Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

zombienation,

 

No ale przynajmniej mądrzejszy od Ciebie, skoro poza epitetami niczego zwojować nie umiesz, długi jęzorku, niehonorowy (dobrze wiesz o czym mówię i wiesz, że mam rację). Grasz nie fair, jak była polemika to zamiast coś wyciągnąć z tego dla siebie jak normalny dyskutant, to zacząłeś się pieklić bo poczułeś się głupszy (sorry ale nie taki był mój zamiar, jak masz jakieś kompleksy to nie moja wina :mrgreen: ).

Pseudooświecony, którego ego zanika, hahaha tacy są najlepsi, dowartościujesz swoje ego tym, że nie masz ego, co na lewo i prawo rozpowiadasz.

Przypominasz mi tych buddystów z podjarką neofity, co sobie złote figurki buddy na facebookowym logo wstawiają :lol:

 

Teraz będziesz się tu do mnie przyklejał jak ten taki rzep, z drugiej strony całkiem pocieszny jesteś :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Nie no ja żartuje sobie, nie chcę się napraszać ;)

Niemniej (i teraz całkiem serio) gdybyś była w moich okolicach pozwiedzać czy coś, to mogę Ci napisać skąd jestem i może mnie trochę odchamisz.

Pisałem przecież niedawno, że sobie kulturalną kurtkę kupiłem za 5 dyszek 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam z bardziej "normalnych" rzeczy pomaga na ociężałość?

 

Jak wstaję czuję się zamulony jakbym spał 16h a śpię 9-10, w dzień różnie jest, czasem czuję się ok, czasem mnie muli, czasem wejdą mi jakieś objawy i zaczynam mieć blady afekt.

Piję colę, czasem kawę i to tyle. Chyba zacznę wietrzyć pokój na orzeźwienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Kosmo wróci z pracy i jakimś winkiem ze swojej kolekcji poczęstuje :]

 

 

To ja też chce dziś...mam ochotę na więcej niż jedną lampkę :-|

 

Witam tak w ogóle wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, No nie bardzo bo jedna kapsułka ma 200mg kurkuminy tylko, powiedzmy, że mniej więcej po równo, ale firma tego z musclezone zdecydowanie pewniejsza ;)

 

Reghum,

 

Mnie pomaga sport i spacer, z normalnych rzeczy to mixtury, ale nie chcę już o nich pisać bo mam takie wrażenie, że chyba już ludziom gram tym na nerwach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak szybko by trzeba "lampkować", bo później pora na leki (nie wiem czy Ty też tylko się domyślam, ale ja w każdym razie tak :] )

 

W sumie mogę sobie dziś wieczorne pastylki odpuścić :?

 

Naprawdę odczuwacie poprawę samopoczucia po suplementacji czy tylko się wam wydaje? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Lunaa, Holik, A Wy co Robaczki, rozpić mnie chcecie? :D

 

Lunaa, Ciężki dzień? :bezradny:

 

Ledwo w pracy wysiedziałam, czuję się okrutnie schorowana. No ale jutro może magik w białym fartuchu zapewni mi cudowne ozdrowienie.

Zjadłam obiad, wypilam gripex i wskoczyłam z ulgą pod koc. Ogólnie cały czas odczuwam stan, który określiłabym jako - brak. :roll:

 

Kurkumy mam cały wór, bardzo lubię jako przyprawę, ale pomysł pożerania jej łyżkami jakoś tak mnie onieśmiela. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zombienation,

 

:lol:

 

Dobra weź już nie truj długi jęzorku, bo muszę Cię zmartwić ale jesteś bardziej przaśny niż kontrowersyjny i przebojowy :bezradny:

Bredzisz coś o ego pseudouduchowiony zgrywusie :mrgreen: , a właśnie pokazujesz swoje, które jest MEGA, ale jeszcze bardziej MEGA urażone.

Słuchaj jak masz kompleksy i nie umiesz ścierpieć, że ludzie nie będą się na Twoje durne gierki i trolowanie nabierali, na to Twoje wyważanie otwartych drzwi, że nie ma wolnej woli itp. to do ludzi nie wychodź, podziękuj za radę i nara :papa:

 

Hitmanem to sobie buźki nie wycieraj jak ceratą w barze mlecznym, bo ja się z nim po wszystkim dogadałem.

 

Widzę masz taki brzydki nawyk wcinania się miedzy kogoś, a kogoś, przez moment nie błysło przez łepetynkę, że może jednak tak nie wypada? :smile:

Ale tak ani ani:D ? Człowieku Ty najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo się kompromitujesz. Ze wstydu bym się spalił, żeby tak się wpyerdalać w nie swoje.

 

"nie popuszcze mu" hahahah, Ty lepiej zważ żebyś w gacie nie popuścił z tej podniety kompleksie. Zajmij Ty się lepiej swoim samorozwojem, którym tak się szczycisz, idź jak ten Milerapa do jaskini, żryj pokrzywy czy coś, bo z tą swoją internetową duchowością to daleko nie zajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik,

 

2 kapsułki = 400 mg cena zaokrąglenie 40 zł za 120 kapsułek (łykasz 2 kapsułki) https://sklep.sport-max.pl/product-pol-6537-MEDVERITA-Kurkumina-Piperyna-120-kaps.html#close

1 kapsułka = 300 mg cena zaokrąglenie 80 zł 120 kapsułek (łykasz 1 kapsułkę) http://www.muscle-zone.pl/produkty-prozdrowotne/curcumin-95-piperine-120-kaps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada Trochę dziś ciężki dzień. Praca i kontakty realne z ludźmi wykończyły mnie. Najlepiej czuję się sama ze sobą ale nie do końca zawsze tak jest. Poza tym trochę problematyczny dzień miałam i marzę aby się odprężyć i przesterować głowę na coś innego.

A ty jeszcze nie wyzdrowiałaś? Trochę długo trzyma ten wirus...

 

Holik Skrzywiona trochę mina..przez cały dzień miałam banana bo taka praca a teraz już nie mam siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zombienation,

 

:zzz:

 

Twoja dupa już jest tak obolała z tej zawiści i goryczy, że nie chciałbym jej widzieć, a co dopiero ruszać.

Ale to Twoja wina bo dokonałeś publicznego samogwałtu swoimi wpisami :twisted:

 

Idź już śmierdzieć gdzieś indziej, nie chodzi mi o mnie bo ja na Ciebie szczam, ale Ty chyba nie wiesz gdzie się znalazłeś, są tu userzy, którzy nie przywykli do takiego rynsztoka jaki prezentujesz sobą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×