Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś 7 osób.Ja,Dominika opiekunka 25 ,Magdalena 39,Grzegorz 50,Danuta 59,Ewa 37,Anna 34 byliśmy w Siemiatyczach na wykładach o osobach niepełnosprawnych.Nie będę mówił,wszystkiego bo wykład trwał.Od 9 do 13.I mówili,mnóstwo mądrych rzeczy.

Ja notowałem sobie,te mądre słowa.

Obiad to kartofle,chude mięso,na to ser,keczup,ogórek,pomidor.Kapusty to wyboru.Ciasta,pyszne.

A teraz coś do śmiechu.Układamy piosenkę o naszym ośrodku.

Każdy miał dać jakieś słowo.Ja dałem słowo Socjalizm,a kiedy wymyśliłem tytuł.Piosenki,Niech Zawsze Powiewa Nam Czerwony Sztandar.Opiekunka Agatka 39 i Kasia 34 miały radochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Wróciłam właśnie z herbatkowania, zamówiłam sobie napar "Na spokojny wieczór". :smile: Umówiłam się, żeby zmobilizować się do ruszenia doopska. :P

 

Sąsiad ostatnio obklejał ozdobnie swój samochód. Patrzę ja dzisiaj przez okno i co ja widzę - wyklejone na dachu auta "Miło Cię widzieć" Fajne, nie? :105:

 

Dziś rzuciłam okiem na prognozę pogody i też miałam takie - "no ale jak to..." Wytrzymamy. W końcu wiosna już łypie zza rogu. ;)

 

Heledore, Kuruj się nam więc przyjemnie!

 

tosia_j, Czemu Cię przeraża ten mróz?

 

neon, U mnie trochę słoneczka było, ale pierdyknęło też zawieją śnieżną. Tak żeby nudno nie było. ;)

Od Miruni dostaniesz całe wiadro słońca dla ukąpania ciała, a ode mnie spaghetti z promyków dla duszy. Będziesz po tym jak młody bóg. :D

 

mirunia, Wyczekiwany obiadek z porami w roli głównej zrobiony? :smile:

 

a u mnie było cały dzień pochmurno, szaro-buro a właściwie tak niedaleko od siebie mieszkamy.

Bo jesteśmy jedną wielką rodziną i wszyscy jesteśmy blisko i w ogóle... :D Co za pozytywne przesłanie. :D

 

kia_ sportage, Stringi i kalesony... aż mnie przestraszył ten obraz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Trzeci tydzień jestem zawalona pracą po całych dniach i szczerze mam dosyć...humor mi pada już z tego powodu. Jeszcze dwa dni i trochę odpoczynku będzie. Ciężko mi rano zwlec się z łóżka i śpię do oporu. Przyglądałam się mojemu hiacyntowi i będzie miał różowe kwiatki :D

Nie mogę się doczekać wiosny...uwielbiam gdy wszystko się zieleni i śpiewają ptaki. W maju czekam na bez.. :D Ech rozmarzyłam się trochę :mrgreen:

 

Miłego wieczoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów nocka. Przynajmniej Mi Band zmierzył mi, że 1/3 snu to był głęboki sen. Więc niezależnie czy cierpię na bezsenność czy nie i tak trwa on godzinę, max półtora. Może już taki jestem.

 

Chyba zatrułem się żołądkowo. Jest ktoś w nocy? Posiedzę z godzinę lub dwie i idę spać.

 

Cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zimno!

 

kia_ sportage, no tak tak ;)

 

mirunia, haha interesujące.

 

Reghum, mistrzuniu chrome mi się zawiesza na smartfonie, wykasowalem pamiec z aplikacji, nic nie dalo. Nie mogę go nawet odinstalować i zainstalować ponownie. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×