Od 8 dni biorę Mozaring przez pierwsze 4 dni 2,5 mg aktualnie 5 mg. Lekarz przepisał mi również nolpazę na żołądek, bo od 2 lat miałem problemy z nietrawieniem pokarmów, gazami, wzdęciami , bulgotaniem.

Po 8 dniowej kuracji nie latam już 5 razy dziennie do toalety, a tylko raz w porywach do 2. Moje pytanie jest następujące, czy przy nerwicy takie uczucie może występować stale ta męczliwość itd?

Czy to możę nowotwór żołądka, który nie wyszedł w badaniach podstawowych, a wyjdzie w gastroskopii , którą mam 14 pazdziernika? Bardzo sie boje. Pierwsze dni do wczoraj na mozarinie okropne mdlosci scisk w gardle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to uczucie ... aż za dobrze :? Ja jestem słaba praktycznie od 10 lat ... i dalej żyję :shock: Ale faktem jest to, że się nie leczę, poza doraźnymi pigułami na spanie i lęki :bezradny:

 

Tak, te mdłości to raczej na pewno po Mozarinie. Leki z tej grupy takie jak esci bardzo często dają takie obajwy na początku terapii. Potem podobno mija ... i tego się trzymaj. Dobrze, że zacząłeś brać od najmniejszej możliwej dawki. Gdyby objawy nie minęły po 3 tygodniach, skonsultuj branie leku z psychiatrą. Nie wkręcaj sobie żadnych chorób. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mdłości minęły. Najgorzej z uczuciem bycia pijanym chociaż dziś jest mniejsze , najgorzej jest jak budzę się w nocy i rano jak wstaję , czuję się jak ryba wyrzucona na brzeg bez wody, jak zdechła flądra. Możliwe, że po mozarinie obajawy sprzed brania leku są na początku nasilone bardziej, mam taką nadzieję, martwię się o ten żołąek cholernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×