Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory do europarlamentu 2014 (ankieta)


Gość monooso

Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?

    • Demokracja Bezpośrednia
      2
    • Europa Plus Twój Ruch
      1
    • Nowa Prawica
      10
    • Partia Zieloni
      1
    • Platforma Obywatelska
      4
    • Polska Razem
      2
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Prawo i Sprawiedliwość
      3
    • Ruch Narodowy
      1
    • Samoobrona
      0
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
      1
    • Solidarna Polska
      0
    • Nie idę na wybory
      17


Rekomendowane odpowiedzi

W Korei jest monarchia i to dziedziczna o której tak marzy Korwin a nie żaden Komunizm.

Z kapitalizmem to gówno też nie ma nic wspólnego. W Norwegii też panuje monarchia i takich cyrków nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ciekawe co na to Olejniczak? Ile on miał wtedy lat? Też był PZPR? A takich w SLD jest dużo więcej. To też pozostałość z tamtych lat?

 

Tak, to ich pomiot (myślę, że Kalebx podziela moje zdanie)

jakie pomioty? opanujcie się ludzie. rozumiem że można mieć swoje poglądy ale np. ja tu nikogo nie obrażam a w was aż kipi od nienawiści. młodzież wszechpolska mi się przypomina. a może tak całe SLD i wszystkich jego zwolenników na stos? to chyba w waszym guście,do waszych wypowiedzi to pasuje. bo jakoś nie widzę żeby jakikolwiek zwolennik SLD wypowiadał się w tym wątku w takim tonie. no cóż,co człowiek to inteligencja. widzę że co pogląd to też wyłazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu nikogo nie obrażam a w was aż kipi od nienawiści.

 

Moje zdanie? - Na Korwina tylko dla jaj głosowali albo totalnie naćpani bo mimo wszystko nie wierzę że polskie społeczeństwo jest aż tak głupie żeby na serio oddać głos na takiego pajaca. Ale to tylko moje zdanie

 

no cóż,co człowiek to inteligencja. widzę że co pogląd to też wyłazi

:brawo:

 

Nie ukrywam, że kipię nienawiścią do minionego ustroju, oraz do wszelkiej po nim spuścizny: m.in. Kwacha, Millera i ich czerwonego pomiotu.

Porównywalnie nienawidzę tylko J.E. ryżego oszusta.

Personalnie do wyborców lewizny nic nie mam - jestem nader tolerancyjny i mogę jedynie współczuć poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, mi współczuć nie musisz. To ja współczuję tym co mają klapki na oczach. A do tego cos co nazywają komuną i do jednego worka z lewicą wrzucają znają z opowieści babć i cioć bo sami o tych czasach g. wiedzą. No ale oczywiście są specjalistami w tej dziedzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet się rządzi swymi sprawami.Tu co 2 obywatel popiera Hitlera.

Tu co drugi obywatel sam nie wie co popiera. Pojawi się jakiś nowy kórwin czy inny wynalazek,troche namiesza,poudaje że jest kimś i wio- obywatele zaczną jego traktować jak zbawcę Polski'

 

-- 02 cze 2014, 10:30 --

 

zujzuj, oni nie napiszą ile mają lat bo by wyszło że piszą o czymś,o czym nie maja pojęcia

 

-- 02 cze 2014, 10:31 --

 

Internet się rządzi swymi sprawami.Tu co 2 obywatel popiera Hitlera.

Tu co drugi obywatel sam nie wie co popiera. Pojawi się jakiś nowy kórwin czy inny wynalazek,troche namiesza,poudaje że jest kimś i wio- obywatele zaczną jego traktować jak zbawcę Polski'

 

-- 02 cze 2014, 10:31 --

 

zujzuj, oni nie napiszą ile mają lat bo by wyszło że piszą o czymś,o czym nie maja pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Nie chcę być złośliwy, ale 33 to wiek, czy rocznik. Bo jeśli to wiek, to bynajmniej nie musiałaś maszerwować przymusowo z czerwoną szturmówką, w pochodzie 1- majowym - akurat gdy opadał na nas radioaktywny pył z Czarnobyla, który to fakt nasza bolszewia z premedytacją ukryła. Taki sobie Miller w tamtym roku został I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie było komunizmu tylko socjalizm.

Komunizm to niewykonalna i równie chora idea - najwyższy stopień rozwoju socjalizmu -utopia. Zaprzestano w PRL jego wdrażania od odwilży gomułkowskiej.

Jeśli 1986r musiałem!!! nieść czerwoną szturmówkę (którą zresztą wypieerdoliłem w krzaki), to na pewno nie w spacerówce i uwierz mi nie opieram się na wyobraźni.

 

-- 02 cze 2014, 11:07 --

 

zujzuj, Ty masz jakieś poglądy polityczne czy płyniesz z prądem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, a Ty musiałeś?

 

-- 02 cze 2014, 11:23 --

 

to ile ty pamiętasz z komunizmu...Ty go doświadczałeś, czy to dla ciebie tylko taka magiczna kraina zyjąca głównie w wyobrazni? Bo jeśli to drugie to to jest żałosne...po prostu żałosne

Myślę że dla większości to magiczna kraina którą znają z opowiadań i stąd to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla większości to magiczna kraina którą znają z opowiadań i stąd to wszystko

 

Jak generał komunistyczny wprowadził Stan Wojenny mialem 11 lat , tak więc Temat nie jest mi bardzo nieznany .

To ,że ktos sie nie urodził w tamtych czasach i ich osobiście nie przeżył nie znaczzy ,że na niczzym ma się nieznać .

Historycy piszą o bardziej zamieszklych czasach i my o nich czytamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Musiałem, a płyn Lugola trzy dni później mogli sobie wlać w dupy, bo powinno się go podać natychmiast.

 

-- 02 cze 2014, 11:32 --

 

Nawet, jeśli ktoś nie pamięta tamtych czasów, to żałosne może być tylko to, że choćby z historii nie potrafi wyciągnąć właściwych wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiejsza lewica to ną prawde nie o samo co wtedy.

ale gadają tym samym językiem tyle ,że nowocześniej ubranym .Ta sama formacja ideologiczna ,starzy i młodzi .

Najśmieszniejszy był Miler jak reprezentował w wyborach Samoobrone , bo go młodsi kolesie w SLD nie chcieli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, czepiasz się bracie. Sam mówisz o młodszych kolegach więc samego betonu tam nie ma. Szanuję to,że masz inne poglądy ale ich nie czepiam sie choć np PISu tak nie trawię że najchętniej to bym ich na Madagaskar wysłała w samych gaciach bez biletu powrotnego

 

-- 02 cze 2014, 12:01 --

 

marwil, zatruł Ci psa czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×