Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z pracy...nudze sie bo ludzie nie chodza zbytnio. Zapewne dlatego, ze siedza w cieplych domach i ani mysla wychodzic na zimnice...brrr. Dobrze, ze choc humor dopisuje i niestraszna mi poki co jesien. Oby tak dalej 🙂

Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Wstałam niedawno i popijam kawkę...jeszcze jeden dzień i wolne dwa dni. Wczoraj zaliczyłam fatalny dzień w pracy ale nie zawsze ruch jest taki jaki bym sobie życzyła. 

@tosia_j jak dziś Twój humor...lepiej trochę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu 
Po wielkiemu cichu 
Idu sobie ku spamowej na zwiadu 
I idu i patrzu 

Na wątku cichosza                                                                                                                                                                                      Na forum cichosza
Nie ma tosi_j
I nie ma Mirunia
Tu cichosza tam cicho 
Szaro brudno i zima 

Po cichu 
Po wielkiemu cichu 
Idu sobie i idu i idu 


..........

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

@Lunaa  :mrgreen: brawo! Jesteś niesamowita....:great:

A gdzie podkład muzyczny? Jakoś sama musiałam sobie zaśpiewać... ale trzymałam się za brzuch :lol:

No cichosza, nie to co kiedyś tu było gwarno... raz wesoło, raz mniej, ale działo się. :bezradny:

Może jutro będę miała lepszy dzień, dzisiaj trochę nostalgicznie snuję się po chałupie. Tu coś zrobię, tam coś przesunę i już noc...

Nie kocham tej pory roku, ale muszę jakoś przetrwać, chyba aż do marca (?) Liczę na fajną połowę października.

@takie_tam nawet nie wiem o co chodzi, o jaką urazę? Spokojnie.... :D  Pokazałbyś lepiej swoje żołnierzyki ;)

image.png.a54439362e985c78173efde0352ceb14.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lunaa napisał:

Po cichu 
Po wielkiemu cichu 
Idu sobie ku spamowej na zwiadu 
I idu i patrzu 

Na wątku cichosza                                                                                                                                                                                      Na forum cichosza
Nie ma tosi_j
I nie ma Mirunia
Tu cichosza tam cicho 
Szaro brudno i zima 

Po cichu 
Po wielkiemu cichu 
Idu sobie i idu i idu 


..........

:classic_blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia bez podkładu...mogłabym sama Wam zaśpiewać ale raczej spamowa by padła raz na zawsze :hide::mrgreen:

Miruniu też nie znoszę tej pory roku ale jako tako się trzymam w dobrym humorze. Żyję z myślą o kwietniu bo uwielbiam tą porę roku i bardzo boję się listopada bo przeważnie wtedy nie daję rady ale mam nadzieję, że tym razem utrzymam nastrój dziki lekom.

@tosia_j co się tak dziwisz ? Obiecuje wiecej mojej twórczości nie wstawiać na spamową :mhm: :mrgreen:

@takie_tam z chęcią również zobaczę Twoje żołnierzyki ;)

@Elmewolny dzionek mam od pracy to i nastrój w porządku 🙂

@Abigail_1Sm25 Powodzenia w szukaniu pracy 🙂

@szary wilk wyłeś do księżyca dzisiejszej nocy? ;)

Czas na drugą kawkę...miłego dzionka wszystkim życzę 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, jak samopoczucie dopisuje? Tak mnie dzisiaj naszło - wie ktoś, co się dzieje z Kosmostradą i płatkiem róży?

@Elme, na razie nie, choć jakieś jedzenie będzie trzeba kupić i zadzwonić, żeby studentowi ocenę wystawiono. 

@Lunaa, @mirunia, zdjęć nie zrobiłem jeszcze, ale mam takie starocie trochę: kawaleria Unii w skaali 1:600 - kaw.jpg

Więcej drobnicy można zobaczyć na blogu: http://zajecza-norka.blogspot.com/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×