Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :papa:

Cieszy mnie dzisiejszy dzionek, bo i słoneczny, prawdziwie jesienny i weekend za pasem. :D 

Przyjemnie się pracuje z takim widokiem za oknem i z perspektywą odsapki weekendowej i wypicia leniwie porannej kawy. ;)

Z miłą chęcią coś podziałam w domu, a i na spacer jesienny się wybiorę, żeby zaznać nieco ruchu i powietrza i zacząć nowy miesiąc z większą werwą... może się uda!

@takie_tam dzięki za fotki, wprawdzie miniaturowe te figurki, ale coś dojrzałam. Widać na blogu, że to prawdziwa pasja i znawstwo. Oprócz tego zdolności manualne w dość rzadkiej już teraz twórczości. :D

A Dziewczyny o które pytasz (Kosmo i Płatek) nadal mają konta na forum, jeno już nie piszą... też żałuję... żal. Realizują się poza Spamową. Mnie też nie było tu kilka miesięcy... ale zatęskniłam. ;)

@Lunaa widzę, że coraz lepiej funkcjonujesz, cieszę się. Widać większą energię, otwartość i aktywność na Spamowej. Nawet humor dopisuje i taka pozytywna "zaczepność" - czego wcześniej nie było. Duża poprawa, fajnie!

@tosia_j pozdrawiam Ciebie i Twój "minimalizm" :D

Miłego piąteczku Wszystkim :great:

 

A słucham sobie:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie ma 🙂

Kolejny dzień  wolny a za oknem również u mnie piękne słoneczko aż dusza się raduje. Od rana działam...sprzątam, piorę i gotuję a jakże mam zapał ;)  Do tego dostałam kwiaty od męża bez okazji 🙂 Czego chcieć więcej...wszystko układa się dobrze...wielki pozytyw aż nie wierzę, że tak śmigam tej jesieni :D

@mirunia dzięki za ciepłe słówka...rzeczywiście lepsze samopoczucie sprzyja ku większej otwartości u mnie...muzyczka odczywiście przednia i w moim guście a ja sobie posłucham dziś Sylwii Grzeszczak 🙂

@takie_tam nie skomentowałam Twoich żołnierzyków ale już się poprawiam ;) Naprawdę zadziwia mnie jaką precyzję musisz mieć w ręce aby malować tak drobne elementy 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lunaa napisał:

...wszystko układa się dobrze...wielki pozytyw aż nie wierzę, że tak śmigam tej jesieni :D

No kipisz energią, aktywnością... to widać. W chałupie pewnie porządeczek i błysk zrobiony na wolnym. Fajnie, też lubię te lepsze dni, kiedy robota wre i widać efekty tego lepszego samopoczucia i od razu nastrój leci w górę.

Widzę całkiem nową Luneę. :brawo:

Dla mnie też dzisiaj dobry dzień, i w pracy i w domu. Sporo załatwiłam spraw poza domem. Tak ładnie było i ciepło, że wykorzystałam ten moment. 

Dobrej nocy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiłem właśnie szklankę wody gazowanej dla ugaszenia pragnienia.

1 godzinę temu, tosia_j napisał:

kręcę sie po necie (...)

tosia_j, ja też buszuję po internecie, nie wiem, czym mam się zająć, w co ręce włożyć. Normalnie brakuje mi już pomysłów:bezradny:
Planuję jeszcze dziś wyjść z ojcem na dwór, posiedzieć na ławeczce, pogadać, dotlenić się. Natomiast wieczorem czeka mnie gorąca kąpiel :105:

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.

@Elme, figurki to gotowce ;) Moje dzieło od zera to np. poniższy krater po pocisku na monecie dwugroszowej. Prace jeszcze w toku. (Jakoś nie mogę się przełamać do własnego dziergania figurek.)

42446243_695566657465616_8900412976054403072_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×