Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Moniczko, dziękuję :oops: najczęściej wyglądam właśnie tak jak na 3 zdjęciu widać, ale chciałam w końcu coś zmienić i chlasnęłam się na krótko :roll:

 

Domi, raczej jakaś taka... dziecinna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koneserem męskiej urody to ja nie jestem :mrgreen:

Ale dziewczyny na forum to są ..pierwsza klasa ... :105: ślicznotki :105:

 

 

jaki ja ,wydaje się sobie brzydki jak na was patrze :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Ja stara dupa jestem :oops: W kwietniu skończę 24 lata :shock: Wszyscy mi zawsze dają góra 18 lat, a niedawno ktoś powiedział że wyglądam na 16, ale to już chyba jakiś żart był :lol:

 

LitrMaślanki, właśnie, ślicznotki, zazdroszczę im bardzo, ja do ślicznotek nie należę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, ja w tym roku skończę 21 a też niedawno usłyszałam, że wyglądam na 16 haha. Nie chcieli mi uwierzyć, że mam więcej. Wymagali, abym pokazał im dowód, ale nie miałam przy sobie akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie martwcie się mi też zawsze mówili ,że młodo wyglądam ,ale teraz się z tego cieszę :P

jak miałam 25 lat i kupowałam alkohol w sklepie to mnie o dowód prosili :lol:

a niedawno usłyszałam , czy nie jestem za młoda na małżeństwo :lol: (niedługo skończe 28 lat) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest z Wami tak źle- ostatnio mojego chłopaka nie wpuścili na balety bo ochrona stwierdziła że jest za młody (tj że nie ma 18 lat), tak na marginesie ma prawie 26 :lol::lol::lol:8) Niestety nie miał przy sobie ani dowodu, ani prawka, więc nie weszliśmy :lol::mrgreen:

Za to mi zawsze dawali więcej, jak miałam 18 lat to w nowej pracy musiałam dowód pokazać bo mi dawali 25, a raz to nawet usłyszałam że mam... 30 !!! :shock::lol: Jednak ciemne włosy dodają lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wy się martwicie ,że młodo wyglądacie ...są babeczki wydające krocie ,żeby kilka lat sobie ująć .

A Wy macie to FREE :mrgreen::mrgreen:

 

shadow_no, nic nie jest w stanie przebić tego potargańca z fajką w zębie :mrgreen: świetna fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nic. Wyglądacie dziewczyny na tyle lat ile macie.

Ja mam gorzej. Gdzie nie wejde to proszą mnie o dowód :pirate: fajki - dowód, alkohol - dowód, nawet jak poszedłem po odbiór prawa jazdy to dziwnie się na mnie patrzyła babka z okienka :angel: .. Bo Ja faktycznie nie wyglądam na Swój wiek. Jestem 'niski' i mam dziecinna twarz. (jak przedszkolak). Nikt, ale to nikt nie dał mi tyle lat co mam. ubolewam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od nerwicy wyglądam młodziej (z natury też zawsze młodo wyglądałem), najwięcej dali mi 7 lat mniej niż mam, a mam 24. Oczywiście praktycznie zawsze muszę pokazywać dowód, niektóre ekspedientki nie dowierzają, lubię je przez moment przetrzymywać w niepewności, typu, oj chyba nie mam dowodu przy sobie, ale to nic, bo mam 24 lata, więc wolno mi kupować alko, to niedowierzania, a potem zdziwienie na twarzy jest bezcenne.

Z jednej strony to dobrze, że się wygląda młodo, ale u mnie to raczej odjęło sporo od urody, mam ciągle napiętą twarz, przez to wory pod oczami i to nie jest przyjemne ani ładne, mam na tym punkcie kompleksy, ale w końcu muszę się zacząć bardziej akceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×