Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba rzadko słucham współczesnej muzyki, bo jakoś podświadomie zazdroszczę artystom, którzy dziś grają.

A starych mniej się słucha, więc piłeczka jest po mojej stronie.

 

Kiedyś lubiłem słuchać z lat 80 różnych hitów, które znali wszyscy, a teraz są w zapomnieniu.

 

Laura też się zalicza do tej grupy. Nie znam nazwy na to, ale to takie hard-disco; można rzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ładne to My Delirium, energetyczne i w miarę melodyjne, rytmiczne. :D

 

A stare przeboje z 80-90 lat są super i do słuchania i do tańca.

 

cyklopka, :silence::silence: nie, nie da się tego słuchać :hide: łeb jak ćwierć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no trudno, nie zawsze humor dopisuje, oby tylko takie niedogodności były... luzujcie na maxa, taki dzień dzisiaj i jutro.

Ja też na bakier z humorem, ale nie jest źle.

 

[videoyoutube=h7LmxEsme94][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

neon, to życzę duuużo zdrowia w nowym roku i fajnej pustelnicy... może znajdziesz ją na wyprawie rowerowej? :D

Jużeś wykąpany i wypachniony?

 

Dziękuje, również życzę ZzzzdrOOOOOOOwiaaaa, bo jak zdrowie bedzie to reszta jakos sie ułoży. mirunia a na jakiej wyprawiw rowerowej, ty wisz cos wiecej ode mnie? cos mi wywrózyłaś? bo ja nawet roweru nie mam :D ale moge od szwagra pożyczyc, także jakbyc co, podaj czas miejsce gdzie mam podjechac po swojego kopciszuka, ablo go... przejechać... tzn wpaść na niego ;)

 

ja wypachniony i wykąpnay, ległem w łóżeczku i czuje sie tu jak w matczynym łonie, tu jest dzisiaj moje miejsce n a świecie. ściągnełem 3 filmy i modle sie żeby szwagry i jeden taki sąsiad dał mi dzisiaj po północy zasnąć, co mało prawdopodobne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no chyba Ci wywróżyłam ten rower (oby się spełnił!), a tak w ogóle to pomyliłam z na_leśnikowym rowerem... :lol:

To może i Jemu się spełni ta "wróżba"? :D

 

bo ja nawet roweru nie mam :D ale moge od szwagra pożyczyc

Nie pożyczaj, kup sobie! :D Chłopak bez roweru??? :shock:

 

To miłego, ciepłego kołderkowania w sylwestra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×