Skocz do zawartości
Nerwica.com

OŚWIADCZENIE


Gość Nicholas1981

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że mnie tu nie znajdą, pod osłoną cudzej twarzy – ale oni są wśród was. Może wszyscy jessteście ich sługami. Wojna się już zaczęła, trwa.

Tak, przeciwko Tobie zawiązał się spisek. Jednoosobowy spisek, w którym uczestniczysz Ty.

To psychoza.

Jeżeli masz wątpliwości, czy ojciec podaje Ci leki przeciwbólowe, po prostu poproś o opakowanie, sprawdź w Internecie nazwę leku i wygląd tabletek.

Zrozum, że na tym forum ludzie albo Ci współczują i sympatyzują z Twoją niedolą, albo mają Cię po prostu w czterech literach. Przy czym po odkryciu Twojego 'oszustwa', liczba tych ostatnich zapewne się zwiększyła. Zdecydowanie nie ma tu nikogo, którego Twoja egzystencja interesowałaby i wzbudzała gniew na tyle, by chciałby Ci zaszkodzić. Dla świata znaczysz tyle co nic. Kolejna jednostka, kolejny numer PESEL.

 

Oczywiście moje tłumaczenie rozbije się o twardy mur, ale co mi tam. Co napisałem, tego już nie odnapiszę.

 

Chyba że znów z nami w chuja lecisz i właśnie suszysz uzębienie z powodu naszej naiwności. To się ciesz, śmiej, tańcz z radości. W przeciwnym razie zacznij się leczyć, albo znowu będziesz gadał z ufokami.

 

Pozdrawiam, Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to może mało błyskotliwy test. Pytanie brzmiało: czy gdybym był lepszy, ładniejszy, mądrzejszy ludzie by mnie lubili. Odpowiedź brzmi NIE, TAK, BYĆ MOŻE[/size]

Powiedzmy, że miałam jakąś tam potrzebę udzielić wsparcia jak to na forum, ale nie traktowałam na 100% poważnie tej pseudoartystycznej mroczno-romantycznej egzaltacji (tzn. zwykle nie dogaduję się z dorosłymi mężczyznami słuchającymi zespołów typu Nightwish, Within Temptation czy Evanescence, ale to jest pokłosie mojej działalności subkulturowej w internecie). Depresja to depresja, nie wiem po co jeszcze ludziom pretensjonalność jako dodatek konieczny...

 

Chcieliście mnie zabić, niewiele brakło, ale się wam nie udało.

 

To ja korzystając z okazji złożę oświadczenie, że jestem reptilianką. Wnioskuję po tym, że jestem zmiennocieplna, schodzi mi skóra i generalnie za wszystkim stoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dajmy spokój Nicholasowi, bo nie wiemy naprawdę, jak to z nim jest ... W tej sprawie jest więcej pytajników niż odpowiedzi. Może on sam się pogubił :? A może po prostu chciał się przez moment poczuć kimś, kim nie jest :roll: Ja bym go zbyt pochopnie nie oceniał. Tak, tak, przewertowałem jego wątek o starszej kobitce i CHAD. Skoro nie chce się leczyć, to nikt go nie zmusi. Swoją drogą ciekawe, czy psychotropami można wyciągnąć kogoś z takich zaburzeń na stałe. Sam się nieraz zastanawiam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas pisalam ze fota jak J. Depp, a leczyc sie powinienes, takze nic nowego tym swoim oswiadczeniem nie wniosles, chyba tylko jeszcze bardziej utwierdziles w przekonaniu ze farmakologia i psychoterapia niezbedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć

masz mało czasu trzeba dać świadectwo

 

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

 

tak to przegrałem turniej z twarzą

Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć

masz mało czasu trzeba dać świadectwo

 

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

 

tak to przegrałem turniej z twarzą

Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz

 

Nicholas, już Ci kiedyś zwracałam uwagę, jeśli przytaczasz czyjs wiersz to ze względu na szacunek wobec autora, należy wymienić jego imie i nazwisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu /cenzura/ wszyscy swiety spokoj!

 

Masz rację! widać jak byk że choroba sie jemu zaostrzyła to zamiast wyszydzac czy ironizowac, nalezy takiej osobie starac sie pomóc.

 

Nicholas mam nadzieje, że zaczniesz sie leczyc o ile juz nie zaczałes i wrócisz do zdrowia i swojej pracy. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, jeżeli nie zrozumie (a jak widać nie rozumie i jest przekonany, że nic mu nie dolega co przy takiej chorobie jest normalne) to nic nie poradzicie, można życzyć powodzenia itp, ale wskazany by był oddział i przymusowe leczenie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast wyszydzac czy ironizowac

 

Podaj przykład "wyszydzania" i "ironizowania", bo nie bardzo widzę. Myślę, że nikt z nas nie ma tego na celu. Niektórzy po prostu dają mu do zrozumienia, że pisanie na forum pierdół i podawanie się za kogoś innego nie ma sensu, i że czas zacząć leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy, nie wiesz kto napisał "Pana Cogito"? Nie wierzę...

 

Jaja sobie robisz czy nie rozumiesz naprawdę? To nie chodzi o to, aby poinformować czyj to wiersz tylko wymienić nazwisko autora i w ten sposób okazac mu szacunek. Slyszałes cos o prawach autorskich? Zresztą kogo ja upominam, osobę, która bez zgody aktora zamieszcza jego fotke jako swoją. Potem twierdzisz, ze to żart. Ale zwazywszy na Twój stan psychiczny wszelkie napomnienia są zdaje się bezcelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy, nie wiesz kto napisał "Pana Cogito"? Nie wierzę...

 

Jaja sobie robisz czy nie rozumiesz naprawdę? To nie chodzi o to, aby poinformować czyj to wiersz tylko wymienić nazwisko autora i w ten sposób okazac mu szacunek. Slyszałes cos o prawach autorskich? Zresztą kogo ja upominam, osobę, która bez zgody aktora zamieszcza jego fotke jako swoją. Potem twierdzisz, ze to żart. Ale zwazywszy na Twój stan psychiczny wszelkie napomnienia są zdaje się bezcelowe.

Pani lucy to się złości jak ten kot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×