Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, ja nie muszę mieć słońca, bo mnie drażni. Szczególnie to jesienno-zimowe. Latem to normalna sprawa...

U mnie jest zupełnie odwrotnie :shock: W lecie nie mogę sobie miejsca znaleźć, za długo jest jasno, słońce pada z góry. Ale jeszcze smutniejsze są chłodne deszczowe letnie dni. Najweselsze natomiast są ciche jesienne i mroźne zimowe dni rozświetlone mocnym, pomarańczowym słońcem prosto w twarz :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A spojrzałam na prognozę długoterminową i u mnie ma niby być śnieżek w sobotę. A tak to tak bez mrozu, lub niewielki, czyli będzie dotkliwie zimno, bo u mnie odczuwalność na poziomie żrącym, dopiero od minus 5 zaczyna się mróz "normalny" ;) Rajtki pod spodnie trza przygotować. :smile:

 

misty-eyed, No gratuluję "pójścia w świat"! :great: Życzę samozaparcia i przyjemności z realizacji postanowienia. :smile:

 

cyklopka, Też jestem fanką jesienno-zimowego słońca. :105: Latem bardzo mnie pali w oczy, nie mam co wychodzić bez okularów przeciwsłonecznych. No i za długo jest jasno, styki mi się przepalają... :bezradny:

Jak dzisiejsze plany? Zrealizowane?

 

Jeszcze godzinka i do domku. Zrobię małe zakupki, wyjdę z psem i zaleganie z książką. 8)

 

A gdzie pozostałe Spamoludki? Zaaferowane rozpoczętym nowym rokiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lecie nie mogę sobie miejsca znaleźć, za długo jest jasno

Jak tak samo się czuje latem, u mnie to dzień o godzinę jest za długi, za długo jest jasno. Jeśli by pozostać przy czasie zimowym to było by idealnie ;)

 

Jutro też jest dzień i może jutro będzie słoneczko świecić :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :*********

Ja dzis juz zmeczona jak cholera . Sniezyca w Krakowie , caly Krakow spralizowany , wracalam prawie dwie godziny . Ksiazki z biblioteki odebralam przed chwila , Teraz mam herbate lipowa z miodem bo nogi mi przemarzly --- poszlam w botkach o ja naiwna.Rano jednak bylo piekne slonce i ni widu ni slychu sniegu :bezradny:

 

Termin zabiegu na raczyslawie mam dopiero 1 sierpnia. W ogole taka chmara ludzi na tej dermo onkologii ze mi chcieli sama wizyte do lekarza wyznaczyc na koniec czerwca , to zabieg bym miala pewnie jak w 2015 , na koniec roku ...

Poszlam jednak pod gabinet i weszlam z pacjentem , doktor mnie przyjal od razu , obejrzal pod dermoskopem no i potwierdzil. Nie ma jednak miejsc na szybszy zabieg . Mam tylko prikaz ze jak ten paskud sie powiekszy to od razu wizyta i zabieg z mety. A tak czekac mam pol roku ze zlosliwym nowotworem .. Teraz nie poprawia mi to nastroju. Po historii z Ania wrecz sie boje.

 

Sciskam Was mocno , musze odpoczac . Przepraszam ze nie odpisuje ale juz nie mam sil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Przy tej prognozie pogody nie dziwię się , że szybką akcję wykonałaś... ;)

 

salirka, Ja tam nie widzę potrzeby ograniczania forum, nie uciekam tutaj od życia realnego.

 

platek rozy, Odpoczywaj, wygrzewaj się i spróbuj nie myśleć o paskudzie. Spokojnie byś sobie poczekała, ale trafiło na zły moment... :bezradny: Tak jak mówiłaś, pójdziesz za jakiś czas, zrobisz akcję i może termin przyspieszą.

 

Mam uzasadnione podejrzenia, że kolczyki, które dostałam, mimo opisu nie są z czystego srebra, bo mi ucho puchnie. I jak tu żyć, jak tak oszukują... :roll:

 

Przemarzłam na spacerze z psem. Wskoczyłam pod koc szybciutko, ale nie wzięłam pod uwagę, że herbata sama się nie zrobi. Trzeba się wyswobodzić z zakutania. ;)

Jest kurde zimno no, a śniegu nie ma i paskudność nadal mnie otacza! :evil:

Zaparzę zieloną z imbirem i cytryną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana ściskam Cię za dzielność i spryt! Dobrze to wykombinowałaś wchodząc z pacjentem do gabinetu... teraz tak się robi, jak nie ma wyjścia. Lekarze często czynią inaczej, niż rejestratorki.

Pójdziesz za jakiś czas znowu, może coś się uda przyśpieszyć ten zabieg, może ktoś inny zrezygnuje i wskoczysz.

A teraz nie zamartwiaj się, spokój jest Twoim sprzymierzeńcem. Zrelaksuj się i wygrzej w kąpieli. ;)

 

kosmostrada, coś widocznie jest nie tak z tym srebrem - to może być uczulenie na nikiel. :bezradny: Krem hydrocorticon coś może zaradzić, jest bez recepty.

No zimno, ja też pod kocem poleguję, nawet się zdrzemnęłam z godzinkę (z gazetą na twarzy :mrgreen: ).

 

tosia_j, naprawiona kurtka? zamek nawalił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon tak chciał, bo zle mnie zrozumiał

 

to nie chodzi o to, mam tam jakies cele, dzisiaj mi sie np udało 5h uczyc sie angielskiego, ale z forum trudno bedzie zrezygnowac do czasu az znajde stałą pracę, a bede jej szukał dopiero po zimie :D

 

platek rozy, Trzymaj sie :great: co w tym kraju sie dzieje ze z takimi złosliwymi problemami czeka sie w kolejce :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×