Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To w sumie niewielka miseczka, tylko duże zbliżenie i dlatego proporcje są zakłamane. A ziele jest może i duże, ale nie jak oliwka. :D

@Lunaa to teraz posil się i legnij do góry brzuchem, czas na relaks. Fajnie, że dzień pozytywnie zaliczony. Mój też. Miałam iść na bulwar na zakończenie lata - imprezy róóóżniste tam zapowiadają dwudniowe, ale mi się nie chce. Zmęczonam. Może jutro...

Ku radości:

image.png.37aecd22592574ae57142ff6e6c9c42d.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia właśnie pojadłam i leżę z lapkiem. Słucham sobie muzyczki a ty odpocznij i jutro leć na bulwar ;)  Trochę rozrywki się przyda... Mam ochotę dziś na ostrzejsze klimaty 🙂

 

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

Nie mam ochoty na siedzenie w biurze...zimno tu, idę na służbowy spacer, na słońce. Może mi się nastrój poprawi...

Zapraszam na letnio-jesienną kawkę z malinami i śliwkami. :D

Podobny obraz
 
Podobny obraz

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

@mirunia Przypomniałaś mi, jak w szkole podstawowej chodziliśmy na lekcjach środowiska do parku na wzgórzu, na którym rósł miłorząb japoński/chiński :105: Ech... wspomnienia.

U mnie anhedonia na całego. A na wikipedii napisali, że to uleczalne. Tak, akurat. 

Pozdrawiam Spamowicze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂

Co tam u Was? Dziś zaliczyłam szkolenie w pracy...ruszamy z nowym produktem i trzeba wiedzieć to i owo. W tej chwili sobie siedzę i popijam zimne winko rozmyślając co dalej...może by w końcu się samej doszkolić z aktywnej sprzedaży? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×