Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry w Nowym Roku! :papa:

 

Słońce tylko rano na godzinkę przywitało dzień i poszło znowu spać. Czyżby kac? :D Bez niego burość na świecie. :bezradny:

Miasto śpiące, wyludnione, cisza i spokój. Byłam w kościółku, pomodliłam się za zdrowie i pomyślność w tym roku, pośpiewałam kolędy.

A teraz kawka, bom jakaś słaba i niedospana, zawroty znowu dokuczają (ani kropelki nie wypiłam!).

Obiad mam - więc polegiwanie dzisiaj.

 

kosmostrada, oby było z powerem od jutra... marzy mi się świeża energia. :D Ale co będzie...

To przyzwoicie sobie pospałaś i fajnie. Ja przed 9 wstałam "pijana jak zając" i dochodziłam do siebie.

 

tosia_j, :papa: miłego!

 

Tella, maszeruj na tę kawę... duża jesteś, wolno Ci. :D

 

Dobrego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

 

 

neon, :great: - czyli po prostu musisz bywać w miejscach, gdzie wzbudzasz zainteresowanie pań :D

 

Jeszcze trzeba byłoby popracować nad nieśmiałościa i powinno być dobrze :great: a wczoraj wieszała sie na mnie taka fajna śmieszka i zaciskała uda na mojej nodze :D no ale byla tam w szerszym gronie wiec pozniej juz do niej nie latałem, i dwóch kolesi nie było zadowolonych, ostatecznie miałbym ich w nosie gdybym miał pewnosc do yej dziewczyny, ale do tego potrzebna jest spokojna rozmowa, a nie zakrapiana impreza heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, witaj :D Dość obrazowo przedstawiłeś wrażenia dotyczące kontaktu ze "śmieszką" :roll: i najważniejsze, że masz wyczucie sytuacji, bo mogłoby różnie być :lol: . Dziewczyny chyba lubią nieśmiałych facetów? Za moich czasów było tak. Ale to zamierzchłe czasy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ano ja też zamulona i bujająca, ale to przez za długie spanie i pogodę.

Przydałby się jeszcze jeden dzień na rozpęd, no ale trudno, trzeba jutro zebrać się i ruszyć jak zwykle do boju. A nie chce się....

 

Tella, No to śmigaj na te kawy i korzystaj z życia.

 

neon, W nowy rok wszedłeś z błyskiem w oku, dobra wróżba... :smile:

 

misty-eyed, Jak Ci nocka minęła, dało radę chwilkę pospać?

Ja tam nie lubiłam nieśmiałych facetów, to rycerz zdobywa królewnę, a nie odwrotnie... :D

 

Zjedliśmy lunch, pełny brzuszek, teraz to dopiero jestem jak mucha w smole. Kaczka obiadowa będzie dziś późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, to było zwykle jak z dziewczyną, jakies przytulalnie, żarciki-nawet pare razy się szczerze zaśmiała.Ten lokal prowadzi mu znajomy i zyje tam w dobrej komitywie z paroma osobami, także jakby ta panna naprawde mi sie spodobała to nie oglądałbym sie za siebie, zresztą przeciez to ta dziewczyna decyduje o swoim losie :D wydaje mi sie że teraz jednak są troche inne czasy, i dziewczyny lubia takiego obrotnego bardziej, chociaż napewno są piekne niewiast które czekaja na jakiegos empatycznego rycerza :D

 

neon, W nowy rok wszedłeś z błyskiem w oku, dobra wróżba... :smile:

 

i tanecznym krokiem, bo tańczyłem dobre 4h, ale zwyke freestyle, nie twoarzyski :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, rycerzowi wydaje się, że zdobywa :roll:

Ja w ogóle lubię ludzi skromnych, spokojnych, nie usiłujących na siłę zaznaczyć swoją obecność.

 

Niestety nie spałam ;) Odpoczywałam, słuchałam muzyki, ale sen nie przyszedł...

 

 

neon, kto wie, może ciąg dalszy nastąpi :?: A czasy na pewno są inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że powinnam korzystać z życia.

Choć jakoś się "boje" wyjść do mężczyzn .

Ten co na kawę mnie zaprasza,, bardzo miły, sympatyczny, ma synka. Sama dawno na niego zwróciłam uwagę.

No i ten milioner został, ale no, co ubrać na spotkanie z milionerem wg was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, empatyczny rycerz... :105:

A ja tez troszkę pofreestylowałam, bo trzeba wskoczyć w nowy rok stylowo ( nawet będąc w leisure suit... :D ).

Ja tam nic nigdy nie udawałam, ale nie ukrywam, że kręciła mnie zawsze ta gierka, adrenalinka, flirt, motyle w brzuchu.

 

misty-eyed, Mój monsz był lwem salonowym, a pod spodem było schowane ogromne pragnienie miłości i pokłady tejże do zaoferowania. Czasami zdolność czytania w ludziach się przydaje, do wyłuskania perełek. ;)

To Ty już najdłużej z nas jesteś noworoczna, jak nie spałaś. :D

 

Tella, Ubrać się tak jak lubisz i tyle. Jestem gorącą propagatorką nieudawania kogoś innego, niż się jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, rycerzowi wydaje się, że zdobywa :roll:

Hahah nie udawajacie takich trudnych.

neon, to nie chodzi o udawanie, a o to, że w sumie to kobieta zdobywa swego rycerza. ;)

Trzeba tylko dobrze zarzucić wędkę z przynętą, żeby złapać rybkę. A rybka i tak wybierze kąsek, który JEJ zasmakuje. :D

 

kosmostrada, to miałaś farta, że znalazłaś taką perełkę, wewnątrz ciepłą i spragnioną miłości. A złotą oprawą tej perły była chęć dawania tego uczucia. :great:

 

Właśnie też napełniłam brzuszek gorącym obiadem, z nadzieją, że złapię trochę energii.

Oj tak, przydałby się jutro dzień wolny, bo mnie aż skręca, jak pomyślę o jutrzejszym poranku. :why:

 

misty-eyed, podrzemałaś wczoraj wieczorem i zapewne dlatego nocka czuwana. Ale dzisiaj dzień leniwy, to można odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Freee Stylllleeeeeeeee RuuuuuuuuulEzzzzz!!@!@!@@!@!@#@!#@#@@@!~#!~@~!#@

 

kosmostrada, rycerzowi wydaje się, że zdobywa :roll:

Hahah nie udawajacie takich trudnych.

neon, to nie chodzi o udawanie, a o to, że w sumie to kobieta zdobywa swego rycerza. ;)

Trzeba tylko dobrze zarzucić wędkę z przynętą, żeby złapać rybkę. A rybka i tak wybierze kąsek, który JEJ zasmakuje. :D

 

Baaaaaaby, aaaach teeeee baaaaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, wiem tosia panosze sie, wszedzie mnie pełno, mnie tez to męczy, ogólnie te całe uzalżnienie od internetu, dlatego bede chciał zrobił odwyk, bo widze ze moja aktywnosc na forum utrudnia moja aktywnosc w normalnym zyciu, takze niedługo zrobi tu sie wiecej powietrza:D ale zebys później nie tęskniła :nono::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, niejednokrotnie i ja miałem taką biede ;) dla mnie to normalne i dziwne byłoby gdyby w jakieks rodzinie takie element czasem sie nie pojawił, najbardziej mnie chyba nie rozbawiła sama sytuacja a to że sie odwarzyłaś to napisać, i razem tak to zagrało ;) ale bede miał na uwadze to co mówisz, w realu moge lepiej określic co jest na miejscu, a co nie jest. Przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×