Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kia_ sportage, Kochana czasami te słowa płyną z troski, tylko jest to niefortunnie przekazane. Ot nieumiejętność w komunikacji. Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto nie ma z tym problemu. ;) Pomyśl, że ta osoba się o Ciebie martwi i chciałaby pomóc, nie wie jak...

Też zdarza mi się uklecić pierogi, ale z reguły mi się nie chce. :smile: A jak już masz takie pychotki pod bokiem, to tylko korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry... :D Wstałam i popijam poranną kawę. Miłego dnia kochani... :D

 

kia_ sportage mam nadzieję, że choć trochę pospałaś...nie wiem czy bierzesz leki ale może przydałyby ci się może, które by pozwoliłby wypocząć choć w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii wieczorne przemyślenia Luny...

 

Myślałam, że jak będę miała diagnozę to będę wiedziała co mi jest, będę znała pewne mechanizmy i bodźce. Będę się w siebie wsłuchiwać i reagować, racjonalizować w razie potrzeby. Skoro już to wiem to przechytrzę to cholerstwo :evil: No i wniosek taki...ciężko oszukać swój mózg i siebie. Kapitulacja i powrót do leków. Teraz czuję się dobrze...lepiej nie rzucać leków bez konsultacji z lekarzem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Moi Drodzy!

 

No i kolejny weekendzik nam mija... Coraz bliżej wiosna.

 

Heledore, Jaki fajny nick! :105: Poprzedni też mi się podobał, zgrabnie Ci idzie ich wymyślanie. :smile:

Kochana Ty Nasza, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Życzę jak zwykle jak najwięcej pięknych chwil, żeby ten niedobry diabełek, co Cię czasami męczy, jak najrzadziej przysiadał Ci na ramieniu, a ten anioł co Cię niesie w nowe doświadczenia, daje power i uśmiech nie robił sobie wolnego. :smile:

 

Lunaa, Też miałam tak, że myślałam, że diagnoza, terapia wszystko załatwi. Ups, a tu takie zdziwienie.

Dobrze, że leki Ci służą, a powsłuchiwać się i tak nie zaszkodzi moim zdaniem. ;)

 

kia_ sportage, Wciąż Cię głaskam, wiesz dlaczego i życzę żebyś lżejsze serduszko miała.

No to świetnie, że już jutro doktory, bo już się łamałam, czy nie być upierdliwa i nie naciskać z tą wizytą. :great:

 

mirunia, Kochana to może taki niedzielny spleen i jutro znów werwy nabierzesz. :( Czasami tak nas łapie...Wiesz, że przesyłam Ci mocne tulasy i jestem dla Ciebie zawsze, jakbyś potrzebowała.

 

neon Jakoś wspomagasz to przetrawianie wczorajszego wieczoru? ;)

 

Jako że dziś było o jedzeniu to ja dołożę swoje trzy grosze - upiekłam pieczeń z indyka, do tego ryż pomieszany z quinoa i brokułek. :smile: O taki obiadek.

A teraz juz mam swoją ulubioną herbatę - dobry earl grey, do tego goździki, imbir, plaster pomarańczy i miód. Czy jest jakaś inna opcja o tej porze niż koc? Nope. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, nie pisałem wczoraj tego ale przypadkowo zamiast z kapusta kupiłem z miesem :pirate: ale dziś naprawiłem błąd. A spać nie mogłem po orzechach laskowych- alergia. Bo mam alergie na niektórych ludzi, z którym z własnej głupoty przebywalem ale koniec z tym. Teraz będę tworzył własną rzeczywistość i nie dopuszcze żeby byle chwast zamieniał w niwecz to na czym mi zalezy. W koncu wiem jak to zrobić.

 

Little Red Fox, rozumiem ciebie doskonale. Ja bym góry zwiedzil i pozjezdzal na desce taki aktywny wypoczynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, ja mam morze blisko i jestem co lato, ale wolę jezioro bo można popływać, a morze to tylko bajer bo to taki wielki niebieski horyzont i fale a warunki do pływania kipskie, fale i prądy przeszkadzaj.

 

Takim ludziom trzeba stawiać jak najszybciej granice i nie otwierać się na nich jeżeli czujesz ze może to być dla ciebie krzywdzące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni totalnie nie rozumieją tego stanu. Miałem takie sytuacje w rodzinie ale nie natarczywe, tylko jedno zdabiowki i też mi tym nerwa podnieśli. Teraz bym powiedział od razu ze nie ich sprawa i se nie życzę komentarzy. Ja do ich życia się nie wpierdzielam a takie z nich pomocne dłonie jak z koziej dupy trąba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wstać o 6, 7:22 autobus na warsztaty odnośnie stażu. Jest 1:30, ja spałem 3h na hydroksyzynie i dalej nie mogę.

 

K*rwa bezsenność ciągnąca się od gimnazjum... Chyba zostanę Eliotem z Mr Robota. Sińce pod oczami + chroniczne problemy ze spaniem.

Ehh, jakoś to będzie. W techbazie potrafiłem wielokrotnie iść spać o 2 w nocy i wstawać do technikum o 6-7, i jakoś dawałem radę.

 

Ktoś tu śpi, nie śpi? Brakuje mi picia, myślałem żeby iść na stację po nie.

Ale chyba zejdę na piętro niżej i zobaczę czy coś jest, chociaż zwykle dostaję za to opierdziel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

Pokonaly mnie zawroty glowy i dzis niestety musialam zostac w domu. Czekam na tel od osteopaty z decyzja co dalej.

Oczywiscie mam juz czarne scenariusze ,ze na pewno jestem uszkodzona po zabiegu na amen i juz tylko bedzie gorzej ale poszlam w miejsce gdzie lekarze maja same dobre opinie i pracuje tam jeden z najlepszych neurochirurgow w Krakowie . Operuje sportowcow.

W kazdym razie kooopa dzis po calosci jesli idzie o fizyczne samopoczucie. :roll::roll:

 

To zdjecie oddaje moj stan 8):pirate: doslownie .

 

Milego dnia dla WAs!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×