Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałby być troszkę próżniejszy :D

Nie możesz się wypróżnić? :D Przyznam się, że nie bardzo rozumiem ten temat. Czy szukamy tutaj sposobów, aby stać się Casanovą, czy też biadolimy, że nie możemy znaleźć tej jednej jedynej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, każdy ten wątek ma prawo rozumieć po swojemu, ja szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad moim podejściem to tego tematu, chyba to traktuje jak źródło informacji i osobistych doświadczeń osób borykających się z podobnymi, jak ja trudnościami w codziennym życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam no...już nie przesadzajmy tak z podchodzeniem na poważnie,a sam łukasz pewnie nie wziął tego za coś obrażliwego...No ale jeśli,to przepraszam,za to że się śmiałem z tego co napisał Sabaidee,chociaż dla mnie jego odpowiedż była śmieszna,ale ok przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze, mam nadzieję, że nie masz już takich niemądrych myśli. Chyba dla rodziny, zwłaszcza rodziców i rodzeństwa najgorsza byłaby niewiedza, co się z zaginiona osobą dzieje. Zamiast biadolić, że Ci źle etc. zacznij w końcu działać, póki masz siły i możliwości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast biadolić, że Ci źle etc. zacznij w końcu działać,

Łatwo się mówi z pozycji osoby nie mającej takich problemów.Nie mam nic do Ciebie,ot po prostu takie ogólne stwierdzenie ;)

"Masz nerwicę - nie biadol!' "Masz fobię społeczną - nie biadol!" po czym jak ktoś coś napisze,że zrobił w kierunku by było lepiej to " i tak nic nie zrobiłeś bo ja bym zrobił/zrobiła więcej więc rób coś i nie biadol!"

Standardowe reakcje :P

Pytanie czy Carlos owe możliwości ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×