Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Może wreszcie umrę.

 

mhrps, jak to tak. Bez epitafium pod postem?

 

Spróbuj jeszcze tego:

Wejdź w profil użytkownika -> Ustawienia forum -> Wysyłanie wiadomości i sprawdź czy opcja "domyślnie dołączaj mój podpis "jest ustawiona na "tak".

 

A u nas morze ognia na niebie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Kochani w Nowym Roku!!!!

Niech będzie lepszy!!! Niech przyniesie nam siłę i odwagę by zmagać się z życiem, ale też by wychodzić ze strefy komfortu i uszczknąć coś dla siebie!

 

Szaleństwo fajerwerkowe zaraz się skończy i nareszcie do spania. Wypiliśmy butelkę szampana ( baaardzo dobrego :105: ) i zaraz padnę. Całe życie unikałam tego trunku ze względu na właściwości usypiające moją osobę, a tu proszę, dziś ze względu na bycie w domu mogłam wydudlić połowę flaszki. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze Wam wszystkim Wspaniałego Nowego Roku !! -pełnego zmian na lepsze i pozytywnych zbiegów okoliczności a nawet CUDÓW ! :D

 

Słowo lepszy u mnie nie wystarczy -Nowy Rok ma być zajebiście lepszy i fajniejszy ! :mrgreen:

 

 

właśnie stuknęło mi 100 postów ! :oops: -wypijecie ze mną toast czym tam macie ??? będzie mi b.miło :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan , Na_Leśnik w takim razie "stuk" -za Nowy Rok ! :D

Aleee rozgadałem się na forum -aż strach pomyśleć co będzie w przyszłym roku ! :P

 

 

........Szaleństwo fajerwerkowe zaraz się skończy i nareszcie do spania. .. :great:
Kosmostrada -nie ściemniaj tylko wbijaj sie na naszą impreze -impreza bez dziewczyn to nie impreza ! :mrgreen:

 

W ogóle to zapraszamy dziewczyny z forum -nie przejmujcie sie jeśli jesteście już w pidżamach -potrafimy być dyskretni i docenić naturalne kobiece piękno :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry noworocznie!

 

Ale pospałam... Rozpoczęłam nowy rok niestandardowo - spałam do 10tej. :shock: No ale to jest właśnie tajemny wpływ szampana. ;) Obudziłam się tylko na chwilę przed szóstą, jak młody wrócił z imprezki.

 

Pies wrócił przeszczęśliwy ze spaceru, jak miło opróżnić pęcherz po 18tu godzinach... :D

 

Słoneczko usiłuje się u mnie przebić, co by z elegancko rozpocząć nowy rok, ale koopiaście się to udaje.

Z planów dziś jedynie - kaczuszka pieczona na obiad. A może wieczorem uda się gdzieś rodzinnie wyskoczyć na kawkę. Zobaczymy.

 

To co luzujemy się Kochani, a jutro z powerem powrót do codzienności? :smile:

 

Miłego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyspalam sie elegacko. nie czekalam na polnoc

znalezliscie wtedy ten skalpel?

 

Tak, tak. Zakręcony lekarz był.

Zawsze dobrze, że strony nie pomylił.

 

W ogóle wczoraj spotkałam swojego pacjenta i zaprosił mnie na kawę.

Zastanawiam się czy etycznie mogę na nia iść :zzz:

W regulaminie mam nie przyjmować prezentów, ani nieruchomości o kawie nie ma nic napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×