Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Holik, minimalizuj koszty..pod hipermarketami nie płacisz za parking, popcorn możesz zrobić w domu w mikrofali a cole kupić w sklepie. Bodajże w Heliosie są tanie wtorki więc oszczędzasz kilka złotówek :D Sumując..tani wtorek, bilet 19 zł, popcorn z mikrofali 2,50, cola 3 zł. Całkowity koszt ok 25 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Yes!!! Udało się. :great: To obydwie dziś mamy pozytywny wieczór! :yeah:

Plany świetne, niech Cię poniosą! :smile:

 

Holik, Oj dużo wymyśliłyśmy na tym kawkowaniu, a w zasadzie bezalkoholowym grzańcu... Nie widziałyśmy się 2 miesiące, więc było do obgadania.

jak mówi Lunaa są tanie dni w kinach. Multikino w środy. :smile:

 

misty-eyed, Bycie zen rezonuje z jedną częścią mojej osoby. :smile:

Ale sobie zrobiłaś frajdę! Ja do Maciągowej mam mieszane uczucia, ale robi dobrą robotę dla wielu osób.

Śpiewam polecaną przez nią mantrę ochronną. ;)

Lapek naprawiony?

 

mirunia, Uff, avek w stylu Miruniowym! :great:

 

paramparam, Zmęczona? Jak Ci przesłać troszkę energii? :bezradny:

 

Wróciłam uskrzydlona. Nareszcie się wygadałam. A spojrzenie z boku przez kogoś kto Cię zna 20 lat, szczere, ale nie oceniające - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :!:

 

kosmostrada, Ja Ją lubię, ale wygląda teraz nieładnie. Zabiegi medycyny estetycznej powinny być przemyślane i dopasowane do twarzy. Nie zawsze są udane...

Właściwie to dzięki Jej artykułom, popartych doświadczeniami, zaczęłam pracę nad sobą, mam więc sentyment do p. Agnieszki.

Kilka razy też wykorzystywałam przepisy z jej bloga.

Książka, którą zamówiłam zawiera właśnie cenne wskazówki żywieniowe. Na tym mi zależy najbardziej.

Laptopa jeszcze nie mam, oczekują na nową obudowę, bo naprawa samego zawiasu okazała się niemożliwa.

Na znajomych nie wypada naciskać ;)

Wierzę, że jednak doczekam się :D

 

Wróciłam uskrzydlona. Nareszcie się wygadałam. A spojrzenie z boku przez kogoś kto Cię zna 20 lat, szczere, ale nie oceniające - bezcenne.

, zgadzam się, bezcenne, ale niestety rzadkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie dzieki za dobre checi ale zadnego kina, bo trzeba jeszcze miec z kim tam sie wybrac - bylem kilka razy i juz mniej samotny to sie czuje w swoich 4 scianach :bezradny:

 

 

kosmostrada,

 

No to wieczor udany czas przypieczetowac winkiem i bedzie idealnie :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :papa:

Umieram sobie fizycznie. Zmiana pogody z minus na plus 9 zaowocowala migrena a moja figura wycieta tydzien temu nie tylko bolem reki ale i bolem szyjnego oraz zawrotami. Wrrrr. Normalnie fizycznie to ja sie rozpadam :roll::roll:

W pracy staram sie dlubac swoja prace . Proch na migrene wziety , nie pomogl za bardzo. W marcu mam na nia akupunkture i licze ,ze ona pomoze.

 

A z weselszych spraw - ide w sobote na babski wieczorek organizowany przez jedna znajoma , ktora sie zajmuje marka panache w Polsce. :mrgreen: Beda chokolady i kawki do picia i produkty do poogladania i poprzymierzania.

 

kosmostrada, Na tego grzanca tez sie wybiore ! Zrobilas mi smaka. Costa u nas jest wiec bezalkoholowego to i ja wciagne !

 

mirunia, Sl;iczny awatarek! Bardzo do Ciebie pasuje :105:

 

paramparam, Oj tez mi sie marzy urlopik ale z jakims wyjazdem fajnym . Planuje w tym roku Wegry. Moze sie uda. Zobacze. Mam poki co priorytet - sprzedaz i kupno innego mieszkania.

 

 

Milego dnia !

 

Wracam pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dzień pełen radości,uśmiechu i dobrego humoru.

Otóż,mieliśmy zawody w tenisie stołowym w Sarnakach.Nasz ośrodek,to wszystko organizował.

Nasze dzielne opiekunki,nasze wojowniczki.Zrobiły wafle,babeczki,wafle,oponki,ciasta.

Kawa io herbata też.Na obiad schabowy,kartoszki,kapusta z marchwią.

Przy obiedzie siedziała,ze mną 30 letnia Ola.Ona zdaję sobie sprawę,że jest chora.

Ja potem pomagałem nosić talerze,tym co zjedli.

A budynek szkoły w Sarnakach jest duży.I gdyby nie pomoc,to bym chyba się zgubił.

Ale,co tam schabowy,dziś mam też w domu na obiad.

Ważniejsze,jest granie w tenisa stołowego.

A tu niestety,klęska u mnie jak u Hitlera pod Stalingradem.

Ale,spokojnie nie jestem smutny.Wiedziałem,że mam znikome szanse.

W jednym meczu przegrałem 11:O,w drugim 11:5.Czyli ciut lepiej.

To się zdarzyło.Nie tylko,mi.Bo,każdy miał rozegrać 3 meczy.

Jak się przegra 2 razy,to się odpada z gry.

I ja niestety dwa razy.Dałem ciała.

Ale,nie tylko ja.Gosia lat 4O księgowa,Tomek 26 odpada,Dominika 24 pracownik socjalny ,powiedziała mi.Nie przejmuj się.

Mi też nie poszło,Agnieszka 25 lat.Najl;epsza w naszym ŚDS.Odpada,ale widać trafiła na lepszych od siebie.

Jacek 38 lat.Też uległ.Kiedy nie było mojej kolejki.Usiadłem na ławce pod ścianą.Koło mnie,siada opiekunka Agatka lat 39.

Pogłaskałem ją po udzie i mówię.

Agacik tobie,dedykuję te grę.Ona mi dziękuje,ale skąd miałem wiedzieć.Że przegram ?

Ale,żeby nie było tak do kitu ,to jednak jakieś laury na skronie były.

Z uczestników,na czwartym miejscu Kasia 34 lat.Z naszego ośrodka, brawo Kasia.

JHip,hip ,hurra.

Z mężczyzn ,nikt z nas.Ale,za to uwaga,uwaga,uwaga.Opiekunowie.

To już,było coś ,he,he.

Czwarte miejsce Kasia nasza 32 letnia stażystka,drugie Asia 35.Powiedziałem,do niej piękna słowiańska,wojowniczko.

Ja ,Tomki lat 26,41.Myśmy się do Asi przytulili.A ja,wtuliłem nos w jej włosy.

No i pierwsze miejsce nasz 39 letni szef Sylwek.Brawooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosia 34,opiekunka nie grała ona,panna bez dzietna.

Kiedy spuyałem,czy plamka na policzku to od pocałunku.Gosia się śmieje i mówi.Ni,nie,nie/

Paweł 39 lat.Ten o balkoniku,no znów klął i bluzgał.Agnieszka lat 40 płakała przez niego.

Oj,Paweł dostanie karę.

No,to zmęczony jestem ale szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

nieboszczyk,

 

Hej, a coś pamiętam, że to Ty czy ktoś inny pisał, że lubi Dodę i jej piosenki, ale nie jestem pewny, że to Ty.

Jak Ci się podoba jej nowy imidż. Przyznasz chyba, że dość ciekawy :)

 

 

 

A propos Dody, Mirunia! :yeah: słyszałem, że gra w teatrze, a do teatru mieliśmy się wybrać to może sprawdzimy jak tam jej idzie na nowym polu? :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Wlasnie slyszalam ze akupunktura dobra jest. Chwalila znajoma ktora miala ja na bole kregoslupa w odcinku ledzwiowym . Brala juz tramal bo nic jej nie pomagalo a akupunktura pomogla. Mnie zaproponowali ten sposob w Poradni leczenia bolu. Oprocz tego jeszcze blokady nerwow potylicznych ale na to sie z kolei moja ogolna nie zgodzila ze wzgledu na moj chory blednik. Lubi on sobie reagowac na rozne medykamenty zawrotami wiec stwierdzla ze blokada odpada bo uj wie jak moj blednik zareaguje a steryd utrzymuje sie w organizmie do dwoch miesiecy.

 

Odpoczywam. Zrobilam pyszna herbate , zjadlam zupe grzybowa i oklaplam. Chociaz taka mam potrzebe gdzies wyjsc ... psychiczna potrzebe. :bezradny: tylko kuzwa nie wiem gdzie moge poleciec. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

nieboszczyk,

 

Hej, a coś pamiętam, że to Ty czy ktoś inny pisał, że lubi Dodę i jej piosenki, ale nie jestem pewny, że to Ty.

Jak Ci się podoba jej nowy imidż. Przyznasz chyba, że dość ciekawy :)

 

 

 

A propos Dody, Mirunia! :yeah: słyszałem, że gra w teatrze, a do teatru mieliśmy się wybrać to może sprawdzimy jak tam jej idzie na nowym polu? :yeah:

że ja lubie dode i jej piosenki?coś ty.coś ci sie pomyliło.nie lubie jej piosenek i tego plastikowego blondpustaka.może kiedyś podawałem przykłady jej osoby jako zdrowej samicy alfa adorowanej przez motłoch tylko za to że jej cyce,poślady i kudły urosły.złota obrączka w ryju świni.ładna ale głupia,nawet nie umie zachować sie na paralotni.to wszystko w jej temacie.

 

 

apropos lubienia dody i jej piosensk moze mnie pomyliłeś z tym osobnikiem?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

 

Nie z nim, ale chłopak ma rację, Ty też krytykujesz Dodę bo poszło jej w życiu, bo ma sławę, kasę, jest ładna i utalentowana. Tobie z portfela nie zabrała, a mimo to ją krytykujesz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

 

Nie z nim, ale chłopak ma rację, Ty też krytykujesz Dodę bo poszło jej w życiu, bo ma sławę, kasę, jest ładna i utalentowana. Tobie z portfela nie zabrała, a mimo to ją krytykujesz :/

chłopak ma racje?poprostu zabujał się bez wzajemności.jakiś jej cichy wielbiciel i kandydat na stalkera który kiedyś będzie pożądał aż ją zabije z miłości.może gdyby mi wyrosły cycuchy jak donice,kształtny tyłeczek,ładny zdrowy pióropusz i bym nie przeszedł mutacji może by mi też dali parasol ochronny i wciskali bilety lotnicze do USA,stawiali hotele za loda i wszystko by mi uchodziło na sucho.urodziła się tylko atrakcyjna seksualnie(brak jej nosa jak kartofel i szpar między zębami).przecież to tylko efekt wizualny.ładne ciało które zdrowo wygląda bez dziur i spękań.ile by musiał zrobić i dać chory facet żeby osiągnoł to co ona swoją ciężką fizyczną i umysłową pracą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :!:

 

Nadchodząca zmiana pogody już dwa dni wcześniej dawała mi znaki, ale dzisiaj osiągnęła szczyt. Ból kości przeokropny, a przeziębiona nie jestem, nie będę opisywać szczegółów, ale wyjście z domu dzisiaj niemożliwe... Dostałam informację o książce do odebrania - przełożę to na jutro. Jutro też otwierają w końcu nową kawiarnię, chyba to jednak jakaś sieciówka, planujemy wyjście tam /ze znajomymi/-być może jakieś ciekawe promocje zaoferują :roll: /?/, chciałabym jednak, aby moje bóle odpuściły, by było to przyjemne wyjście...

Wypiłam imbir z miodem i cytryną, położyłam się pod kocykiem, odpoczywam. Jeśli nie przejdzie, zażyję aspirynę...

Jestem sama w domu, może zasnę na chwilkę?

 

Miłego wieczoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wlasnie ta ciemnosc ... Wracalam z pracy to bylo cieplutko (11 stopni) az sie zdziwilam - prawie jak wiosna. Tyle ,ze za dlugo sie nie nacieszylam bo to byla 15 wiec wzglednej jasnosci byla jeszcze godzina.

Moze weekend bedzie ladny? Chcialabym bo az sie przyjemniej wychodzi.

Robilam grzybowa wlasnie z lazankami :105: pychosci!

Jutro odbebnie w pracy i sobie pojde w nagrode na ciuszki :great: Moze cos upoluje.

Na wyprzedazach zaraz po swietach upolowalam sliczny , puchowy plaszczyk :yeah: ale juz musialam kupic bo moj poprzedni mialam ponad 6 lat i zdziadował sie z leksza.

 

I tyle .

Moze mi sie uda potestowac perfumy ktore dostalam wczoraj od znajomej z grupy perfumowej . Dzis z migrena bylo to niemozliwe. Perfumy i bielizna - to z zakupow cieszy mnie najbardziej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, mirunia,

 

Oj zawiedliście mnie :-|

 

misty-eyed,

 

Dzień dobry, no przykro mi, ale mam nadzieję, że imbir z cytryną i miodem Ci pomoże.

A mam pytanko, pisałaś o mudrach, ma to jakiś zauważalny efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, trudno powiedzieć czy działa, ale na pewno odwraca uwagę od dolegliwości. Często stosuję mudry na obniżenie tętna... Wyciszają, uspokajają. A o to chodzi przecież, bo jest to problem związany z nerwicą moją.

Dzisiaj odnalazłam ciekawą na bezsenność. Wypróbuję, doniosę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem lekko spizgany ale dobra, jakoś wam napiszę dzisiejszy dzień.

 

Tej nocy co była do mojej siostry przyszły koleżanki, o północy zamówiliśmy pizzę, ja o 1 poszedłem na stację po colę i energetyka (2, jeden dla dziewczyn), poszedłem o 2 spać na hydroksyzynie.

Spałem jakieś 5-6 godzin (2:30 -> 8:30) z tego powodu że rano jechałem do kina, coś pozwiedzałem w sklepach, wypiłem energetyka (kurde, znów w ciąg wpadam, a miałem rzucić...), i poszedłem na spacer, przeszedłem 2-4 km i tak po sobie zauważyłem że wraz ze zmianą stanu psychicznego ten czas się cholernie wydłuża i samo przebywanie samemu w domu, czy takie przejście budzi we mnie takie lekkie podkłady chyba znudzenia.

Mam jakieś jeszcze parestezje, chociaż (czemu ja to piszę już dwusetny raz) objawy są w pełni kontrolowalne. Ba, fobia społeczna nie działa tak bardzo i np. potrafię się o coś spytać w centrum handlowym czy modulować (choć trochę) głosem, ale nadal wyglądam jak ćpun.

Wziąłem przed chwilą hydro i idę w kimę bo czuję się niewyspany, najwyżej będzie nocka jak się obudzę, ale mam kogoś z kim rozmawiam ostatnio na discordzie przez mikrofon, więc luz.

 

Z jednych objawów czyli braku schizofrenii brakuje mi jednego fjuczera która choroba dawała - możliwość wyłączenia się. Wczoraj będąc u dziadka w domu nie mogąc znaleźć sobie zajęcia zacząłem chodzić w kółko po mieszkaniu, byłem na pokemonach i w sklepie a jeszcze mam lecieć do Norwegii jutro na 5 dni. Matko święta stefan prace plz.

 

To co, jak zawsze życzę miłego wieczoru wszystkim, trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, trzeba próbować... Wierzę, że tylko poszukując, mamy szansę na odnalezienie równowagi i spokoju, mówiąc w wielkim skrócie.

 

mirunia,A teraz idę na tv Koronę królów - telenowela historyczna, fajnie się ogląda, lekko. ;), mnie zupełnie się nie podoba, nie zainteresowała mnie. Zwłaszcza gra najstarszej aktorki - masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×