Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A bałwana podczas mrozu nie ulepisz, potrzebna jest lekka odwilż, tak około zera, coby śnieg był mokry...

Wiem, wiem, w końcu nalepił się człowiek bałwanów w życiu, ale zawsze warto spróbować, czy coś się nie zmieniło od poprzedniego roku. ;)

Świetne te Twoje bałwaniory!

 

Lunaa, Pychotki! Taka pogoda wymaga rozgrzania od wewnątrz. ;)

No brawo Ty za akcję - "my się tłumów nie boimy". ;)

 

neon, A już wynikało, że masz fobię na anioły i wpadłeś tu sie leczyć metodą konfrontacji z przedmiotem lęku. :D

Masz świetne poczucie humoru, z dystansem do siebie, to najlepsza tarcza, nie zabierasz jej do reala? :smile:

 

Relacja z tematu - pianki na czekoladzie:

Wykupili wszyskie malutkie pianki. No ale były za to XXL. Myślę pokroję i będzie git. No ale przecież frajda to eksperymenty. Więc wzięłam wielki kubas i tą ogromną piankę wciapałam do czekolady. Doznania inne, trzeba było wyżerać łyżeczką ale nom, nom, nom. :D

( na marginesie - jestem zasłodzona tak chyba na najbliższy tydzień ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, Jak powiedziałam mojej terapeutce, że jestem jak taki pusty dzban, to mi odpowiedziała - to napełniać go, napełniać. Ale mówię - on ma dziury, co zapełnię, to wylatuje. Na co ona - to szybciej napełniać. :smile:

 

JERZY62, Każdy z nas to ma Jerzyku w niektóre dni, a ten śmiech przez łzy czasami ratuje...

 

mirunia, Poziom cukru trzeba sobie czasami podnieść, a co... :great:

 

kia_ sportage, No wiadomo, Ty jesteś naszym bodyguardem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, Jak powiedziałam mojej terapeutce, że jestem jak taki pusty dzban, to mi odpowiedziała - to napełniać go, napełniać. Ale mówię - on ma dziury, co zapełnię, to wylatuje. Na co ona - to szybciej napełniać. :smile:

 

Ciekawe rozmowy prowadzilas :D:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, ja chciałem wczoraj na antergos zainstalować kursory i skopiowałem je do jakiegoś tam folderu.

Kursory działały tylko ustawienia/foldery nie działały... no i system szlak trafił

Nie wiedziałem że Linux taki "wrażliwy".

 

Problem w tym, że dla ciebie jest katalog /home/user_name np. dla mnie /home/hoshi i nie powinieneś się tykać nawet katalogu root'a czyli /home/root czy tam /root.

Do instalowania paczek ja stosuję:

makepkg -Sri lub pacman -S nazwa_paczki

Nie wiem jak jest na Antergosie, ale raczej to nie Debian/Ubuntu że masz paczkę .deb i instalujesz ją ręcznie. Akurat Arch jest mocno repo-based (bo jest w niej najnowsze oprogramowanie), nadal jest to najszybszy Linux jeżeli postawiony od 0 prócz Gentoo (bo gentoo kompiluje wszystko na twoim komputerze pod twój komputer i optymalizuje przy kompilacji kod binarny według flag/zaleceń danego programu (makefile)).

Nie raz pliki da się przenieść i nie wysypują systemu, ale to np. themy GTK-3 albo XFCE lub środowiska. Tak samo /var/www jest katalogiem odnośnie hostingu stron WWW i tam się wszystko wrzuca.

 

Ja na razie nie mam siły ani ochoty pisać, nie dzieje się nic złego ale po prostu czuję się zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×