Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry weekendowo! :papa:

@Lunaa, czyżbyś miała wolne na odsapkę po trudach tygodnia? To wykorzystaj to sprytnie dla siebie, na pewno zaprocentuje.

Pogoda wprawdzie nie bardzo dopisuje na długie przebywanie na powietrzu (zależy gdzie), ale można czas wolny spożytkować różniście. U mnie chwilami wychodzi słoneczko, rano lało, wiało... ale odczarowałam troszkę i nawet wyszłam na krótką przechadzkę. Jest możliwie...

Dedykuję Ci również You Raise w wykonaniu mojego ulubionego saksofonisty, działa kojąco. :classic_rolleyes:

 

@takie_tam, fajnie, że zaglądasz, chociaż powód niezbyt miły, skoro coś tam w samopoczuciu szwankuje - zdrówka życzę oraz powodzenia w podjęciu pracy!

A włosy nadal długie w lokach? :classic_smile: Pichcenie uspokaja, a robienie serów to wyższa szkoła jazdy i na pewno sprawia Ci to frajdę, masz smykałkę do tych smakowitości! ;)

No to...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tosia_j napisał:

uwielbiałam jego tembr głosu

A już nie uwielbiasz, przeszło?

@Lunaa dzisiaj refleksyjna muzyka? Piękna... ale na Cohena trzeba mieć dzień, by go słuchać.

To pracowicie masz dzisiaj, a lekcje to nieźle dają do wiwatu. Może te korepetycje to niezły pomysł?

@takie_tam, a u mnie jak na razie jest ok, dużo lepiej. Życie toczy się też intensywniej i jaśniej bez zamulaczy - odżyłam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnie i już przedświątecznie! :D

Kawka była z rańca, a teraz niestety rumianek sobie zaparzyłam i siorbię, bo mnie coś żołądek pobolewa i byle jak mi... :(

Życzę miłej, spokojnej i pogodnej niedzieli, bo od jutra znowu młyn pracowy. :papa:

@takie_tam :D miłego! 

Znalezione obrazy dla zapytania rumianek do picia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa troszkę tak, ale nadal go czuję i jest mi byle jak. Poleguję. Wychodzi wczorajsze łakomstwo na śledzika... :( 

A co u Ciebie, jak samopoczucie w niedzielę?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia wypoczywaj...za śledzika dałabym się pokroić wieć sama bym się skusiła nawet wiedząc, że mi szkodzi.

Właśnie ugotowałam rosołek a teraz robię gulasz z pieczarkami i papryką...samopoczucie nawet dobre. Czuje power...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę opanować się z jedzeniem..to jest mój główny problem. Podczas depresji chudne kilkanaście kg a później nabieram znów i tak w kółko. Jedzenie poprawia mi samopoczucie i sprawia przyjemność. Kiedyś jadłam aby przeżyć i chodziłam z niedowagą a teraz szkoda gadać...cieżko mi utrzymać dietę. Kupiłam też rowerek stacjonarny ale się kurzy jedynie. Brak mi silnej woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×