Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62,

 

Witam i jak tam kurier z preparatem do Ciebie jedzie? ;)

 

A Zupki to dopiero teraz trzeba się bać - nie ogranicza już ją kodeks postępowania obowiązujący moderację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Witam :]

I co będziesz robić przez resztę dnia?

 

Hej, ja nie miałem żadnego focha, to zupełnie nie o to, ale już sprawa nieaktualna więc mniejsza z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Aż mi zbielały kostki. No i jak tu obiad robić z takimi zaciśniętymi łapkami... ;) Napisz, czy pomogło. :zonk:

 

mirunia, mam dalsze badania do porobienia. :bezradny:

Nie, nie mam dziś żadnych trudnych emocji, dzień jest bardzo ... powiedziałabym wewnętrznie twórczy. :105:

 

JERZY62, mirunia, Możecie trzaskać drzwiami, w celu zmniejszenia napięcia, ale to chyba jednak inna metoda. :D W stylu zen robimy to refleksyjnie i z pogodą ducha. :smile:

 

zupa z rzodkiewek, Widzę nie dałaś nam uschnąć z tęsknoty. ;) Cierpliwości, lada dzień wirusidło odpuści.

 

Holik, :papa:

 

Zajęcia z włoskiego mam przełożone na jutro, więc umówiłam się na kawkowanie z przyjaciółką. Idealnie, akurat dzień rozkmin. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...cieszę się, że znowu ruch na Spamowej, bo choć nie często piszę, odwiedzam Was prawie codziennie i wczoraj zostałam zaskoczona...

Najważniejsze, że wszystko zostało wyjaśnione :yeah:

 

kosmostrada, świetne ćwiczenie... Praktyki wschodu w wielu dziedzinach przewyższają, moim zdaniem, naszą przewspaniałą, podobno, cywilizację... Ja wykorzystuję często mudry...

Dwa dni temu zamówiłam sobie pierwszą książkę /wznowienie/ Agnieszki Maciąg - Smak życia... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed,

 

Witam :yeah:

 

Zdaj recenzje później jak przeczytasz, mógłbym - rzecz jasna - guglnąć, ale wole by pierwszy opis wrażeń odnośnie tej książki jaki przeczytam, należał do Ciebie :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wszystko na Spamowej wróciło do normy i jest pełny skład ;) Jestem nawet w pozytywnym nastroju i cieszę się, że będę miała spokojny wieczór a moją głowę nie będą zaprzątać niepotrzebne myśli :105: Zmienić pewne mechanizmy i bodźce to niełatwa sprawa :evil:

 

Holik, napiszę tylko, że przeżyłam i nawet dobrze mi poszło ;)

kosmostrada, mirunia, dzięki i pomogło na pewno :D

 

Jutro wracam do obowiązków zawodowych ale tylko na 2 dni a później tydzień urlopu się szykuje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, urlop zapowiada się domowy ale planuje jakieś rozrywki..może kino i coś bardziej szalonego...gokardy. Mam nadzieję, że plany nie spełzną na niczym i nie zaszyje się w domu na cały tydzień jak to mam w zwyczaju :roll:

Czy Twój avek przedstawia autentyczny obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Tak sie mowi ale dolicz benzyne, parking, popcorn, cole i za kino wyjdzie stowka ;/ a ja to nie zyje sobie jak postacie serialowe :bezradny:

 

Lunaa,

 

Haha, juz na pewno :D

 

Avatar przefantastyczny. Ekspresją powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×